Satılık Carbon Cam Bezleri

Erdoğan Kesgin

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Wax sız aracı kurulama sanırım 3dk sürdü. Aracı kurulayın wax attım, ertesi gün yine yıkadım. Sanırım 1dk falandı abartmıyorum araç kupkuruydu. Bugüne kadar kullanmadığıma inanamıyorum
Her çeyizde alınacak ilk 5 te olmalı bence...

Çok teşekkür ederim

Tonyukuk07

Uzman Detaycı
Üye
Wax sız aracı kurulama sanırım 3dk sürdü. Aracı kurulayın wax attım, ertesi gün yine yıkadım. Sanırım 1dk falandı abartmıyorum araç kupkuruydu. Bugüne kadar kullanmadığıma inanamıyorum
Her çeyizde alınacak ilk 5 te olmalı bence...

Çok teşekkür ederim
Erdoğan bey memnun kalmanıza çok sevindim. Daha önce tecrübe etmeyenler ancak deneyince anlıyor havlunun pratikliğini ve verimini. Bu havlu ve Carbon cam bezleri her çeyizde olması gereken demirbaşlar bana göre :)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Bu arada Carbon cam bezine hayran kaldım. Aldığımdan beri yeni kullanmak nasip oldu. Hafif nemlendirip tüm camları sildim. Bez hem camda çok güzel kaydı hem de silme izi vs. hiç bir şey bırakmadı. :alkıssx:

Tonyukuk07

Uzman Detaycı
Üye
Kardo Ankaradaki arkadaşıma 1 adet havlu+2li carbon varsa alalım:)
Tabi kanka, son havlu arkadaşına hayırlı olsun. :)
Varsa 2 adet Carbon rica edeyim
Tabi hocam, özelden kargo alıcı bilgileri yazarsanız yarın kargo yapayım. :)
Bu arada Carbon cam bezine hayran kaldım. Aldığımdan beri yeni kullanmak nasip oldu. Hafif nemlendirip tüm camları sildim. Bez hem camda çok güzel kaydı hem de silme izi vs. hiç bir şey bırakmadı. :alkıssx:
Can bey güle güle kullanın :) dediğiniz gibi işini çok iyi yapan bir bez. Bez liflerinde Carbon yer aldığı için yüzeye yapışıp arkada iz bırakmadan temizlik yapıyor. Zaten bu bezler lüx otellerde cam bardak ve çatal bıçakları arkada iz bırakmadan silmek için tasarlamışlar. Daha sonrasında kullanım alanını genişletip ev ve araçlar için de kullanılabilir hale getirmişler.

siz yine de kaliteli bir cam temizleyici sıvıyla kullanın hocam yağlı cam yüzeylerinde daha iyi iş yapar. :)