Satılık Dr. Beasley’s Ürünleri

yolgezer_7k

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Merhabalar, elimde fazlalık durumunda olan aşağıdaki ürünler satılıktır. Tamamı kullanılmamıştır. Kargo ücreti alıcıya aittir. Yakın zaman içinde satılırlarsa İstanbul Sarıyer ve Şile’de elden teslim olabilir.

Plastic sealant. 32 oz. 940 ml civarına gelir.
175 Tl.

Finishing Glaze, 940 ml. 175 Tl.

Final finish, hızlı cila türü bir ürün. 360 ml. 75 Tl.

Plastic contidioner, 237 ml. Sealant, dış plastikler için, bu ürün iç plastikler için kullanılabilir. 50 Tl. Krem şeklindedir.

Tire conditioner, lastik parlatıcı, 237 ml. Bereketli bir üründür, aşırı parlak değildir, dayanımı ortadır, uygulaması kolaydır, krem şeklindedir. 50 Tl.

Son düzenleme:

multispace

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
samsun
Hayırlı satışlar hocam.

Uzun zamandır görünmüyordun. Seni görmek güzel. Ürünler ayrı güzel.

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
İl
Ankara
Dr. Beasley's ürünlerine talip olmaması bence detail sektöründe popülist tercihlerin ön planda olduğunu gösteriyor. 960 ml. Dr. Beasley's wax ile 250 ml başka bir markaya ait wax fiyatı aynı. Performans olarak da Dr. Beasley's in altta kalır yanı yok ama çok ilginçtir ki talep yok.

yolgezer_7k

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Dr. Beasley's ürünlerine talip olmaması bence detail sektöründe popülist tercihlerin ön planda olduğunu gösteriyor. 960 ml. Dr. Beasley's wax ile 250 ml başka bir markaya ait wax fiyatı aynı. Performans olarak da Dr. Beasley's in altta kalır yanı yok ama çok ilginçtir ki talep yok.
Haklısınız, detail sektörü çoğunlukla populist tercihlere göre yön buluyor. Bir dönem bir marka ya da ürün patlama yapıyor, daha sonra muadili başka bir ürün sanki çok üstünmüş gibi görülüyor, sonra onun da popularitesi düşüyor. Bazı sponsorlar ve uygulama merkezleri de farkında olarak ya da olmadan amatör kullanıcıları yönlendiriyor. Bidon delen, araçların aksesaurlarına zarar veren kimyasalların popüler olduğu zamanlar da oldu biliyorsunuz. Forumların çeşitlenmesi ve amatör kullanıcıların giderek profosyonelleşmesi ile bu durumlar azaldı.

Detailingle biraz zaman geçirince kendi sevdiğiniz/sevmediğiniz markalarınız, ya da spesifik ürünleriniz oluşmaya başlıyor. Bu markaların bazıları benim için pahalı sınıfta yer alırken, bazıları gerçekten ekonomik olabiliyor. Örneğin Soft99 ürünleri ülkemizde gerçekten iyi fiyatlara satın alınabiliyor. Dr.Beasley’s markası da indirimler yakalandığında oldukça uygun fiyata kaliteli ürünler sunuyordu. Sunuyordu diyorum, çünkü çoğunlukla bu markayı ben Amazon’dan almıştım. Gümrük muafiyetinin kalkması ve doların güncel kuru ile artık bu ürünlere de kolay ulaşamayacağız gibi görünüyor.

Dr. Beasley’s markasında benim şahsen kullandığım ürünler: paint sealant, plastic sealant, nano resin, glass serum, plastic contioner, tire conditioner, degreaser, wheel seal jant koruyucu ve belki hatırlamadığım birkaç ürün daha vardır. Wheel seal’ı sizden almıştım, çok sevdiğim bir ürün mesela. Şimdiye kadar kötü bulduğum bir ürünü olmadı. Üstelik ambalajları da gerçekten başarılı ve özenli hazırlanmış.

Bana göre orta sınıf markalarla rahatlıkla rekabet eden, hatta bazı ürünleriyle rahatlıkla premium markalara kafa tutan bir marka. Ben sevdiğim ürünlerini kullanmaya devam edeceğim.

Son düzenleme:

yolgezer_7k

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Üzerinden bir yıl geçmiş, güncellesem tuhaf mı olur? Artık elden verme şansım kalmadı, kargo yapabilirim.

yolgezer_7k

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Arkadaşlar, Dr Beasley’s Bug Barrier Kit (Bug Remover 360 ml, Bug Barrier 360 ml, 2 adet mikrofiber bez ve bir adet süngerden oluşmaktadır) 175 Tl;

Dr Beasley’s Leveling Compound pasta (360 ml) ile Heritage Series Fine Polish (360 ml) ikisi birlikte 120 Tl olarak satıştadır.

yolgezer_7k

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Merhaba, tire conditioner, plastic conditioner ve final finish satılmıştır. Alan arkadaşlar güzel günlerde kullansınlar. Diğer ürünler için satış günceldir.