Satılık Fazla Urunler / Takas Olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bsurel

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara
@mert_er7 Nu finish için fiyat alabilir miyim?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

mert_er7

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Gelibolu
Netten bakarak ortalama fıyatlar yazdım arkadaslar. Daha uygun olması gereken urun olursa soylersenız tekrar bakarım

nuriksari

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Dubai
Nu finish wax konusu geçmişti daha önce de. Nerden fiyata baktınız acaba bizi de yönlendirirseniz sevinirim.

mert_er7

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Gelibolu
Nu finish için ornek fıyat trde yoktu bende genel wax fıyatlarınaa bakıp altına 130tl yazdım
Daha uygunada yazılmaz dıye dusundum :)

Nu finishin konusunu ben eklemıstım boloncuklanmayı koymustum ama daha 1 ay falan oldu uzun donem testıde olmaz gıbı sıkıntıdan beklemeden 1 ay'a başka bır urun surerım kesın :)

nuriksari

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Dubai
Nu finish için ornek fıyat trde yoktu bende genel wax fıyatlarınaa bakıp altına 130tl yazdım
Daha uygunada yazılmaz dıye dusundum :)

Nu finishin konusunu ben eklemıstım boloncuklanmayı koymustum ama daha 1 ay falan oldu uzun donem testıde olmaz gıbı sıkıntıdan beklemeden 1 ay'a başka bır urun surerım kesın :)
Usd fiyatı belli o konuda da yazmıştınız zaten arkadaşınızım getirdiği fiyatı. Hatta ben de demiştim katı olanı da likit olanı da Dubaide gördüm isteyene getireyim 10usd 15 usd siz de yanılmıyoraam 7.5 usd a getirdi arkadaşım dediniz. İstediğiniz fiyata satış ilanı açabilirsinşz yanlış anlamauın ama mr.fix vardı ilanda gene satılık 50TL. Ürünlerin fiyatları belli bu platform ticarete dönmesin yoksa bana düşmez ama admin bakar değerlendirir umarım. Yoksa yanlış birşet yazdıysam da forumdan uzaklaştırma alabilirim gene sorum değil. İyi satışlat

mert_er7

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Gelibolu
Nuri Bey siz kendiniz 50gr soft99 authentic wax'a 40tl demıssınız ve benım yazdıgım rakama tıcaret dıyorsunuz. 145tl 200gr olan urunun 4Te1ne 40tl demıssınız benım yazdıgım rakama cok dıyorsunuz neyse poliöiğe gerek yok urunlerın satısı ıptaldır ıyı gunler dılerım sıze.

yazınızda asagıdakı gıbıdır
Dubaide bir yerde gördüm ürünü forumda okuyunca aklımda kalmış. Sıvı versiyonu da vardı rafta. Sıvı 500ml olanı 15 usd; katı wax şeklinde büyük kutu olanı 20usd fiyat etiketliydi. İsteyen olursa ses etsin 15 gün sonra gelecem yanımda getirebilirim denemk isteyene.

nuriksari

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Dubai
Nuri Bey siz kendiniz 50gr soft99 authentic wax'a 40tl demıssınız ve benım yazdıgım rakama tıcaret dıyorsunuz. 145tl 200gr olan urunun 4Te1ne 40tl demıssınız benım yazdıgım rakama cok dıyorsunuz neyse poliöiğe gerek yok urunlerın satısı ıptaldır ıyı gunler dılerım sıze
Authentic nerede 145TL ve 50gr 40TL nerede satışı var acaba. Hadi diyelim 145TL ye var 1/4 36.25TL eder ben 40TL yazmışım. Sizin bahsettiğiniz wax 7.5 usd mış 45TL eder siz demişsiniz 150TL. Şimdi hesabımız aynı mı? Ben de sizin gibi mi hesaplamışım? Kaldı ki benim ilanımda 50gr Titanium 90TL yazdım ben örneğin. Satış fiyatı 200gr 650TLdir 1/4 ne yapar siz hesaplayın. Kaldı ki ben sizin uyguladığınız ürünğ görünce isteyrn olursa getireyim dedim 15 usd. Bi objektif olalım kim paylaşmaya meyilli kim ticarete? Mr.fix de isteyene 5 usd dan verebilirim 50 TL değil.

mert_er7

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Gelibolu
Authentic nerede 145TL ve 50gr 40TL nerede satışı var acaba. Hadi diyelim 145TL ye var 1/4 36.25TL eder ben 40TL yazmışım. Sizin bahsettiğiniz wax 7.5 usd mış 45TL eder siz demişsiniz 150TL. Şimdi hesabımız aynı mı? Ben de sizin gibi mi hesaplamışım? Kaldı ki benim ilanımda 50gr Titanium 90TL yazdım ben örneğin. Satış fiyatı 200gr 650TLdir 1/4 ne yapar siz hesaplayın. Kaldı ki ben sizin uyguladığınız ürünğ görünce isteyrn olursa getireyim dedim 15 usd. Bi objektif olalım kim paylaşmaya meyilli kim ticarete? Mr.fix de isteyene 5 usd dan verebilirim 50 TL değil.
Tamam nuribey siz haklısınız kusura bakmayın ıyı gunler dılerım. Urunlerın satısıda ıptal edılmıstır.

nuriksari

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Dubai
Urunu kullandıgımdan berı sadece 1 kez yıkadım boloncuklanma devam edıyor ama esas uzun donemlı,çok yıkamalı test hakkında bırsey dıyemem :)
Sadece urun menzerna power lok gıbı uygulaması ve sılmesı kolay bır urun ve 400g oldugundan oyle kolay kolay bıtırılebılır bı urun degıl :)
Amerıkadan 6.5 dolara almıstı arkadas 1 ay oncesı ama dubaıde detaılıng urunlerı zaten genel olarak amerıka ve benzerı uretım menseı ulkelere gore baya daha pahalı oluyor. Bu arada dubaıde 3 yıl çalıştım nuri hocam ve detaılıng ıslerıyle oyle sıcak bır ortamda ugrasmak cıdden zor ondan yaptıgın tum calısmalarda elıne saglık. Dubaideki onca hiper lüks araca karşılık neredeyse 0 olan detailin mantıgını umarım lokallerede bır nebze aşılamıs olursun:)
Sizin kendi uygulamnızdaki mesaj. Haklı haksız olma değil konu forumun düzeni. Ürün 6.5 usda almışsınız bana laf etmişsiniz Dubaide pahalı diye sonra da 27 usd a satılık yazmışsınız kullanıp. Ben konuşmasam duramam böyle durumlarda istrrse admşn mesajları silsin gene forum kuralı deyip.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...