SATILIK - Harman Kardon Onyx Mini Bluetooth Speaker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erenkrkl

Acemi Detaycı
Üye
İl
Trabzon
Herkese İyi Bayramlar, iyi forumlar.
Ürün amazondan alınmıştır. Bu üründen 2 tane aldım, birisini kendime birisini abime almıştık, sonra abim de bir süre bizimle kaldığı için, ikincisini hiç açmadım. Kendiminkini hala aktif, kullanıyorum. Ses kalitesine hayranım. Jbl Go(3w) - Anker Soundcore(6W) sıralamasından sonra gittikçe ürünlerin gücünü arttırarak ilerliyordum fakat bunu evde son ses kullanamıyorum ve kalitesini çok beğeniyorum. Bunları kullanmaya başladığımdan beri telefon, bilgisayar gibi aletlerin sesi çok cılız kalıyor kulağımda. Uzun süre daha benimle kalır muhtemelen. Açık havada da kullandım ve amacına çok rahatlıkla ulaşıyor. Merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz.
Ürün 16W (2x8W), tam şarj ile 10 saat boyunca çalabiliyor. Üstünde mikrofonu var telefon için. Aux kablo girişi var.
Eğer ilgili olanlar varsa gerçekten tavsiye edebileceğim bir ürün.

FİYAT 530 TL - KARGO DAHİL - Açılmamış Kutu, Güvenlik Bantları Dahil Duruyor

Son düzenleme:

razumuhin

Amatör Detaycı
Üye
İl
eskişehir
Detail urunleriyle talas olurmu :))
Saka bir yana test ettigim ve sesine hayran kaldigim bir urun. Hayirlisi olsun..

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erenkrkl

Acemi Detaycı
Üye
İl
Trabzon
Detail urunleriyle talas olurmu :))
Saka bir yana test ettigim ve sesine hayran kaldigim bir urun. Hayirlisi olsun..

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Keşke hocam her dolaptan detay malzemesi çıkmaya başladı artık :D
Gerçekten bu işleri ehli markalara bırakmak lazımmış, Anker 2 kat güçlü olmasına rağmen JBL Go'nun tadını vermemişti. Ama bu kıyaslanamaz :)
Bu arada fiyatı güncelledim bana biraz fazla geldi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...