(SATILIK) Koch Chemie Fse ve Auto Finesse koyun yünü yıkama eldiveni

forzaGilles

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Selam arkadaşlar., elimde bulunan Koch Chemie Fse ve Auto Finesse Ultra Soft Genuine Lambs Wool Wash Mitt (doğal koyun yünü yıkama eldiveni) satılıktır.,

-Koch Chemie Fse 65tl. (sıfır ürün)
-Auto Finesse Ultra Soft Genuine Lambs Wool Wash Mitt 65tl. (sıfır ürün)

2 ürünü birlikte almak isteyene fiyat 120 tl. dir ve Sonax konsantre 1/100 25ml. cam suyu hediyedir.

İki üründe sıfır-kullanılmamış orijinal kutu ambalaj/şişe şeklindedir.

Ürünler İstanbul bakırköy veya bahçelievler'den elden teslim olabilir veya alıcı ödemeli kargo ile gönderilecektir.

(Ürünlerin resimleri gece veya yarın itibariyle eklenecektir)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Selam arkadaşlar., elimde bulunan Koch Chemie Fse ve Auto Finesse Ultra Soft Genuine Lambs Wool Wash Mitt (doğal koyun yünü yıkama eldiveni) satılıktır.,

-Koch Chemie Fse 65tl. (sıfır ürün)
-Auto Finesse Ultra Soft Genuine Lambs Wool Wash Mitt 65tl. (sıfır ürün)

2 ürünü birlikte almak isteyene fiyat 120 tl. dir ve Sonax konsantre 1/100 25ml. cam suyu hediyedir.

İki üründe sıfır-kullanılmamış orijinal kutu ambalaj/şişe şeklindedir.

Ürünler İstanbul bakırköy veya bahçelievler'den elden teslim olabilir veya alıcı ödemeli kargo ile gönderilecektir.

(Ürünlerin resimleri gece veya yarın itibariyle eklenecektir)
Green_spell den önce görsem ikisini de alırdım:eek:

forzaGilles

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Günaydın arkadaşlar., Mesajları okuduğum zaman gördüm ki @TalhaCelik01 arkadaşımız 3dk. daha erken özel msj. göndermiş., bu durumda öncelik kendisindedir., Olur da vazgeçer veya başka bir durum olursa @green_spell arkadaşımıza af eldiveni verebilirim.,

@onurçiko

Not: herhangi bir şüpheye yer vermemek için özel msj. 'ın ekran görüntüsünü paylaşıyorum;
detail_forum.jpg