Satış Satılık Ürünlerim

hardcoder

Çaylak Detaycı
Üye
Katılım
8 Eki 2020
Mesajlar
9
Beğeniler
6
Yaş
31
İl
İstanbul
#1
Arkadaşlar Selam,

Elimde kendimce aldığım bazı ürünlerim mevcut. Denemek isteyenler için aşağıda sizler için listeliyorum.

Chemical Guys Hydro Slick, 400₺
Güncel fiyatı 500TL civarında, ben bundan bir kutu bitirdim beğendiğim için ikincisini almıştım. Sıvı ürünler yerine yoluma katı wax'larla devam etmek istediğim için satıyorum. Benim yorumum; parlaklık ve hidrofobisi çok iyi. Memnun kaldım uzun süre kalıcı bir ürün.
Meguiars FAST Finish, 190₺
Güncel fiyatı 250TL civarında, sadece bir kez ve çok az kullandım %95'i doludur, ürün beklediğimden çok çok güzel çıktı ancak yine katı wax sevdamdan dolayı satışa cıkarıyorum. Wax sonrası finish olarak kullanılabilir diye düşünüyorum. Uygulaması cok kolay. beze sıkıp siliyorsunuz ekstra parlatmak gerekmiyor. İçerisindeki bezi kullandığım için sadece sprey şişesiyle göndereceğim.
SOft99 Fusso Coat Avrupa Versiyon, 100₺
3-4 kez cok az miktarlarda kullandım. Silmesi çok zor memnun kalmadığım bir ürün ancak denemek isteyenler ve bu ürünü beğenenler oldukça fazla o yüzden fiyatı ucuz tuttum.
Gyeon Soft Wipe, 50₺
Hiç kullanılmadı, Çoklu aldım, Sam's mikrofiber şampuan ile güzelce yıkadım kuruttum, poşetine koydum. Yeteri miktarda olduğu için satıyorum.


Koch Chemie PW Protector WAX, 150₺
Bu ürünü herkes beğense de ben wet coat varken gereksiz buluyorum, yine bir şans verip ekteki kadar kullandım. Wet Coat ile yola devam etme kararı aldım :) Aşağıdaki fotoğraflarda da göreceğiniz üzere sarı çizginin alt kısmına kadar doludur.
NOT: Tüm ürünler mevsim koşullarına göre saklandı arkadaşlar, ürünler çok eski değil yakın tarihte alındı. Evde serin ortamda dolapta saklandı.
İstanbuldayım, istanbulda olan arkadaşlar gelip, görüp elden alırsa benim de işime gelir. Aksi durumda güzelce paketleyip göndereceğim. Tüm ürünleri toplu alırsanız kargoyu karşılayıp, Gyeon bezi hediye ederim.