Seat leon fr uygulaması

Metinn87

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Manisa/Salihli
Bir arkadaşımızın kendi aracına 1500 zımpara yapmasıyla ve oluşan çizikleri düzeltememeleri nedeniyle bana ulaştılar kontrolleri yaptım boya kalınlığını ölçtüp bir sıkıntı olmayınca uugulamaya koyuldum sadece bir kaç uugulama oncesi ve final fotoğraflarını paylaşıyorum

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

multispace

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
samsun
Güzel olmuş fakat resim çok az

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ttopak

Amatör Detaycı
Üye
İl
Adana
Bir arkadaşımızın kendi aracına 1500 zımpara yapmasıyla ve oluşan çizikleri düzeltememeleri nedeniyle bana ulaştılar kontrolleri yaptım boya kalınlığını ölçtüp bir sıkıntı olmayınca uugulamaya koyuldum sadece bir kaç uugulama oncesi ve final fotoğraflarını paylaşıyorum

Elinize sağlık güzel uygulama olmuş. Acaba arkadaşınız neden 1500 zimpara yapma ihtiyacı duymuş. Çok mu derin çizikler varmış. Yoksa boyadaki portakal kabuk görüntüsünden mi kurtulmak istemiş. Arkadaşınız uygulamanın degerini bilip güle güle binsin inşallah.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Metinn87

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Manisa/Salihli
Elinize sağlık güzel uygulama olmuş. Acaba arkadaşınız neden 1500 zimpara yapma ihtiyacı duymuş. Çok mu derin çizikler varmış. Yoksa boyadaki portakal kabuk görüntüsünden mi kurtulmak istemiş. Arkadaşınız uygulamanın degerini bilip güle güle binsin inşallah.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende ilk gördüğümde neden yaptın diye sordum tamamen bilgi yanlışlığından zımpayla çizikleri almak istemiş ve 1500 zimparayi ince zimpara sanıyormuş v.s

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ellerine sağlık. Uygulama tam bir pro işi ancak fotoğraf gerçekten çok az. Sanırım arkadaşınız 1500 zımpara yaptıktan sonra oluşan çizikleri el ile alabileceğini düşünmüş. İnternette bu şekilde yönlendirme yapanlar var çünkü.

can26

Profesyonel Detaycı
Üye
Elinize sağlık, güzel geri dönüş olmuş :deli:maalesef internet ortamında bu şekilde bilgi kirliliği çok fazla, arkadaşınızda kendi kendini kurban etmiş :of: artık bu görüntünün kıymetini bilir umarım :)

Metinn87

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Manisa/Salihli
Elinize sağlık, güzel geri dönüş olmuş :deli:maalesef internet ortamında bu şekilde bilgi kirliliği çok fazla, arkadaşınızda kendi kendini kurban etmiş :of: artık bu görüntünün kıymetini bilir umarım :)
Kıymetini bilmeye çalışıyor

Metinn87

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Manisa/Salihli
Ellerine sağlık. Uygulama tam bir pro işi ancak fotoğraf gerçekten çok az. Sanırım arkadaşınız 1500 zımpara yaptıktan sonra oluşan çizikleri el ile alabileceğini düşünmüş. İnternette bu şekilde yönlendirme yapanlar var çünkü.
Dediğim gibi ben paylaşım yapma düşüncem olmadığı için ayrıntılı fotoğraf çekmemiştim.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Kırmızıya bakınca da bir ayrı oluyor elinize sağlık. Araç sahibi nasıl beğendiyse kurumaya bile bırakmadan sarmış sarmalamış. Küflenmese bari :).

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık, Allahtan zımparayla daha derinlere girmeden durmuş, geri dönüşe yer bırakmış. >Finaller çok başarılı.