SEAT’tan Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası, 50 Bin TL için 24 Ay Sıfır Faiz

Murat

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara

Seat’ın Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası Büyük Bir Fırsat!

SEAT markası Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. (VDF) – SEAT Finans ile birlikte, SEAT Leon dizel otomatik modellerinde yüzde 0 faiz kampanyası sunuyor. Leon ve Leon ST’nin dizel otomatik modellerinde 50.000 TL için 24 ay yüzde 0 faiz kampanyası Şubat ayı sonuna kadar tüm SEAT Yetkili Satıcıları’nda geçerli.

SEAT’ın amiral gemisi Leon’da büyük fırsat!

SEAT’ın tarihindeki en başarılı ve en popüler modellerinin başında gelen ve ODD (Otomobil Distribütörleri Derneği) verisine göre 2017 yılında segmentinin en çok tercih edilen ikinci otomobili olan Leon; çok cazip kredi kampanyası ile Şubat ayı sonuna kadar SEAT Yetkili Satıcılarında Leon severleri bekliyor.
115 HP gücündeki, dizel otomatik Leon ve Leon ST modellerinin tüm donanım versiyonları 50 bin TL’ye 24 aya yüzde 0 faiz oranı ile satışa sunuluyor.

Toledo’ya da yüzde 0 faiz kampanyası!

SEAT’ın konfor, geniş iç hacim ve düşük yakıt tüketimi özelliklerini buluşturan Toledo’nun;1.4 TSI 125 HP Style DSG modeli de yüzde 0 faiz kampanyası dahilinde satışa sunuluyor. 2017 model Toledo 1.4 TSI Style DSG modeli 25 bin TL’ye; 24 aya yüzde 0 faiz fırsatıyla Şubat ayı sonuna kadar SEAT Yetkili Satıcılarında satışa sunuluyor.

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
Vay arkadaş ya arabayı satmış olaydım çok iyiymiş aslında yaza kadar sürseydi keşke :(

Motors

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Bugun bir gidip bakmak istiyorum. Ah ulen seat sedan araban olaydı fluence gibi kesin bugun alırdım senii... Ama bagaj vs gene idare ederse bugun bakacağım bi. Arabamı satar üstüne koyar alırım bi Seat Leon. Seviyorum namussuzu :D

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Haftasonu gezdim hemen hemen tüm galerileri. Saçma sapan fiyat çekmiş herkes. Seat Leon dizel otomatikte 2017-2018 model yılı için %0 faiz var. Dizel manuel 2017-2018 model yılında %0,99 faiz oranı var. Benzinlilerde ise sadece 2018 model yılı için 40.000 %0,99 faiz oranı var.

İyi hoş ama dizel otomatik Style+ paket olan model fiyatı 130.000 - 140.000 arası. Bu para eder mi tartışılır.

Dün haberlere düşen konkordato hadisesi doğruysa şayet 2018 ve 2019 yılları oldukça zor geçecek. Fazla borçlanmamak lazım.

tekina

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
O para eder mi etmez mi bir kenara, benim bildiğim bundan yararlanmanız için garanti uzatma ve kaskonuzu vdf den yaptırmanız gerekiyor. Mevcut yaptıracağınız kaskonun 2 bin lira civarı fazlasını yaptırmak durumunda kalıyorsunuz ek bir de garanti uzatma aldığınızda çok da %0 faiz olmuş olmuyor ama yine de makul sayılabilir. Özetle faiz 0 değil ama düşük diyebiliriz.

sleep_r

Çaylak Detaycı
Üye
c sınıfı vag orta-alt grubu bi araca 130 bin tl vermek ne kadar mantıklı tartışılır. 80bine aynı aracın temiz ikinci eli varken sıfır rakamının bu olması şaka gibi bişey. elektronik park freni 50 bin tl heralde

Galapagos

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Bende değişmeyi düşünüyorum ama 130 bandını aştı.G.tü boklu seat sonuçta.Devlet sağ olsun.

Fuat

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Bazı şirketlerin de ÖTV yi, kuru kullanarak fazlaca zam yapma çabasında olduğunu düşünüyorum. Çünkü neden pahalı denilince bahaneleri hazır