Sık Sil Cila Arıyorum

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Herkese merhabalar, ürün denemeleri yapmayı sevdiğim için "Sık sil" şeklinde uygulayabileceğim 'Bölünmüş veya Orjinal kutulu' cila arıyorum aradığım özellik su iticilik.

Aklımdaki ürünler aşağıdaki gibi sizde bu yazdıklarımdan farklı bir ürün varsa onları da denemek isterim.

1. Gyeon WetCoat
2.AutoFinesse AquaCoat

Bölünmüş şekilde en az 100ML en fazla 1LT alabilirim.

izmir içi elden teslim alırım diğer illerden kargo kabul ederim :) Okuyan ilgilenen, beni yönlendiren herkese teşekkürler :)

Mesutyel

Çaylak Detaycı
Üye

Aracin rengi ne bilmiyorum ama bu urunu kesinlikle kullanmani tavsiye ederim.

Su itici ozellikli istersen ;

Normalde seramic besleyici “kürlestirme” diye bilinen muazzam parliklik veriyor ve su iticiligi gayet basarili.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir

Aracin rengi ne bilmiyorum ama bu urunu kesinlikle kullanmani tavsiye ederim.

Su itici ozellikli istersen ;

Normalde seramic besleyici “kürlestirme” diye bilinen muazzam parliklik veriyor ve su iticiligi gayet basarili.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İki ürünü de denedim teşekkür ederim :) Sonaxı hiç sevmedim Bsd ile kıyaslayınca çok zahmetli ve dayanımı az leke bırakıyor gibi geldi bana. Araç beyaz

can26

Profesyonel Detaycı
Üye
Islak ve kuru kullanım olarak kullanabilen bölünmüş olarak satışı sitelerde mevcut,dayanımı ve boncuklanması da güzel koch chemie protector wax tavsiye edebilirim.

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Islak ve kuru kullanım olarak kullanabilen bölünmüş olarak satışı sitelerde mevcut,dayanımı ve boncuklanması da güzel koch chemie protector wax tavsiye edebilirim.
bölünmüş olarak satan erdem boyaya baktım da stok yok gözüküyordu. birde burda ticaret yapan varsa forumdan birine gitsin diye düşündüm. Koch chemi protector böldüm bi arkadaşımdan henüz deneyemedim :)

can26

Profesyonel Detaycı
Üye
bölünmüş olarak satan erdem boyaya baktım da stok yok gözüküyordu. birde burda ticaret yapan varsa forumdan birine gitsin diye düşündüm. Koch chemi protector böldüm bi arkadaşımdan henüz deneyemedim :)
Wet coat,aqua coata göre bence dayanımı daha iyi bi deneyin bir an evvel bence :komik:

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
İl
Ankara
Auto Finesse Aqua Coat, Auto Finesse Finale, Chemical Guys V07, Chemical Guys P40 Detailer, Dr. Beasley's Final Finish ve Valet Pro Citrus Bling elimde mevcut. İstediğiniz varsa görüşelim.

Aqua Coat 1 litre orjinal şişesinde ile Dr. Beasley's Final Finish 360 ml. orjinal şişesinde.