Simoni Racing Lastik Parlatıcı İncelemesi (Etkisi 26 gün sürdü)

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Video 2020 eylül ayından kalma bir video. Uygulamayı 7 eylül'de yapmıştım. Ve uygulama sonrasında toplamda 1817,7 km yol yaptım, 4 defa yağışlı havada hemde otobanda kullandım. Hatta bir tanesinde adeta su jetine karşı kullanıyormuşum gibi hissetmiştim. O sürüşten sonra tamam kesin lastikler çamur oldu diye içimden geçirmiştim ama otomobilden inip baktığımda çok az kirlenme görmüştüm.
Videonun son kısmında göreceğiniz üzere 1817,7 km sonunda artık etkisi azalmaya ve kir tutmaya başlamıştı.
İlginç bir ürün, boyasız dış plastiklerde de kullanılabiliyor ve yüzey anında hidrofobik oluyor. Uygulama yaptığınız yüzeyden ürünün fazlasını bez ile silmeniz gerekiyor yoksa sittin sene kurumaz :(
Ürün malesef şu an satışa kapalı ama olurda tekrar getirirlerse ben herhalde 3-4 adet alırım.

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Ürün baya iyiymis abi sevdim, 1 tanesi 1 sene gider mi :smilex: İzledim ama like atsam mı?:dusunx:
Sadece lastiklere uygulasan sanırım bütün yaz idare eder. Hele birde yağışlı havaya denk gelmezsen kesin ve rahat rahat tek uygulama 1 ay etkisini gösterir :)
Sürekli bakıyorum tekrar getirseler anında alacağım.
Like atmasan da olur gönüller bir zaten :)

Mrt

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Video 2020 eylül ayından kalma bir video. Uygulamayı 7 eylül'de yapmıştım. Ve uygulama sonrasında toplamda 1817,7 km yol yaptım, 4 defa yağışlı havada hemde otobanda kullandım. Hatta bir tanesinde adeta su jetine karşı kullanıyormuşum gibi hissetmiştim. O sürüşten sonra tamam kesin lastikler çamur oldu diye içimden geçirmiştim ama otomobilden inip baktığımda çok az kirlenme görmüştüm.
Videonun son kısmında göreceğiniz üzere 1817,7 km sonunda artık etkisi azalmaya ve kir tutmaya başlamıştı.
İlginç bir ürün, boyasız dış plastiklerde de kullanılabiliyor ve yüzey anında hidrofobik oluyor. Uygulama yaptığınız yüzeyden ürünün fazlasını bez ile silmeniz gerekiyor yoksa sittin sene kurumaz :(
Ürün malesef şu an satışa kapalı ama olurda tekrar getirirlerse ben herhalde 3-4 adet alırım.
Emeğinize sağlık. Beğendiğimiz ürünlerle alakalı forum içinde bir kodlama belirlememiz lazım veya beğenmiyomuş gibi yapalım. Çünkü beğenilen ürünlere ya zam geliyor ya da ortadan kalkıyor. :D:D

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Emeğinize sağlık. Beğendiğimiz ürünlerle alakalı forum içinde bir kodlama belirlememiz lazım veya beğenmiyomuş gibi yapalım. Çünkü beğenilen ürünlere ya zam geliyor ya da ortadan kalkıyor. :D:D
Hahaha iyi fikir, şimdi bu gelirse de kesin 2 katı fiyata gelir.
Hakikaten birşeyi de çok beğendim dememek lazım :(

porsuk_y

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Ankara
beğenenlere beni de ekleyin hocam olurda stoğa girerse filan bize de haber verirsiniz dimi ))) bir de yine arka fondaki sesler...)) maşallah ama senin videolara güzel bir hava katıyor ben alıştım en azından )))

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
beğenenlere beni de ekleyin hocam olurda stoğa girerse filan bize de haber verirsiniz dimi ))) bir de yine arka fondaki sesler...)) maşallah ama senin videolara güzel bir hava katıyor ben alıştım en azından )))
Ya valla o sesler beni buluyor. Ofisteyken veya evdeyken bakıyorum ortam sessiz, hemen ürün videosu çekeyim diyorum ve o sessizlik bir anda bitiveriyor. Matkap sesi, motorsiklet sesi, çocuk çığlıkları...vs Tam video çekeceğim kamyon geçiyor. Tam video çekeceğim motorlu birisi 50mt ötemde bitiveriyor başlıyor ara gaz vermeye. Yahu arkadaş durdun durdun beni mi buldun ne biçim iş .
Çok nadiren tamamen sessiz bir ortam yakalayabiliyorum. Park halinde otomobilin içindeyim, ne anlatacaksam bari otomobilin içinde anlatayım gerisi aksiyon olsun diyorum adamın biri onca boşlukta burnumun dibine gelip telefonla bağıra bağıra konuşuyor.
En son birisini nazikçe kovaladım. Birader ne konuştuğunu herkesin duyması gerekmiyor çok şükür konuya ben de dahil oldum diye fırçaladım birşey demeden uzaklaşmıştı.
Konya ovasında da olsam tuvaletini yapma arayışı içinde olan birine denk gelirim garanti ederim :D :D :D
Desteğin için çok teşekkür ederim :)
Stoğa girer girmez buradan haber ederim :) Ben kaçırırsam siz bana haber verin. 1 tane de olsa alacağım o kadar sevdim bu ürünü :)

usurer

Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
Hakan Üstadım elinize sağlık, çok güzel bir inceleme olmuş, baştan sona zevkle seyrettim.
bu firmanın gerçekten enteresan ve başarılı ürünleri vardı, hatta önceden kendi siteleri bile vardı ancak sanıyorum ya battılar yada ithalatı bıraktılar, piyasa da satılanlar ellerinde kalmış olan eski ürünler anladığım kadarıyla.
Hiç umudum yok ama umarım yeniden ürünleri gelir.

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Hakan Üstadım elinize sağlık, çok güzel bir inceleme olmuş, baştan sona zevkle seyrettim.
bu firmanın gerçekten enteresan ve başarılı ürünleri vardı, hatta önceden kendi siteleri bile vardı ancak sanıyorum ya battılar yada ithalatı bıraktılar, piyasa da satılanlar ellerinde kalmış olan eski ürünler anladığım kadarıyla.
Hiç umudum yok ama umarım yeniden ürünleri gelir.
Desteğin için sağolasın, ya işte bu da benim şanssızlığım olsa gerek. Beğendiğim ürünü getirmiyorlar. Alıyorum ama sonuncuyu alıyorum sonra beğendim diyorum dönüyorum arkamı kimse yok :(
Soft99'da da beğendiğim ürünlerin çoğu artık getirilmiyor :(
Turtlewax'ın hali hazırda burada satılan bir ürününü duşa kabin camında denedim kireç lekelerini bile temizleyebildi. Şu yasaklar bitsin ilk fırsatta o ürünü detaylıca anlatacağım :)
Tabi tomarla anlatacağım ürün var. Patlamaya hazır volkan gibi bekliyorum :D