Siyahımsı mavi | Yıkama günü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkay

Konu Sahibi ✔
Master Detailing
Moderator
İl
İstanbul
Hikaye Gibi Her Zamanki Gibi Güzel İşciliğiniz Var Teşekkürler :alkıssx:
Ben teşekkür ederim yorumunuz için :)

Maşallah Berkay hocam eline sağlık
@Dragstar Bana sormadınız ama araya gireyim hocam :) 1 senedir kullanıyorum memnunum sadece 1 litre olanı biraz hantal iç detay için 750 ml daha kullanışlı
Teşekkür ederim :)

Eyvallah abi sağ ol :)

:duax::duax:

Eline sağlık kardeşim, hakkını vermişsin.
Teşekkürler :)

Berkay Dostum Eline Saglik Tertemiz Uygulama olmus Benimde Merak ettigim bir Sprey sisesi Workstuff :) yani fiyati uygun Meguiars in siselerine gore kaliteside nasildir varsa Meg Sisesi ikisi arasinda yorumlarmisin
Meg sisesi yakın zamanda kullanmadım. Bu şişenin tek kötü yanı ince olması. Onun haricinde çok pratik başlığı da kaliteli.

Maşallah :nazar:elinize sağlık üstad:)
Çicek gibi olmuş
Le see you dayanımı nasıl hocam ?
Alt yıkama sonrası korumaya neyle aldınız hocam ?
Altı yıkadım bıraktım hocam. See you cam temizleyici. Yağmur kaydırıcı olarak crystal concept glass guard kullanıyorum

Çok güzel bir uygulama olmuş eline koluna sağlık final fotoğraflarına doyamadık Süleyman abinin dediği gibi :)
Ne fotoğrafları var bu arabanın da atamıyorum işte malesef :(
Çok teşekkür ederim :)

Maşallah :nazar: Elinize sağlık. Yine her zamanki gibi :) kitap gibi bir uygulama :)
Teşekkürler hocam :)

Abi eline emeğine sağlık, uygulama da anlatım da şahane olmuş. Böyle kaliteli işlere daha fazla final isteriz :)
Teşekkür ederim boş vakitte aradan çıkarayım dedim :)

Eline sağlık kardeşim, tam olması gerektiği gibidir uygulama, yeni başlayan arkadaşlara fikir verecek tarzda olmuş.
Final resimleri az olmuş ama
Beğenmene sevindim abi teşekkür ederim. Evet finaller az oldu biraz :)

Ellerinize sağlık, sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama böyle ince işçilikle yıkanırken araç görmek bana bir huzur veriyor:)
Yalnız değilsiniz hocam :) Teşekkürler

Bunu yıkadıktan sonra laci takımlarla jilet gibi poz da gelir dedim ama gelmedi birdahakineartık:partix:
Hahaha bidahakine yaparız :)

Ellerinize sağlık, güzel bir yıkama yapmışsınız Yıkama pedinin markası nedir acaba? İçi süngerli olduğu için mi o kadar kalın?
@Tonyukuk07 ile görüşebilirsiniz ped için. İçi süngerli evet, tüyleri de oldukça kaliteli.

@Berkay Elinize sağlık kitap gibi bir çalışma olmuş büyük zevkle izledik, sizin araç sanıyorum, müşteri aracı değil
Evet benim aracım, vakit bulmuşken halledeyim dedim :)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ellerine sağlık Berkay. Aracının maşallahı var. :nazar: Her yer tertemiz :alkıssx:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...