Soft99 4X Tire Cleaner (T) Incelemesi

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
istanbul
Soft99 markasının web sayfasında iki tane Soft99 4X Tire Cleaner var ve açıklamalarda da birbirleri ile aynı cümleler yazıyor. İyide kardeşim nedir bu (T) harfinin gizemi diyenler için T harfi translated anlamına geliyor; yani T harfi olanın şişesinde ingilizce cümleler var.

Bu ürün çamura karşı hemen kendini bırakmıyor yağışlı havaya denk gelmezseniz ve özellikle de temiz lastik yanakları üzerine uygulama yapıp kurumasını beklerseniz 2 hafta etkisini görebilirsiniz.

Ürünün artıları
- Kolay uygulanıyor
- Kirli lastik yüzeyine uygulanabiliyor
- Islak lastik yüzeyine uygulanabiliyor
- Kirli ve ıslak lastik yüzeyine uygulanabiliyor
- Kirli davlumbazlara uygularsanız anında çamurları-kirleri maskeliyor.

Ürünün eksileri
-Ürün kuruyana kadar jantlara fazlası jantlara damlıyor, silmezseniz leke oluşuyor.
-Fiyatı biraz fazla
-Elinizin ayarı yoksa sarfiyat fazla olacaktır.

Videoda kirli ve hem kirli hem ıslak yüzeye uygulamayı, davlumbaz uygulamasını, 30km çamurlu yolda kullanım sonrası lastiklerin durumunu görebilirsiniz.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
İnceleme için teşekkürler Hakan abi. Geçen ki kirli fotoğrafta dikkatimi çekmişti lastiğin durumu. Bu o ürün oluyor değil mi ?

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Abı inceleme icin teşekkürler bende kullandim bu ürünü guzel çok zahmetsiz ve dediğin gibi temiz uygulamada 2-3 hafta kaldığını gozlemledim T açıklaması benimde çok kafami karistirmisti

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
istanbul
Abı inceleme icin teşekkürler bende kullandim bu ürünü guzel çok zahmetsiz ve dediğin gibi temiz uygulamada 2-3 hafta kaldığını gozlemledim T açıklaması benimde çok kafami karistirmisti
Başka ürünlerde de T harfi var onlar da aynen Translated anlamına geliyor :)

can26

Profesyonel Detaycı
Üye
Eline sağlık Hakan abi, dayanımı 2-3 hafta gibiyse güzel olabilir. Kötü gün dostu kir, su itişide güzel görünüyor :)

ffsahin

Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri
Eline sağlık abi , sürekli kullanılacak bir ürün değil sanırım ama özellikle kışları günü kurtarır gibi duruyor :)

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Ellerine sağlık abi , hastalığın etkileri geçmiştir insallah bombardımanları bekliyoruz.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Eline sağlık üstad. Kirli ve/veya ıslak yüzeye uygulanabilmesi iyiymiş.

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Aslında kompressör su tutunca geri gelirmi merak ettim yani görüntü bitmiş gibi ama sağ tarafta güzeldi beğenilesi o kadar da kötü değil
Diğer bir tekerde de sarp çaksaydın keşke @SubaruOutback başkan cavar test olurdu :):)

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
izmir
Ürün çok güzel zaten ezelden beri aerosol yapıda kullanımı çok severim. Sık bırak. Misss. En kolay uygulama. Sadece 360° olması iyi olurdu. Davlumbazlar için. Sıkımda çalkalama mikrarında aldıgı ürün bitince sadece gaz çıkışı sinir bozucu. Test için çok teşekkür ederim. Çok faydalı oldu.

DMR

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İzmir
Güzel inceleme olmuş teşekkürler. Sanki lastik boyuyor gibi :D Lastik parlatıcıların jantların üzerinde iz bırakmasından hiç hoşlanmıyorum, çok çabuk kirleniyor.

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Elinize saglik guzel bir inceleme olmus. Ozellikle kis aylarinda lastik temizleme falan yapma imkani yokken cok pratik olur gibi geldi. Bu arada davlumbaza uygularken kamera da nasibini aldi

Sent from my iPhone using Tapatalk

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık, merak ettiğim ama bir türlü alıp deneyemediğim bir üründü. Bende çok seviyorum bu tarz pratik ürünleri lastik için. Fakat bu gerçekten çok akıyor jantlara.
Bu kadar çamura çok iyi mükavemet göstermiş.
O plastik kısımı sen demesen ben hayatta anlamazdım. Bildiğin boyalı yüzeyle aynı renk olmuş.
Test için tekrar teşekkür ederim. Bi kimtasal adamlar indirimi olursa alırız artık.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
istanbul
Eline sağlık Hakan abi, dayanımı 2-3 hafta gibiyse güzel olabilir. Kötü gün dostu kir, su itişide güzel görünüyor :)
3 haftayı bilemem de 2 haftayı görebilirsin :)
Eline sağlık abi , sürekli kullanılacak bir ürün değil sanırım ama özellikle kışları günü kurtarır gibi duruyor :)
Benim açımdan çok pratik bir ürün olduğundan bu kullandığım şişe 4.şişe oluyor. Yani sürekli kullanıyorum :)
Ellerine sağlık abi , hastalığın etkileri geçmiştir insallah bombardımanları bekliyoruz.
Bombardıman yapacağım da bir türlü düzelemedim. İçmediğim ilaç kalmadı ne ses ne burnum düzelmedi.
Eline sağlık üstad. Kirli ve/veya ıslak yüzeye uygulanabilmesi iyiymiş.
Kışın özellikle hayat kurtarıyor, vakitten kazandırıyor :)
Aslında kompressör su tutunca geri gelirmi merak ettim yani görüntü bitmiş gibi ama sağ tarafta güzeldi beğenilesi o kadar da kötü değil
Diğer bir tekerde de sarp çaksaydın keşke @SubaruOutback başkan cavar test olurdu :):)
Sarp hiç aklıma gelmedi :(
Basınçlı su tutsam muhtemelen görüntü daha iyi olurdu ama bilerek yapmadım. Acımasız davrandım bu sefer :)
Ürün çok güzel zaten ezelden beri aerosol yapıda kullanımı çok severim. Sık bırak. Misss. En kolay uygulama. Sadece 360° olması iyi olurdu. Davlumbazlar için. Sıkımda çalkalama mikrarında aldıgı ürün bitince sadece gaz çıkışı sinir bozucu. Test için çok teşekkür ederim. Çok faydalı oldu.
360 derece kullanabilme özelliği olsaydı davlumbazları tam tur dönerdim :)
Güzel inceleme olmuş teşekkürler. Sanki lastik boyuyor gibi :D Lastik parlatıcıların jantların üzerinde iz bırakmasından hiç hoşlanmıyorum, çok çabuk kirleniyor.
İlginç şekilde kirli lastikteki kirleri temizliyor, yani aşağı doğru kirli birşeyler akmıyor, sadece ürünün fazlası akıyor :)
Elinize saglik guzel bir inceleme olmus. Ozellikle kis aylarinda lastik temizleme falan yapma imkani yokken cok pratik olur gibi geldi. Bu arada davlumbaza uygularken kamera da nasibini aldi

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kameranın durumu içler acısı :D Kaç kere düşürdüm, kaç kere basınçlı sudan nasiplendi, valla iyi dayanıyor bana :D
Ellerinize sağlık güzel bi inceleme ve uygulama
Teşekkür ederim.

Arkadaşlar, herkese desteği için ve güzel yorumları için teşekkür ederim. :)