Alış Sonax Siyah Cila Arıyorum

Cenk A

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Herkese Merhaba,

Kullanmayı çok istediğim ve performansını merak ettiğim bu siyah ciladan satmak isteyen varsa talibim kullanılmış ya da kullanılmamış olabilir :)

eagle_gt

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
3-4 yıl önce kullandım, heves edip her rengini almıştım şuan kenarda köşede duruyor. ömrü en fazla 3 yıkama, oda dikkat edersen.. Makine ile düşük devirde uygularsan sonucu tatmin edebilir ama bence başka ürünlere yönel Çizik doldurucu özelliği olan AG srp den çok daha memnunum tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cenk A

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
3-4 yıl önce kullandım, heves edip her rengini almıştım şuan kenarda köşede duruyor. ömrü en fazla 3 yıkama, oda dikkat edersen.. Makine ile düşük devirde uygularsan sonucu tatmin edebilir ama bence başka ürünlere yönel Çizik doldurucu özelliği olan AG srp den çok daha memnunum tavsiye ederim.

teşekkür ederim tavsiye için denemeden vazgeçmeyeceğim gibi görünüyor en kötüsü de bu :):sırıtan1: srp ye muadil tripple yi kullandım ama yanlış araçta tecrübe etmiş olabilir. Golfe uygulamıştım boyası gerçekten çok sertti ve neredeyse fayda alamadım elle.

ErayC

Çaylak Detaycı
Üye

Hocam SRP'yi elle mi uyguluyorsunuz yoksa makina ile mi ?

eagle_gt

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
teşekkür ederim tavsiye için denemeden vazgeçmeyeceğim gibi görünüyor en kötüsü de bu :):sırıtan1: srp ye muadil tripple yi kullandım ama yanlış araçta tecrübe etmiş olabilir. Golfe uygulamıştım boyası gerçekten çok sertti ve neredeyse fayda alamadım elle.
Deneme hastalığı maalesef bendede var benim ürün yazlıkta duruyor istanbuldaysan ve bulamazsan getirdiğimde verebilirim sana.

eagle_gt

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Hocam SRP'yi elle mi uyguluyorsunuz yoksa makina ile mi ?
Makine ile uyguluyorum örtücülüğü çok iyi bence çizikleri sıfıra indirmiyor ama sadece güneş ışığı altında görünecek hale getiriyor. Annemin aracının bi kapısına uyguladım diğerine uygulamadım farkı fotoğrafta daha ner görürsünüz

buraldinyo

Çaylak Detaycı
Üye
Autoglym ultra deep shıne var bende, denemediysen numune göndereyim. Benim favori ürünlerim arasında, polish değil bu arada