Sosyal Medya ve Tapatalk'dayız

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Sosyal medyada ve Tapatalk'da  DetailForum olarak bizde yerimizi aldık duyduk duymadık kalmasın..
Takip Edin paylaşımları kaçırmayın.. 
  • Facebook :  https://www.facebook.com/detailforum/
  • Instagram : https://www.instagram.com/detailforum/
  • Tapatalk  : DetailForum

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Tüm arkadaşlara selamlar :deli:

Sizlerinde bildiği gibi sosyal medya her alanda hayatımızda önemli rol oynuyor :sarki:

Forum yönetimininde kararıyla sosyal medya instagram adresinde @Pro adminim, @Detail Guy arkdaşımız ve ben kısa bir süre önce daha etkin olmaya karar verdik. Birlikte sürdüreceğimiz bu çalışmada sizlerin uygulamaları ve medya beğenilerinize takiplerinize şimdiden teşekkür ediyoruz :tesekkurr:

Profesyonel,amatör ve yeni başlayan herkese hitap şeklimizle daha çok ilgi kazanabilmek, forumumuz adına daha kalabalık bir aile olma adımlarımız için paylaşımlarınızı, desteklerinizi esirgemeyiniz lütfen :mutlu:

Yönetimimize uygun gördüğü görev için burdan hepinizin huzurunda teşekkür ederim <3:tesekkurr:forum kalitemize yakışır şekilde görevimi yerine getirmeye çalışacağım :)

Son düzenleme:

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir

Sizlerinde bildiği gibi sosyal medya her alanda hayatımızda önemli rol oynuyor :sarki:

Forum yönetimininde kararıyla sosyal medya instagram adresinde @Pro adminim, @Detail Guy arkdaşımız ve ben kısa bir süre önce daha etkin olmaya karar verdik. Birlikte sürdüreceğimiz bu çalışmada sizlerin uygulamaları ve medya beğenilerinize takiplerinize şimdiden teşekkür ediyoruz :tesekkurr:

Profesyonel,amatör ve yeni başlayan herkese hitap şeklimizle daha çok ilgi kazanabilmek, forumumuz adına daha kalabalık bir aile olma adımlarımız için paylaşımlarınızı, desteklerinizi esirgemeyiniz lütfen :mutlu:

Yönetim için uygun gördüğü görevede burdan hepinizin huzurunda teşekkür ederim <3:tesekkurr:
Hayırlı olsun forum için sayın admin @Pro .
@can26 Can bey sizde yeni "sosyal detaycı" ünvanınız için tebriklerimi iletmek isterim. Başrılarınıızın da devamını dilerim.

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara

Yönetim için uygun gördüğü görevede burdan hepinizin huzurunda teşekkür ederim <3:tesekkurr:
Hayırlı olsun @can26 bey tebrikler.

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
@can26 kardeşim tebrik ederim, sosyal medyanın çok sık kullanıldığı bu dönemde, önemli bir görevi icra edeceksin. Başarılarının devamını dilerim. Önemli düşünce ve projelerin olduğuna eminim.
Allah utandırmasın...

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
@can26 kardeşim tebrik ederim, sosyal medyanın çok sık kullanıldığı bu dönemde, önemli bir görevi icra edeceksin. Başarılarının devamını dilerim. Önemli düşünce ve projelerin olduğuna eminim.
Allah utandırmasın...

Abi görev hepimizin , elimizden geldiğimce sizlerden uygulamalarla paylaşımlarla, daha geniş bir aile olabilmemiz için hepimiz sorumluyuz diye düşünüyorum. Tebriğin için teşekkürler abi, layık olmaya çalışacağım :)

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-

Yönetimimize uygun gördüğü görev için burdan hepinizin huzurunda teşekkür ederim <3:tesekkurr:forum kalitemize yakışır şekilde görevimi yerine getirmeye çalışacağım :)
Ooo renklenmişiz @can26 :D:alkis:. O vakit aksiyon kameramı hazırlayayım ben de. Ufak tefek katkımız olsun. Tabi gündüz araba yıkayacak zaman da yaratmam lazım ama bakalım.

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Ooo renklenmişiz @can26 :D:alkis:. O vakit aksiyon kameramı hazırlayayım ben de. Ufak tefek katkımız olsun. Tabi gündüz araba yıkayacak zaman da yaratmam lazım ama bakalım.

Çok seviniriz abi :deli:farklı görüntülerin, uygulamaların renk kattığı kesin bir gerçek şimdiden teşekkür ederiz :tesekkurr:

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hakettiğin bir görevdi ve layıkıyla yerine getireceğinede sonsuz kanaat sahibiyim. Zaten hemen fark farkediliyor. Herkesin desteğiyle detail camiasında adından güzelliklerle söz edilecek bir platform olacağız inşallah.

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Hakettiğin bir görevdi ve layıkıyla yerine getireceğinede sonsuz kanaat sahibiyim. Zaten hemen fark farkediliyor. Herkesin desteğiyle detail camiasında adından güzelliklerle söz edilecek bir platform olacağız inşallah.

Abi teşekkürler , hepimiz el birliğiyle daha güzel yerlere taşıyabileceğimizden şüphem yok :)
Uygulamalarınız eksik olmasın sayın abiler :deli: