StacPlastic / Stac Italy Jant Temizleyici İncelemesi

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Japon malı ürünlerden sıkılmışsınızdır dieyrek bu seferde bir İtalyan malı ürün incelemesi paylaşmak istedim. Ürünü, zamlardan önce hepsiburada.com'dan almıştım. Dün itibariyle de 3 otomobilin jantlarında kullanıp bitirdim :(
Önce içeriğinde ne var ne yok diye stac plastic'in web sayfasıdna gezindim ama sağolsunlar doğru düzgün bir paylaşım yapmamışlar. En fazla 1 cümle yazı vardı. Aynı şekilde şişenin üzerinde de içeriği ile ilgili herhangi bir bilgi mevcut değil.
Şişe üzerinde şöyle yazıyor; ürünü janta sıkın 1-2 dk bekleyin ve fırçalayıp durulayın. Uygulamayı dün akşam saatlerinde yapmama rağmen sıcak nedeniyle ürün janta hemen kurudu ve malesef sadece ıslatmak amacıyla fırçaladıktan sonra bir tur daha ürünü sıktım. (Bu tecrübe sonrasıdna diğer jantlarda sıkıp beklemeden fırçalayıp duruladım.)
Ürünü janta sıkıp biraz bekleyip basınçlı su tuttuğunuzda ancak kaba kiri alabiliyor yani illa fırçalama istiyor. Açık havada burnuma çok az bir deterjan türevi bir koku geldi ama inanın hiç rahatsız edici değildi.
Sonuç: Fiyatı uygun ise alınır, kullanılır. Benim elim biraz bol ama uygulama yaptığım jantlar 17 ve 18 inch ebadındaydı ve iç kısımlarına da sıktım. SArfiyat fazla gibi gözüksede, rutin temizliklerde tahminim 5 uygulama çıkartabilir.

Bu da uygulama videosu :)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
eline saglık hakanım. :alkis:

ben ürünü begendim en kısa sürede alıp bi test ederim . teşekkürler.:)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
İnceleme için teşekkürler

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ