Stanley SW22 Basınçlı Yıkama Makinesi Ön İnceleme

DonanimciAhmet

Çaylak Detaycı
Üye
Merhaba değerli forumdaşlar. Stanley SW22 basınçlı yıkama makinesinin ön incelemesini yaptım, fotoğrafladım. Foam lance gelmediğinden dolayı ürünü deneme fırsatı yakalayamadım bu yüzden bu bir ön incelemedir.
Genel Özellikler
2200W Motor Gücü
145 Bar Su Basıncı
480 lt/saat Su Sevk Miktarı
8 metre çelik zırhlı hortum
Endüksiyon motor ve alüminyum pompa
Makaralı hortum toplama apartı ve su filtresi kutu içeriğine dahil
Deterjan haznesi var
1 adet kirli yüzeyler için ayarsız tabanca ucu
1 adet eğik tabanca ucu , suyun açısını ayarlayabildiğiniz ve deterjan haznesine deterjan koyduğunuz zaman ileri geri hareket ettirerek ister su ister deterjanlı su atabiliyorsunuz bu tabanca ucuyla
8.2 kg ağırlığı var tekerlekleri sayesinde taşımak çok rahat
Tekerlekleri kauçuk kaplı

Ön inceleme yorumum; ürünün malzeme kalitesini beğendim.Bu ürünü tercih etmemdeki asıl sebepler ise hem fiyatının muadillerine göre uygun olması hemde 8 metre sağlam hortuma sahip olmasıydı. 2 yıl garantisi var. Servis ağı oldukça geniş, yetkili servisleri ilgili. Ürünün kullanım kılavuzunda şu kadar süre kullanın bu kadar süre ürünü dinlendirin gibi bir ibare bulunmuyor. 7 yıl kullanım ömrü biçmişler.

Ürünün bir üst versiyonu daha var fakat Türkiye'de bulunmuyor. Üst versiyonda foam lance kutu içeriğinde geliyor. SW22 için ise yetkili servislerden sorgulattığımda herhangi bir foam lance olmadığı görüntülendi.

Mjjc Foam Lance satıcısına mesaj attığımda Stanley SW22 için beni bu ürüne yönlendirdiler. Kesin olarak uyumlu olduğu söylendi. Satın aldım gelince videolu bir şekilde test edeceğim. US $17.3 |Tahmini Teslimat Zamanı

Stanley SW22'nin fotoğraflarına geçelim.
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg

Umarım inceleme konumu beğenmişsinizdir. Aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. İyi forumlar dilerim.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Hayırlı olsun öncelikle. Fotoğraflardan da güzel görünüyor ürün.

Yıkama esnasında da bir inceleme bekliyoruz. Teşekkürler.

DonanimciAhmet

Çaylak Detaycı
Üye
Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim abiler. Foam lance geldiği zaman incelemeyi tamamlayacağım. İyi geceler iyi forumlar dilerim. :)

umrdmr

Tecrübeli Detaycı
Moderator
İl
Ankara
Güzel inceleme elinize sağlık, fakat muadilleri ne kadar bu ürün ne kadar bu ayrıntıları da yazarsanız google yapmaktan kurtuluruz .:)

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
İl
Ankara
Güle güle kullanın.

Fakat servise işiniz düşmeden "yetkili servisleri ilgili" demeniz garip geldi. Garanti kapsamında cihaz servise gittiği zaman o ilgi belli olur.