Stjarnagloss fantastik wax, meguiars ceramic wax, infinity wax supergloss wax testi.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Herkese selamlar

Bu hafta giulietta ile biraz uğraştım temizlik polisajı testler vs bu test konusundan sonra uygulama konusunuda açacağım.

Öncelikle yüzey kil ve temizlik polisaj işlemi ve üstüne m700+ipa ile temizlendi.

Aktörlerimiz.

İnfinitiy wax da beklerken fotodaki gibi şöyle bir durum olmuş. Bu bir sorun değil arkadaşlar paniğe kapılıp benim waxım bozuk çıktı çöp ürün gibi bir durum yok ürün gayet güzel bir şekilde işini yapıyor. İçerindeki pütürlenmede uygulama anın zaten eriyor.

Uygulama anı

Stjarnagloss wax

Meguiars

İnfinity

Parlaklık olarak

Ürünler ile ilgili ilk kullanım yorumum

Uygulama kolaylığı ve silme
1. Meguiars
2. Stjarnagloss
3.infinity wax

Parlaklık ilk izlenimim.

1. Meguiars
2. Stjarnagloss (yazması zormuş)
3.infinity wax

Ürünleri kürleşmesi açısından hemen su testi yapmadım ilk yıkamada video ve tekrar parlaklık izlenimlerimi paylaşacağım.

Herkese keyifli forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

orhann490

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İSTANBUL
Eline sağlık güzel inceleme olmuş abi. Meguiars da parlaklık gayet başarılı da dayanım bakalım nasıl olur.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Eline sağlık üstad bu gruptan meg açık ara çıkar diye düşünüyorum
Teşekkürler uygulama kolaylığı parlaklık olarak şuan birinci bakalım koruması ne kadar gidecek.

Eline sağlık Süleyman abi güzel bir test olacak gibi duruyor. :)
Teşekkürler Atalay

Eline saglik abi bekliyoruz sonuclari :)
Teşekkürler Sefa

Eline sağlık güzel inceleme olmuş abi. Meguiars da parlaklık gayet başarılı da dayanım bakalım nasıl olur.
Teşekkürler bende aynı görüşteyim.

Test için teşekkürler Sensei, güzel çekişmeli bir mücadele olacak gibi.
Teşekkürler Master

Üstadım eline sağlık, yine harika bir üçlü teste çıkmış, İlk yıkamadaki sonuçlarını da merakla bekliyorum :)
Teşekkürler ilk yıkamada su iticilik videosu gelecek.

Gözlerim kamaştı abi ellerine sağlık
Teşekkürler

Ellerine sağlık abi beklemedeyiz :)
Teşekkürler Berkay

Ellerinize sağlık meguiars alacak gibi birinciliği.
Teşekkürler banada öyle geldi takip edelim.

Kesene bereket abi,takipteyiz :)
Teşekkürler Can

cabay

Uzman Detaycı
Üye
Eline sağlık kesene bereket abi. Aktörleri görüp uygulama kolaylık/zorluk yorumundan sonra meguiars daha parlak olur diye düşünmüştüm ki öyle çiktı. Muhtemelen dayanım da buna paralel olacak meguiars en az dayanan olacak. Ne zaman parlak bir wax kullansam, en erken onun kaybolup gittiğini de tecrübe ettim. Ama Meguiars da bu konuda şaşırtabilir diye düşünüyorum. Bakalım zaman neyi gösterecek :) Gerçi az dayansa ne olacak. Bir daha atarız :taraa:

usurer

Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
Elinize sağlık,
Bende dayanım konusunda meguiars'ın sonuncu olacağını düşünüyorum, ancak bakalım ummadık taş baş yaracak mı?
Gerçi parlaklık ve uygulama kolaylığı göz ününe alındığında 1-1,5 aylık bir dayanımı diğerlerinin 3 aylık dayanımına tercih ederim açıkçası.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Herkese Selamlar
Konuya bir güncel atalım. Yaz sezonu olduğu için üçüncü yıkamamızı ancak yapabildim. 3 yıkama sonrası ilk yıkamaya göre roller değişmiş gibi görünüyor.