SubaruOutback İle Röportaj 07.12.2018

İdris

Usta Detaycı
Üye
hakan hocam bencede acık renk ve japon gurubu candır :) huzurlu olmak ıcın :) roportaj ıcın tesekkurler

ffsahin

Uzman Detaycı
Üye
Güzel röportaj olmuş :).
Hakan abiye genel bir teşekkür etmek istiyorum. Detail işine bulaştığım andan itibaren kendisinin yaptığı incelerden çok faydalandım. Eminim benim gibi bu işe yeni giren herkes Hakan abinin incelemeleri sayesinde birçok ürün hakkında fikir sahibi oluyor.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Puzzle ve kitaba verdim artıyı. Forumca toplanıp sizin Japonya işini çözmek lazım.

Cangp2

Uzman Detaycı
Üye
Okurken cok keyif aldim, bir yandan her soruyu kendim cevapliyormus gibi dusundum ben ne derdim diye

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
Çok güzel bir sohbet olmuş emeğinize sağlık @Pro ,@SubaruOutback samimiyetin içinde teşekkrüler Hakan abi :)
Saol kardeşim biz kazana düştük diye eline sağlık diyen yok ,bi tek sen demişsin. Teşekkür ederim, sana bir Admin yardımcısı rütbesi vermem lazım. :)

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Saol kardeşim biz kazana düştük diye eline sağlık diyen yok ,bi tek sen demişsin. Teşekkür ederim, sana bir Admin yardımcısı rütbesi vermem lazım. :)

Estafurullah abi ne yardımımız oldu sanki , gözden kaçırmıştır arkadaşlar o yüzdendir :utandim: