Talihsiz bir olay öneri bekliyorum

Kutayoksuz

Çaylak Detaycı
Üye
Hocam çok geçmiş olsun. Tavsiye olarak rs3 tampon yerine s3 tamponu tercih ederseniz. Arkada difüzör ve spoiler yanda marşpiyelle görünümü tamamlayabilirsiniz. Rs3 çok daha agresif görüntüsü olduğu için arka tampon ve jant değişimi de ister.

Dogacan

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Bursa
Gecmiş olsun hocam daha önce benim de basıma gelmişti ben kaskodan yaptırdım tamponu yerinden cıkarmıstı benim aracta

Tonyukuk07

Uzman Detaycı
Üye
Çok geçmiş olsun, gerçekten aşırı can sıkıcı bir olay.

o köpeği tanıyorsanız belediyeye söyleyin barınağa alsın. Çünkü gene yapar. İzlediğim bir videoda kinci köpeklerin bunu yaptığı yönünde. Yani daha önce sizin araca benzer bir araç ya kendisine, ya da arkadaşına zarar vermiş olabilir. O yüzden bugün yapan yarın gene yapabilir.

BERAT

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Zonguldak
Çok büyük geçmiş olsun öncelikle. Kediyi kovalamış ve kedi de araç içerisinde bir yerlere kaçtı ya da saklanma süsü verdi ise köpek bu hale getirmiş olabilir. Allah beterinden saklasın. Tamponda (yanılmıyorsam) ısı sensörleri ve algılayıcı bişeyler olması lazım bundan dolayı tampon baya pahalı. Far zaten adaptif ve Led içerdiği için söylemeye gerek yok. Ben sizin yerinizde olsam öncelikle tamponu söktürüp tamir ettirirdim. Daha sonra da bulunduğunuz bölgenin en iyi boyacısına boyatırdım. Kaput çamurluk ve far çok profesyonel bir polisaj ister köpeğin derin çizdiği yerlere de servisten temin edilecek boya ile yeterli seviyede dolgu ve polisaj. Gördüğüm kadarıyla yapılabilecek minimum masraflı tramersiz işler bunlar olur. Tramer işine hiç bulaşmayın. Astarı yüzünden pahalıya gelir. Bi ton para çıkarırlar.
Bende sizin dediginiz gibi düşünüyorum tramer bana pahalıya mal olur en güzeli rutüş ve polisaj
Hocam çok geçmiş olsun. Tavsiye olarak rs3 tampon yerine s3 tamponu tercih ederseniz. Arkada difüzör ve spoiler yanda marşpiyelle görünümü tamamlayabilirsiniz. Rs3 çok daha agresif görüntüsü olduğu için arka tampon ve jant değişimi de ister.
Aynen çok güzel noktalara deginmişsiniz aklımda bunlar vardı aynı şeyleri düşünmüşüz rs3 çok hoşuma gidiyor ama aracın kaderini değiştiriyor resmen öncelik tampon marşpiyel olarak başlayıp sonra borcu biter bitmez de janta girerim diye düşünüyorum maddiyat zorlayacak beni ama bakalım zaman neyi gösterecek
geçmiş olsun, hayvan neye sinirlenmiş böyle. şanssızlık
Kediye sinirlenmiş sonra gelmiş bize dalmış
Gecmiş olsun hocam daha önce benim de basıma gelmişti ben kaskodan yaptırdım tamponu yerinden cıkarmıstı benim aracta
Tek degilmişim aynı kaderi paylaşan varmış bari buna sevindim
Çok geçmiş olsun, gerçekten aşırı can sıkıcı bir olay.

o köpeği tanıyorsanız belediyeye söyleyin barınağa alsın. Çünkü gene yapar. İzlediğim bir videoda kinci köpeklerin bunu yaptığı yönünde. Yani daha önce sizin araca benzer bir araç ya kendisine, ya da arkadaşına zarar vermiş olabilir. O yüzden bugün yapan yarın gene yapabilir.
Teşekkür ederim gercekten cok can sıkıcı bir durumdu da alıştım şuan çözüm yoluna bakıyorum
Bende aynı şeyden korktum aracı herzamn çektiğim yerden baska yere çektim tamponu da duvara sıfır yasladım sabah korkarak baktım ama bişey yapmamış Allah'tan

porsuk_y

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara
hocam baya düzelmiş kaporta kısmı.. tampon çok kötüyse fiyatlarını bilmiyorum ama arkadaşların da dediği tamponlar ile durum kurtulacak gibi rötuş filanda yaparsınız artık onlarda nazarlık olur.. tekrar geçmiş olsun..inşallah bir daha olmaz böyle bişey..

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Çok geçmiş olsun. Fotoğrafları gördüğümde kendi arabam gibi canım yandı gerçekten.

Yıkandıktan sonraki hali ilk haline göre çok daha iyi görünüyor ancak bir müdahaleye ihtiyaç var. Ben de tavsiye olarak @CNR Detailing diyeceğim. Kendisi sizin bile anlayamayacağınız ince işçilik ile bu sorunu çözecektir.

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye
Bugün sabah komşunun telefonuyla uyandım otoparka köpek girmiş ve benim aracın kusura bakmayın ama ağzına s*çmış.

Tamponu delmiş parçalamış, kaputu çamurlukları ve farın hep çizmiş

Şimdi ben ne yapmalıyım ??..

Kaskoyu deldirmeyim yoktan yere tramer gözükmesin diyorum
Madem oldu böyle birşey

Tamponu taiwan rs3 tamponla değiştireyim diyorum. Bu çizikleri de düzeltilebilecek olanlarını polisajla düzelttirmeye çalışayım diyorum. Bu arada Farı da çizmiş sıpa ne yapacağım inanın sapıtıtm

Ankara'ya geldigimde bana yardımcı olabilecek birileri var mı kaputtaki çamurluk çizikleri toparlayabilecek bir babayiğit

içim acıdı içim Berat.Çok can sıkıcı gerçekten.Kabaca bir tramer hesabı yaptır birde kaportacı boyacı ile görüş parçalar değişmeden kurtarılırmı diye.Farlara bi baktır düzelebilecek durumdaysa diğer kısımlar çok zorlu gibi değil.

BERAT

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Zonguldak
içim acıdı içim Berat.Çok can sıkıcı gerçekten.Kabaca bir tramer hesabı yaptır birde kaportacı boyacı ile görüş parçalar değişmeden kurtarılırmı diye.Farlara bi baktır düzelebilecek durumdaysa diğer kısımlar çok zorlu gibi değil.
Çok sagol abi sorma işte başımıza geleni milyonda birinin başına gelir oda benim başıma geldi değişim olmadan kurtarılır gibi abi rutüşle halledilebilir gibiler çünkü ama illaki içinden kurtaramadıkları da olur saydım toplam kaporta da 30 diş çizigi var bakalım gerisi uzman ellerde olacak gibi @CNR Detailing çınar ustam bakacak

drerdogan

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
ısparta
Gerçekten kendi başıma gelmiş gibi çok üzüldüm dostum. Cana gelmesin diyoruz da mala da Böyle talihsiz bir olay gelince can sıkıyor. Gelmiş geçmiş olsun çok, mal bu öyle veya böyle yerine konuyor bir şekilde.

akift

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İzmir
Bugün sabah komşunun telefonuyla uyandım otoparka köpek girmiş ve benim aracın kusura bakmayın ama ağzına s*çmış.

Tamponu delmiş parçalamış, kaputu çamurlukları ve farın hep çizmiş

Şimdi ben ne yapmalıyım ??..

Kaskoyu deldirmeyim yoktan yere tramer gözükmesin diyorum
Madem oldu böyle birşey

Tamponu taiwan rs3 tamponla değiştireyim diyorum. Bu çizikleri de düzeltilebilecek olanlarını polisajla düzelttirmeye çalışayım diyorum. Bu arada Farı da çizmiş sıpa ne yapacağım inanın sapıtıtm

Ankara'ya geldigimde bana yardımcı olabilecek birileri var mı kaputtaki çamurluk çizikleri toparlayabilecek bir babayiğit

Çok geçmiş olsun arkadaşım. Tampon değişikliği düşüncen varsa kaskoyu bozmamanı tavsiye ederim.

Burak50

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Öncelikle çok geçmiş olsun. Bence sahipli bı köpek sokak köpeği bu kadar tepki vermez . Çünkü bı kedi görmesi çok olağan ve normal bişey bence sahipli bı köpek bnu yapan haywan resmen çıldırmış sokak köpeği zanetmiyorm bu kadar tepki versin .Öncelikle olayı delillendirmek amaçlı olayı yerini gören kamera War ise kamera kaydını alın. Şahıs bakmış olduğu hayvanın yaptıklarından sorumludur.suc duyurusunda bulunmanız halinde mala zarar vermekten işlem görür. Durumu canlı sahibine izah edin masrafları ustlensin anlasın aranızda .anlaşmama durumunda mahkeme ücreti avukat masrafi her şey üstüne kalır en azından mahkeme avukat vs ücreti ödememiş olur. Bu arada Araca kesnlikle araç güvenlik kamerası takılması şart . Kamera kaydı yoksa delilde yok delil yoksa şikayetiniz havada kalir

Son düzenleme: