Talihsiz bir olay öneri bekliyorum

BERAT

Konu Sahibi ✔
Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Zonguldak
Bugün sabah komşunun telefonuyla uyandım otoparka köpek girmiş ve benim aracın kusura bakmayın ama ağzına s*çmış.

Tamponu delmiş parçalamış, kaputu çamurlukları ve farın hep çizmiş

Şimdi ben ne yapmalıyım ??..

Kaskoyu deldirmeyim yoktan yere tramer gözükmesin diyorum
Madem oldu böyle birşey

Tamponu taiwan rs3 tamponla değiştireyim diyorum. Bu çizikleri de düzeltilebilecek olanlarını polisajla düzelttirmeye çalışayım diyorum. Bu arada Farı da çizmiş sıpa ne yapacağım inanın sapıtıtm

Ankara'ya geldigimde bana yardımcı olabilecek birileri var mı kaputtaki çamurluk çizikleri toparlayabilecek bir babayiğit

kartal45

Acemi Detaycı
Üye
İl
van
çok gecmiş olsun bu ne ya böyle insanı hayvan sevgisinde soğutacak . kediyi yi mi kovaladı acaba

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
@BERAT Çok geçmiş olsun, görünce kan beynime sıçradı ve canım sıkıldı. Köpeğin sahibi var mı? Sahibi var ise ve anlaşma sağlanabilecek birisi ise bence önce sahibi ile görüşmen iyi olur. Sahipsiz ise ve köpek belediyenin mandalladığı bir köpek ise o zaman da tüm masraflar belediyeye fatura edilebilir mi diye düşündüm.
Tüm kapılar kapalı ise o zaman kaskoyu kullanmaktan başka çare de yok. Yeteri kadar elinde fotoğraf var. Satış esnasında da başına dert olacağını sanmam.

BERAT

Konu Sahibi ✔
Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Zonguldak
Hocam çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun
Teşekkürler hocam cümlemizi

Görünce benim canım sıkıldı @BERAT

Ben olsam kaskoyu deldirirdim. Far, tampon, kaput derken masrafı çok. Kasko bunun için var zaten.
Polisajla kurtarılabilirsem kurtarılanı kurtarmak istiyorum abi yoksa servisle konuştum deli tramer çıkacak araçta degeride bi okdar düşecek aracın napsam bilemedim abi
Teşekkürler hocam
çok gecmiş olsun bu ne ya böyle insanı hayvan sevgisinde soğutacak . kediyi yi mi kovaladı acaba
Valla ben sogudum şu tablodan sonra kedi köpek kavgası bana mal oldu
Geçmiş olsun, çok kötü olmuş
Teşekkürler hocam var mi buna bi reçete polisajla toparlanır mı
can sıkıcı bir durum.. çok geçmiş olsun.
Teşekkürler
@BERAT Çok geçmiş olsun, görünce kan beynime sıçradı ve canım sıkıldı. Köpeğin sahibi var mı? Sahibi var ise ve anlaşma sağlanabilecek birisi ise bence önce sahibi ile görüşmen iyi olur. Sahipsiz ise ve köpek belediyenin mandalladığı bir köpek ise o zaman da tüm masraflar belediyeye fatura edilebilir mi diye düşündüm.
Tüm kapılar kapalı ise o zaman kaskoyu kullanmaktan başka çare de yok. Yeteri kadar elinde fotoğraf var. Satış esnasında da başına dert olacağını sanmam.
İlk komşu arayınca benimde kan beynine sıçradı abi işteydim bastım 2dkya geldim görünce ben şok köpek maalesef sokak köpeği muhtelen garajda kamera da yok belediye ye ispatlayamam da
Polisajla toparlamaz mı ki abi tramer yoksa epey yüklü çıkacak bi köpek yüzünden okdar zarara girmek istemiyorum açıkcası

GirayGirgin

Usta Detaycı
Üye
İl
Çanakkale
Çok geçmiş olsun bu tarz ani olayların acısını moral bozukluğunu çok iyi bilirim canınız sağolsun tekrar geçmiş olsun.

tmac61

Tecrübeli Detaycı
Üye
Çok geçmiş olsun :(

kedilerle, sigara izmaritiyle , kıçını dayayanla çok uğraştım ama böylesini de ilk defa görüyorum. Kasko bugünler için var bence sanayide vakit kaybetmeyin

ugurus

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir-Antalya
köpek köpek değil tazmanya canavarı gibiymiş. delik deşik etmiş. gözlerime inanamadım.
neyse insan görünümlü hayvan yapmamış bu sefer. bunun ile teselli bulalım.
çok geçmiş olsun. bakarken ben bile çok üzüldüm.

ShineSportage

Amatör Detaycı
Üye
İl
Giresun
Hocam çok kötü yapmış, köpek değil ayı mübarek.. Detaylı bir sürü fotograf çekin. Malum dolar kurları yüksek hasar kaydını fazla önemsemeyin. Verin servise yaptırın. Fatura ve fotograflar olduğu sürece satışta sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Tekrardan çok geçmiş olsun

DMR

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir
Hocam çok geçmiş olsun çok üzücü bir durum, benim fikrim boyasız göçük düzeltmeyle olabilecek yerleri yaptırın, derin çizikleri boyasız önerebilecek biriyle görüşün adanadetailing'in bu konuda çok başarılı işleri var. Sonrasında düzelemeyecek gibi yerleride kaskodan boyatın yada değiştirin. Minimum hasar kaydı ve değer kaybı bu şekilde olur diye düşünüyorum.

kizmazfatih

Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
çok çok geçmiş olsun cana gelmesin sağlık olsun.camurluk ve farlar zımpara pasta yapılarak düzelir zannediyorum.Tamponu da tercihinize kalmıs s line tampon alabilirsiniz.İlerleyen zamanlarda maddi durumunuza baglı olarak arka tamponunda değiştirirsiniz.tekrardan cok geçmiş olsun.

ProtechPlus

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Resmen şok oldum çok geçmiş olsun hocam
Görünürde sadece tamponda sıkıntı var gibi gözüküyor, Aynen rs tamponla değiştirmek için bahane olmuş size içinizdede varmış :D
Diğer çiziklerin %80i kapanır gibime geliyor çünkü astara inmiş bi çizik göremedim bence bunun için kaskoyu delmeyin derim.
Fardaki çizikler içinde profesyonel birinin 800 zımparayla başlayıp devam ederse çoğu gider gibi

porsuk_y

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Ankara
çok geçmiş olsun.. gerçekten muhattabınız da olmadığı için çaresiz bir durum.. bence de kaskonuzdan yaptırın.. zaten fotoları mevcut sizde. satarken gösterirsiniz. kasko böyle durumlar için var ..kaskoyu bozdurmamak için cebinizden de birçok para çıkacaktır bence değmez...yaptırın kaskodan... tekrar geçmiş olsun...

Duman123

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Çok geçmiş olsun. Şöyle bir önerim var mikron boya yapan yerler var ankarada bilmiyorum, istanbulda bende yaptırmıştım ince derin çizikleri kapatabiliyorlar. Far konusuna gelirsek aynı şekilde maslak otoda sadece farın camını değiştirebilirsiniz ben maseratinin far içini boyatmıştım bi sıkıntıda yaşamadım. Düzeltilemeyecek tampon veya çamurluk varsa Rs serisi veya S serisi sanayide taiwan malı kullanabilirsiniz.