TANIŞMA

cavusogluemin

Çaylak Detaycı
Üye
İl
ankara
Merhabalar kolay gelsin..! Ben Emin IŞIK. Ankaradan Batıkent'ten katıldım aranıza. 34 yaşındayım. Polisim. Honda Civic 2020 Eco Elegance Aracım var. Daha öncesinden de Honda kullanıcısı olarak büyük bir Honda Aşığıyım. Araç temizlerken bütün dertlerimi sıkıntılarımı unutan, ve temizlik yapmaktan büyük zevk alan birisiyim. Araç temizlemek en büyük HOBİM.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Merhabalar kolay gelsin..! Ben Emin IŞIK. Ankaradan Batıkent'ten katıldım aranıza. 34 yaşındayım. Polisim. Honda Civic 2020 Eco Elegance Aracım var. Daha öncesinden de Honda kullanıcısı olarak büyük bir Honda Aşığıyım. Araç temizlerken bütün dertlerimi sıkıntılarımı unutan, ve temizlik yapmaktan büyük zevk alan birisiyim. Araç temizlemek en büyük HOBİM.
Aramıza hoşgeldiniz, hangi görevdesiniz ?

cavusogluemin

Çaylak Detaycı
Üye
İl
ankara
Bütün Arkadaşlara teşekkür ederim. hoş bulduk. burda bulunmaktan mutluluk duyduğum en büyük olay; "hanım bana bu dünyada ki en büyük temizlik manyağısın" derdi. tek değilmişim. konulara baktıkça benden çok varmış hatta daha delileri varmış diyerek mutlu oluyorum..! :)

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Bomba İmha hocam..! siz de polissiniz.?
Sizin iş aşırı stresli ve riskli bir iş. Sabır ve kolaylıklar diliyorum. Ben polis değilim ama yaş itibari ile patlamaya hazır bomba gibi geziniyorum kimi zaman olmadık yerde infilak ediyorum :(

cavusogluemin

Çaylak Detaycı
Üye
İl
ankara
Sizin iş aşırı stresli ve riskli bir iş. Sabır ve kolaylıklar diliyorum. Ben polis değilim ama yaş itibari ile patlamaya hazır bomba gibi geziniyorum kimi zaman olmadık yerde infilak ediyorum :(
sayın hocam evet risk ve stres seviyesi çok yüksek. bende deşarj olmayı arabamda temizlikle seçtim. beni inanılmaz rahatlatıyor. böylelikle stresimi atıyorum. sizde dikkat edin lütfen kendinize. infilak etmeden deşarj olmaya gayret edin.

Sefa46

Uzman Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Hosgeldiniz meslek in verdigi stres ve yorgunlugu bu tür hobi detay seruveni ile ugrasmak bizi rahatlatiyor :)