Tavan dosemesındekı lekeler

İdris

Usta Detaycı
Üye
İl
Bursa
Arkadaslar tavanda ufak lekeler vardı 3d ile hafıf sıleyım dedım uygulama sungerıyle sonrada mıkrofober bezle sıldım durum gıtgıde buyudu leke kustuda kustu gemical guys ıc doseme temızleyıs ıvar onuda uyguladım nafıle napmam gereklı bu durumdan sonra tavsıyelerınızı beklıyorum hata bende kaynaklı sanırım kucucukkn bırkaladım sıleyım derken yaydıkda yaydık lekeyi

Ekli dosyalar

bugrahongul

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
İskenderun
Araç süngerliyse tavanı çabucak bırakabilir köpükle temizleyin durulayın içine su aldıkça kusma yapar

bugrahongul

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
İskenderun
Amway şişesi gibi köpük yapan bir şişede kullanabilirsiniz valetpro, 3d gibi çeşitli firmaların apc ve apc tarzı ürünleri var sadece fazla ıslatmayın

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Köpük temizleme ürünlerinden kullanın en güvenlisi o olucaktır o bölgede. Islamdıkça içeriden kusma yapabilir orası. O yüzden ıslatmayan köpük ürünlerin kullanılması daha iyi olur sizin için.

İdris

Usta Detaycı
Üye
İl
Bursa
Köpük temizleme ürünlerinden kullanın en güvenlisi o olucaktır o bölgede. Islamdıkça içeriden kusma yapabilir orası. O yüzden ıslatmayan köpük ürünlerin kullanılması daha iyi olur sizin için.
Bıldıgımız bı marka falan mı alalım farkedermı ben zaten onu fazlasıyla kusturdum yayıldı

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
İl
Ankara
Bolca durulamak gerekir ama tavan olduğu için de su sarkma oluşturabilir. Havlu ile durulayıp ardından yıkama makinesi ile çektirmek güzel olur.

Köpük olarak Würth'ün ürünü güzel bence.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Sonax alcantra ve döşeme temziyleyici köpük tavsiye ederim köpüğü sıkıp silebilirsin.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

İdris

Usta Detaycı
Üye
İl
Bursa
Sonax alcantra ve döşeme temziyleyici köpük tavsiye ederim köpüğü sıkıp silebilirsin.

sonax degıl baska doseme temızleyıcı kopuk denedım tras kopugu gıbı lokal sıktım denemek ıcın kopugu bıldıgın vakumlu gıbı cektı tavan hafıften sıldım fakat lokal yerde buyudu kusuyo sanırım saunrufun tahlıye delıklerı tıkalı denemem lazım su gıdıyomu dıye sonucta bu leke yagmur suyu lekesı hafıf vardı ben sıleyım derken tavana yayıldı sunger oldugu ıcın vakumluda cekemıyorum tavan dusuyo nerden bırkaladım pısman oldum

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
sonax degıl baska doseme temızleyıcı kopuk denedım tras kopugu gıbı lokal sıktım denemek ıcın kopugu bıldıgın vakumlu gıbı cektı tavan hafıften sıldım fakat lokal yerde buyudu kusuyo sanırım saunrufun tahlıye delıklerı tıkalı denemem lazım su gıdıyomu dıye sonucta bu leke yagmur suyu lekesı hafıf vardı ben sıleyım derken tavana yayıldı sunger oldugu ıcın vakumluda cekemıyorum tavan dusuyo nerden bırkaladım pısman oldum
Tavanın ilacı Tornador yakınlarda tornador kullanan varsa deneyin.

polbaris

Çaylak Detaycı
Üye
İl
ANKARA
tavan döşemesi temizliğinde tornador ve halı çekme makinası olmadığı için autoglym interior shampoo köpük ürününü kullanıyorum bence yeterli bir temizlik sağlıyor tavsiye edebilirim

İdris

Usta Detaycı
Üye
İl
Bursa
Eyallah hocam valla nebılım ne kadar apc varsa denedım guclu gelıyo az da sulandırsam kusuyo tekrar gerıye olmadı onuda alırım denerım sonucta ictrım temızlemede kullanılyo dedıgınız

polbaris

Çaylak Detaycı
Üye
İl
ANKARA
Tavan diğer yerlere göre biraz daha sıkıntılı kusma meselesini çok yapar.Alma imkanınız varsa denemekte fayda olur

İdris

Usta Detaycı
Üye
İl
Bursa
Tavan diğer yerlere göre biraz daha sıkıntılı kusma meselesini çok yapar.Alma imkanınız varsa denemekte fayda olur
Anway bıtane bıtkısel organık temızleyıcısı varmıs ılık suyla sildım sımdılık ıyı gıbı sılmeyı bıtırdıgım yer kuruyunca buyuyo sıkıntı orda kolsa buyumese ufacıktı bı bırkaladım neyle karsılastım sunger olmayıp kumas sarkmıcak gıbı olsa komple yıka ama ole bısansımda yok bırazdaha hafıfledı kotu goruntu azaldı sımdılık