Temizlik ürünleri fikir alış verişi.

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
Selamın aleyküm abilerim 

Abilerim  apc+demirtozu eritici+ şampuan alacağım önerileriniz nedir ? Fiyat performans olarak en iyi üçlü ne olur ? 
Şampuanlar:
Valet pro advanced poison car wash 1lt bölünmüş  45tl 
Auto finesse lather 1lt bölünmüş 36tl 
Demirtozu eritici:
Valet pro dragon 1lt bölünmüş 65 tl 
 Autofinesse iron out 1lt bölünmüş  62tl
Koch chemie pwc  1lt bölünmüş 65tl 
APC 
Valet pro apc  1lt bölünmüş 20tl 
Autofinesse verso 1lt bölünmüş 30tl 
Koch chemie gs 1 lt bölünmüş 20tl 

Valet pro iki adet fırça biri ince biri orta 35tl evet abilerim ne önerirsiniz ? bide havlu olarak yine ne alayım bitane alıcam şimdilik.

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Şampuan valet pro concanred işini görür
Koch chemie fb var o daha ucuz pwc nedir hiç bilmiyorum. Ama koch fb güzel ürün.
Apc hepsi aşağı yukarı aynı.

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
tamam abi bakayım ozmn öyle yaparım sağolasın bide microfiber bez öneriniz nedir 100tl ona ayırmak istiyorum 4-8 adet arası alayım diye düşünüyorum. Havlu içinde 60tl ye gtechniq uber blue alayım diye düşünüyorum.

forzaGilles

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
beratt_hero' Alıntı:
tamam abi bakayım ozmn öyle yaparım sağolasın bide microfiber bez öneriniz nedir 100tl ona ayırmak istiyorum 4-8 adet arası alayım diye düşünüyorum. Havlu içinde 60tl ye gtechniq uber blue alayım diye düşünüyorum.
kurulama havlusu ve bez olarak microfaser 'ın ürünlerine de bakabilirsiniz kaliteli ve hesaplılar., APC olarak Amway Loc hem hesaplı hem de kendisinden pahalı olan ürünler ile aynı temizliği başarıyla sağlıyor., Demirtozu koch chemie felgenblitz säurefrei hesaplı ve kaliteli f/p ürünü., Şampuan olarak 45 lira valet pro'ya vereceğinize 50 liraya Adams Car Shampoo öneririm

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
teşekkür ederim abi nereden temin edebilirim peki yani bide şu var tek biyerden alıp bidaha bidaha kargosu eftsi uğraşmak istemiyorum bu sebeple tek biyerden almaya çalışıyorum. Ozmn apc valet pro alayım şampuan adams da olabilri sorun değil o da güzeldir :)

alper_c

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İzmir
beratt_hero' Alıntı:
teşekkür ederim abi nereden temin edebilirim peki yani bide şu var tek biyerden alıp bidaha bidaha kargosu eftsi uğraşmak istemiyorum bu sebeple tek biyerden almaya çalışıyorum. Ozmn apc valet pro alayım şampuan adams da olabilri sorun değil o da güzeldir :)
Koch Chemie fb'yi aşağıdaki linkten Serdar'dan tedarik edebilirsin, diğer ürünlere de bir göz atarsın,

http://www.detailforum.com/showthread.php?tid=592

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Gün geçmiyor ki Berat bir şeyler almasın :)

Şampuan olarak sonaxın kırmızı serisini tavsiye ederim. O olmazsa turuncu seri de olur.

Apc olarak valet pro kullanıyorum memnunum. Ama amway tarzı bir genel temizleyicide olur.

Demir tozu sökücü olarak dragons sulandırılıyor bu nedenle biraz daha ekonomik olabilir. Kc Rwc kullanmadım. İron out var elimde. Jant ve boya yüzeyinde beni hiç üzmedi.