Tofaş Şahin 1.6 i.e yıllar sonra yıkama

mirafiori

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Yıllar sonra Şahin'i yıkamaya fırsat buldum. Geç kalınmış olsada ilk kez doğru yöntemle yıkandı. :)

Kullandığım ekipman ve ürünler;
Kärcher K2 yıkama makinesi
Detail forum çift kova
Chemical Guys kuzu postu yıkama eldiveni
Çeşitli mikrofiber bezler
Detay fırçaları
Ön yıkama şampuanı; Flowey ev13
Temaslı yıkama; Flowey Ev 12
Hızlı cila; Polytop Hybrid Sealer Maximus
Lastik temizleme parlatma; Turtle Wax jet black
İç temizlik; Michelin plastik temizleyici

architect_baki

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Direk Video linki koymaktansa yanına burayı bir kaç görselle desteklerseniz konunun daha efektif ve forum mantığına daha uygun olabileceğini düşünmekteyim. Video da çok büyük emek elinize sağlık ama ben coğu zaman iş arasında veya yoldan giriyorum foruma. Oturup sesli bir şekilde hem video açma hem de dakikalarca izleme fırsatı bulamıyorum ve benim gibi olan bir çok insan vardır eminim. Sabah paylaşılmış olmasına rağmen yorum sayısı da cok az. Ürünlerin eski bir araçta nasıl bir etki yaptığını güzel görseller ile hızlı bir şekilde görmek isterdik. Yine de teşekkürler.

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Elinize sağlık, hem videoya al hem uygulama yap hem editle hemde gel konusunu aç. Çok yorucu bi süreç :)

mirafiori

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Elinize sağlık, hem videoya al hem uygulama yap hem editle hemde gel konusunu aç. Çok yorucu bi süreç :)
İşin en zevkli kısmı uygulama, fakat kayıt almak işin içine girince biraz zorlaşıyor ya video kalitesinden yada uygulamadan taviz veriliyor, maalesef fotoğraf falan çekme imkanım dahi olmuyor.. Bir kaç açıdan çekim yapınca en azından edit işi hafifliyor. Burada konu açıp güzel yorumlar almakta işin en keyifli kısımlarından. Desteğiniz için teşekkür ederim :)

Son düzenleme: