Turtle wax all whell cleaner

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Teşekkürler, eline sağlık, ben 2-3 şile bitirdim bundan, seviyorum bende. Diğer demirtozu sökücü ler kadar kızarmıyor ama jantları güzel temizliyor. Fiyatı uyguna bulursam yine alırım. Fakat bu ara fiyatı uçtu. İyi bir indirim denk gelir inşallah.

bugrahongul

Acemi Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
Teşekkürler, eline sağlık, ben 2-3 şile bitirdim bundan, seviyorum bende. Diğer demirtozu sökücü ler kadar kızarmıyor ama jantları güzel temizliyor. Fiyatı uyguna bulursam yine alırım. Fakat bu ara fiyatı uçtu. İyi bir indirim denk gelir inşallah.
O birden kıpkırmızı olan ürünler beni hep şüphelendiriyor :)

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bugrahongul

Acemi Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
Ben yapı marketlerde de görüyorum evet dolardan her ürün gibi fırladı

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ege

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Deneme için teşekkürler. Bende daha önce ürünü bir çok kez kullandım. Direk bir d.tozu sökücü üründen ziyade daha çok jant temizligi için geliştirilmiş temizlik ajanlarıda barındıran bu baglamda köpürme yeyenegide olan bir ürün. Kaportada iyi bir seçenek olmayacaktır.amaç sadece d. Tozu ise. Jantlarda yogun kıvamlı ürünlerden kaçınanlar için bir alternatif. Fırçayla mudahalede daha da köpürüyor ve işlevini güçlendiriyor. Fiyat çok yükseldi. 13 - 15 TL gibi meblaglara aldığım günler oldu. Güncel fiyatlarla tercih edilecek bir ürün olmadığı kanısındayım.

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İnceleme için teşekkürler, @ege ustanın yorumlarına %100 katılıyorum. Yoğun kıvam sevmeyen biri olarak tercih sebebi olabilir benim için..
Elinize sağlık...