üniversite ödevim için yardımlarınıza ihtiyacım var

J700

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
üniversite ödevim için akıllı telefon bağımlılığının iş performansı üzerindeki etkisini inceleyip makale yazmam gerekiyor sizden tek isteğim vaktinizi ayırıp linkteki anketi doldurmanız

lütfen araştırmanın doğru sonuç vermesi için sadece bir işte çalışanlar doldursun öğrenciler ve bir işte aktif olarak çalışmayanlar doldurmasın

Akıllı Telefon Bağımlılığının İş Performansı Üzerindeki Etkisi Üzerine Anket

değerli katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim

admin lütfen mesajı silme reklam yapmıyorum dersim için önemli yeterli aktılımcı bulamazsam dersten kalacam dönemim uzayacak

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Normalde reklam ve benzeri şeyler içeren mesajları siliyoruz. Madem böyle birşey vardı önceden yazıp izin alsaydın forum yönetiminden. Şuanlık konuya dokunmuyorum.

alicankaradag

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İstanbul
Yalnız bu testin ilk puanlama sayfasındaki sorulara çoğunluk olarak 4-5 veren var ise derhal psikiyatriye başvursun.

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Şimdi anketi doldurdum ancak bir akademisyen olarak hep benzer sorular var anketi hazırlarken danışman hocanızla soruların üstünden geçtiniz mi sanki benzer maddeler sormuş gibi geldi birde anket kamu personellerine yönelik olmamış müşteri gibi sorular var bu soruları hazırlarken kişinin kamuda mı özel sektördenş çalıştığına dikkat etmemişsiniz yani şöyle sektör bilgisi almışsınız ama kamudakilerin cevaplayamayacağı sorular var mesela müşteri kamuda olmaz örneğin eğitim sektöründe :) buda anketinizin sonucunda eleştirilmenize sebep olacaktır. @J700 yani ciddi bir çalışma ama heder olmasın