Upcare Headlight Restoration Kit (VİDEOLU)

TemizlikMadeni

Firma Yetkilisi
Üye
İl
izmir
Selamlar yeni bir ürün incelemesi yapmış bulunmaktayız. Videoda uzun uzun anlattık çok yazmayacağım.
Video için :
Abone olup beğenmeyi ihmal etmeyin bir de incelememizi istediğiniz ürünleri videonun altına yorum olarak yazabilirsiniz..
İyi akşamlar

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Güzel bir ürüne benziyor, ömrü ne kadsr oluyor bu uygulamanın. Mendili bir kaç tur üstünden gerçek bişi farkedermi diye düşünmedim değil.
Tek fara mı yetiyor yoksa iki farada yetermi mendildeki ürün.

Eraycan

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ordu
Urun fena değil gibi. Zımpara çiziklerini mendildeki kimyasal dolduruyor. Fakat bu kimyasal farda ne kadar süre dayanıyor acaba esas önemli sorun bu. Bir kaç ay sonra tutunma biterse far eskisinden kötü hale gelir :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
ürünü çok beğendim, en kısa sürede edineceğim bi tane. Paketi açınca mendilin kuruma gibi bir durumu var mı. Yani uygulama yaptıktan sonra mendili bir dahaki uygulamaya kadar nasıl muhafaza edeceğiz..

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Güzel ürüne benziyor gerçekten. Merak edilen şeyler olacaktır. Diğer arkadaşların da sorduğu gibi bu mendil tek seferlik mi? İki fara da yetiyor mu? Açıldıktan sonra ömrü nedir gibi...

Ben açıkçası bu mendilde vernik tarzı bir şey olduğunu düşünüyorum. Çünkü zımparalı farı parlatacak başka bir kimyasal görmemiştim.

TemizlikMadeni

Firma Yetkilisi
Üye
İl
izmir
Güzel bir ürüne benziyor, ömrü ne kadsr oluyor bu uygulamanın. Mendili bir kaç tur üstünden gerçek bişi farkedermi diye düşünmedim değil.
Tek fara mı yetiyor yoksa iki farada yetermi mendildeki ürün.
Üstünden geçilmesini önermiyoruz... Ürün 2 far 2 arka stop lambası dahil tek araçlıktır ama incelemede düşündükki aynı anda bir iki araç daha çıkartabilirdi :)

TemizlikMadeni

Firma Yetkilisi
Üye
İl
izmir
Urun fena değil gibi. Zımpara çiziklerini mendildeki kimyasal dolduruyor. Fakat bu kimyasal farda ne kadar süre dayanıyor acaba esas önemli sorun bu. Bir kaç ay sonra tutunma biterse far eskisinden kötü hale gelir :)
Kostikli şampuan fırça flaan kullanmadıınız sürece 1 yıl kadar koruduğunu söylüyor

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Uygulama ve video için teşekkürler.
Sonuç çok güzel olsa da diğer arkadaşların iletmiş olduğu sorular benimde aklıma geldi.
Cevaplarınızı bekliyoruz.

TemizlikMadeni

Firma Yetkilisi
Üye
İl
izmir
Güzel ürüne benziyor gerçekten. Merak edilen şeyler olacaktır. Diğer arkadaşların da sorduğu gibi bu mendil tek seferlik mi? İki fara da yetiyor mu? Açıldıktan sonra ömrü nedir gibi...

Ben açıkçası bu mendilde vernik tarzı bir şey olduğunu düşünüyorum. Çünkü zımparalı farı parlatacak başka bir kimyasal görmemiştim.
vernik tarzı birşey olabilir..emin değilim tam... ama uygulama yaptıktan bir süre sonra kuruyor kendi paketi hava almayan paketlerden belki içine koyup devam edilebilir uygulama yaparken düşünemedik... keşke deneseydik..

TemizlikMadeni

Firma Yetkilisi
Üye
İl
izmir
ürünü çok beğendim, en kısa sürede edineceğim bi tane. Paketi açınca mendilin kuruma gibi bir durumu var mı. Yani uygulama yaptıktan sonra mendili bir dahaki uygulamaya kadar nasıl muhafaza edeceğiz..
Ürünün Paketi hava geçirmeyen poşetlerden onunla belki muhafaza edilebilir, belki o amaçla yapılmış olabilir. Yalnız biz uygulama sonrası gördükki kuruyor yani mendili tek uygulamada kullanablirsiniz. Başka araçlarada uygulama yaparsanız o an yapmanız gerekmektedir

mindthegap

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Marmaris
Aldim, bakalim deneyip gorecegiz. Insallah uzun sure dayanir.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi