valet pro black to the future hakkında

kizmazfatih

Amatör Detaycı
Üye
İl
izmir
herkeze merhabalar
aracımda plastik kısımlar için motor plastiği depo kapağı içi kapı trimleri için parlak koruyucu arıyorum daha önce koch chemie nano plast ve autoglym conditioner kullandım ikisinden de memnun kaldım değişikliğe gidip valet pro black to the future radarıma takıldı almamı önerir misiniz...teşekkürler

Orçun

Tecrübeli Detaycı
Üye
Uzun bir süredir kullanmaktayım piyasada kendini kanıtlamış ürün kalıcılığı hoşuma gidiyor ve mat finish bırakması orjinal görüntüden şaşmamasi benim hoşuma gidiyor
P_20180605_135108_vHDR_Auto-01.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

kizmazfatih

Amatör Detaycı
Üye
İl
izmir

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Black to the Future gerçekten çok başarılı ve kalıcı bir ürün.

50 ml standart bir kullanıcı ihtiyacı için 6 ay kadar performans sağlayabilir.
Benimde henğz nasıl olduysa alıp kullanmadığım bir ürün. İlk fırsatta alıp deneyeceğim bakalım.

Orçun

Tecrübeli Detaycı
Üye
Benimde henğz nasıl olduysa alıp kullanmadığım bir ürün. İlk fırsatta alıp deneyeceğim bakalım.
Denenmesi gerekenler sırasında ön planda abi yakın bi zamanda denemeni tavsiye ediyorum cg vrp autofınesse revive ve birçok ürün kullandım ama valet pro kadar performans yakalayamadım

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Denenmesi gerekenler sırasında ön planda abi yakın bi zamanda denemeni tavsiye ediyorum cg vrp autofınesse revive ve birçok ürün kullandım ama valet pro kadar performans yakalayamadım
Sağolsun @ffsahin kardeşim gönderecek, böyle güzel kardeşlerim oldukça denemedik ürün mü bırakırım ben be<3<3

Okan48

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Marmaris
Bende hem koch nano magic plast , black to future hemde gyeon preserve var 3 ünüde severek kullanıyorum vp koch a göre bi tık daha siyah bırakıyor koch bi tık daha mat kalıyor cok parlak bir görünümü yoktur güzel sıfır bir plastik görünümü sunar kremsi yapısı sürüldükten sonra bez ile bi tur geçilirse cok güzel matlık verir bana koch a göre biraz daha bereketsiz geliyor yada ben daha çok ürün kullanıyorum , tavsiye ederim , gyeonu kapı fitilleri kapı arası kablo boruları pedal ayaklıgı kapı eşiği gibi yerlerde denedim daha çok iç aksamda parlak istediğim yerlerde kullanıyorum gyeon araç içi sıcakken yaglı yaglı oluyor ,en son 9 ay kadar önce uyguladıgım motor plastiklerim hala cok güzel vp ile üzerine hiç yıkamadım geçenlerde boncuk testi yaptım hala boncuklama yapıyordu toz fazla tutmuyor diyebilirim ancak motor hep kapalı durdugundan performans bu şekilde dış plastikleri 1-2 ayda sürekli yenilediğimden gözlemleme yapamadım , tekerlerklerede kullanılabiliyor alıp deneyebilirsiniz memnun kalacagınızı umuyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

kizmazfatih

Amatör Detaycı
Üye
İl
izmir
Bende hem koch nano magic plast , black to future hemde gyeon preserve var 3 ünüde severek kullanıyorum vp koch a göre bi tık daha siyah bırakıyor koch bi tık daha mat kalıyor cok parlak bir görünümü yoktur güzel sıfır bir plastik görünümü sunar kremsi yapısı sürüldükten sonra bez ile bi tur geçilirse cok güzel matlık verir bana koch a göre biraz daha bereketsiz geliyor yada ben daha çok ürün kullanıyorum , tavsiye ederim , gyeonu kapı fitilleri kapı arası kablo boruları pedal ayaklıgı kapı eşiği gibi yerlerde denedim daha çok iç aksamda parlak istediğim yerlerde kullanıyorum gyeon araç içi sıcakken yaglı yaglı oluyor ,en son 9 ay kadar önce uyguladıgım motor plastiklerim hala cok güzel vp ile üzerine hiç yıkamadım geçenlerde boncuk testi yaptım hala boncuklama yapıyordu toz fazla tutmuyor diyebilirim ancak motor hep kapalı durdugundan performans bu şekilde dış plastikleri 1-2 ayda sürekli yenilediğimden gözlemleme yapamadım , tekerlerklerede kullanılabiliyor alıp deneyebilirsiniz memnun kalacagınızı umuyorum

vp kapı içlerindeki plastik fitillere sürünce gıcırtı yapıyor mu fırçayla kullanıma uygun mu ?teşekkürler

Okan48

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Marmaris
Fırça ile sürmeyi denemedim fırçayla sürülmesi zor olabilir daha çok fırçaya sıvanır fırçanızı kirletir üzerinde kalır bu tür ürünler fırça ile kullanılmaz ben makyaj pamugu kullanıp yedirip atıyorum akışkan krem seklinde benim kapı fitillerim gıcırtı yapmıyor ancak keser diye düşünüyorum

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator