ValetPro Billbery ve dragons Breath uygulamak İçin alet tavsiyesi

ugurus

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir-Antalya
Arkadaşlar elimde valetPro billbery ve dragons breath var. Dragons breathe bi. İkisini de daha bir kere uyguladım. Fıs fıs baya vakit alıyor .

elimde kwazar Venüs 2lt var ama onu bulaştırmak istemiyorum .
Sizce sırf bunun İçin ekstra pompalı sprey almayı düşünüyorum. Nasıl olur ?

HB marka pompa 25 lira. Bunun ile ilgili bilgisi olan . Şikayet duyan gören var mı ?

Hb Garden Manuel Basınçlı Likit Püskürtme Pompası 2 Lt. - n11.com

Birde SECHO FX 2 var. Ama 40 lira. Forum da meşhur olmuş .

Secho Fx 2 İlaçlama Makinesi - n11.com

Bu iki ürün İçin kullanacağım. Ekstra olarak durulama İçin kullanmayı planlanıyorum. Oluyorsa tabi .

birde bu ürünler için köpük yapma modifikasyonu yapmanın bi faydası artısı eksisi var mı ? Çok gerekli mi ?

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Arkadaşlar elimde valetPro billbery ve dragons breath var. Dragons breathe bi. İkisini de daha bir kere uyguladım. Fıs fıs baya vakit alıyor .

elimde kwazar Venüs 2lt var ama onu bulaştırmak istemiyorum .
Sizce sırf bunun İçin ekstra pompalı sprey almayı düşünüyorum. Nasıl olur ?

HB marka pompa 25 lira. Bunun ile ilgili bilgisi olan . Şikayet duyan gören var mı ?

Hb Garden Manuel Basınçlı Likit Püskürtme Pompası 2 Lt. - n11.com

Birde SECHO FX 2 var. Ama 40 lira. Forum da meşhur olmuş .

Secho Fx 2 İlaçlama Makinesi - n11.com

Bu iki ürün İçin kullanacağım. Ekstra olarak durulama İçin kullanmayı planlanıyorum. Oluyorsa tabi .

birde bu ürünler için köpük yapma modifikasyonu yapmanın bi faydası artısı eksisi var mı ? Çok gerekli mi ?
Dragons yapısı gereği yoğun bir ürün. fısfıslamada sorun yaşarsınız. Her başlık püskürtmüyor.

ugurus

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir-Antalya
Arkadaşlar. Bu valetpro Dragons breathe 4 jant için kaç ml sarfiyat oluyor ? çanta ma 200 ml cam şişe içine koyup. İstediğim zaman üstüne sprey başlığı takıp kullanmak istiyorum . Yeter mi acaba ?

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Arkadaşlar. Bu valetpro Dragons breathe 4 jant için kaç ml sarfiyat oluyor ? çanta ma 200 ml cam şişe içine koyup. İstediğim zaman üstüne sprey başlığı takıp kullanmak istiyorum . Yeter mi acaba ?
Tahmini 50-100 ml arası harcıyorum.

DENİZLİ