Volvo ile herkese selamlar.

yigit803

Çaylak Detaycı
Üye
Katılım
31 Tem 2020
Mesajlar
3
Beğeniler
4
Yaş
21
İl
Antalya
#1
Herkese merhaba. İsmim Yiğit Antalya’dan katılıyorum aranıza. Öğrenci olmamdan dolayı düşük bütçeyle amatör şekilde aracıma bakmaya çalışıyorum. Öncelikle arabam volvo v60 2012 model.Aracımın yüzeyinde alt komuşunun küçük çocuğunun kapıyı çok sert açması sonucu sağ tarafında çok fazla hasar var maalesef. Arka çamurlukta 3 tane nokta şeklinde boya kalkması ve göçük vardı. Sadece kötü görüntüyü kapatabilmek için rötüş yaptım ve sonuç yakından bakılmadığı sürece beni fazlasıyla tatmin etti. Arabnın boyası kaportada kalan yerlerde de pasta-cila seti ile hallederek büyük kısmını hallettim. Fakat bir kaç sorunum daha var ve sizden yardım almak isterim. Geçtiğimiz sene muhtemelen yanlış bir ürün kullanmam sonucunda kadranda lekeler kaldı ve ben geçirmeye cesaret edemiyorum maalesef.

Bunun için ne yapabileceğimle ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son olarak, ilk fotoğrafta da görüleceği üzere farlarım çok soldu. Forumda çok fazla konuyu okudum ve cesaretimi toplar toplamaz yapacağım.
Şimdiden herkese teşekkür eder güzel forumlar diliyorum.


Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

drerdogan

Tecrübeli Detaycı
Üye
Katılım
23 Mar 2018
Mesajlar
129
Beğeniler
516
İl
ısparta
#9
Hoşgeldiniz, ne güzel öğrencilik Volvo :cool: üniversite 3 te 10 yaş Ford escort um olmuştu da, havamdan gecilmiyordu:smilex:

Ekranı gözlük silme bezi ile hafif hafif çeşitli iç temizlik ürünleri veya detailing e uygun cam temizleme ürünleri ile temizleyebilirsiniz. Bu konuda favorim meguiars glass cleaner.

Plaka da "ögrenci işiymiş":komik: