Wash Day 08.05.2020

Saint_33

Amatör Detaycı
Üye
Abi ellerine sağlık çok güzel olmuş.notlarımı alıyorum bir kaç sorum olacak.

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık Master,herzamanki gibi yoruma gerek yok görüyorsunuz :D

Sayende şu kasayı sevdik,nerde görsem bi bakıyorum
Teşekkür ederim, Antalya'da makyajlı bu kasayı hiç göremiyorum, makyajsız olandan var görüyorum ama. Sevdirdiysem ne mutlu. Aslında ben bunun mavisini alacaktım ama yoktu işte.
Abi CG sponsorluğunda yıkama mı yapıyorsun :p Tosbaaları uygulayalı 2 aydan fazla olmuştur.

Yan kısımlarda 1.5 ay önce uyguladığımız detailforum sio2 wax var :)
Teşekkür ederim kardeşim, sponsara ihtiyacımız yok çok şükür:)
Yemin ediyorum köpükten jantın kafası güzel olmadıysa :D Diabloyu alalı 10 gün fln oldu ama daha hala kullanmak nasip olmadı resmen diablo köpüğü aş erdim, gidim kokusunu bari koklim :D elinize sağlık
Teşekkür ederim, o kokusu kullanırken büyük keyf veriyor, sırf kokusu yüzünden alınır yani.
Eline sağlık abi , senin arabayı her gördüğümde acaba başka bir renk olsa nasıl olurdu diye düşünmeden geçemiyorum :D .
Teşekkür ederim kardeşim, ya hiç sorma, benimkibden sonra siyah bmw yi yıkadım, sonra birde Murat'ın kırmızıya bakıyorum, sonra iç çekiyorum bi. Neyse Murat sağolsun renkli araba hasretimi onun araba üstünde alıyorum. Şunu söyleyebilirim ki Murat'ın araba şu anda harika oldu, test bitsin onu yakacam.
O ayna kapatip arkasini temizlemeyi ben detayciyim diyen nice adamlar yapmaz. Farkin ortada eline saglik abi. Psikolojime ve ortama gore bir dis gelebilir sana benden davlumbaz temizliginde :)

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok teşekkür ederim kardeşim. Disine dis atarım bakımdan sonra:) Bekliyorum.
Ellerine emeğine sağlık master yine güzel bir temizlik olmuş. Bakımdan sonra daha da coşturursun yaz öncesi kesin :)
Teşekkür ederim, aslında cg white seri ile devam edeyim diye düşünmedim değil ama neyse bakımdan sonra bakalım bir carnauba çakarız.
Maşallah:nazar:
Artık kendi arabama sıra geldi diyorsun:D
Güle güle kirlet masterim, yine araya inci gibi kıymetli bilgileri, karşılaştırmaları serpiştirmişsin :alkis:
Teşekkür ederim, içi tozlandı aslında aslında yarın kısmet olursa evin önünde bir temizlemem temiz temiz gitsek servise.
Üstad eline sağlık güzel bir temizlik günü olmuş. Diablo nun keşke galonluğu olsaymış dedirtti. Sticky i de halledicez üstad :of: R1 biraz kafa karışıklığına sebep oldu :dusun: . Bakımdan sonraki uygulamayı merakla bekliyoruz :mutlu:
Teşekkür ederim, kısmet olursa alalımda kafamızdan çıksa şu meret.
İmamın amel defteri kadar temiz dedikleri bu olsa gerek<3:)
Teşekkür ederim sayın hocam. Cansın.
Servisten sonra artık mıncıklama zamanı gelir diye düşünüyorum abi:sarki: maşallah hızlı geçiştirilmiş halinede,emeğine sağlık abi :nazar:
Teşekkür ederim kardeşim, aklımda ne yapayım diye çılgın sorular...
Ellerine sağlık abi, yine her bir noktasını tertemiz yapmışsın maşallah :)

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim kardeşim, detay demek her nokta demek:)
Abi ellerine sağlık çok güzel olmuş.notlarımı alıyorum bir kaç sorum olacak.
Teşekkür ederim, cevap verildi..

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
üstad @onurçiko sıhhatler olsun. çok haz verici bir yıkama günü olmuş .

iyi detaylar.

Mehmet55

Usta Detaycı
Üye
Eline sağlık onur hocam dizi filmi gibi bir sonrakini bölümü bekliyoruz hep :)

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Ellerine sağlık hacı
Konuşturmuşsun klasını
Bana da maaşallah demek kalmış :nazar:
:alkis:

KILIÇARSLAN

Usta Detaycı
Üye
Eline sağlık abi diyecek söz yok maşallah. Abi bir sorum olacak. Beyaz araçlar için bir ürün vardı sanırım ciddi oranda aracın hafif sarılığını vs alıyor çok güzel final bırakıyor deniliyordu galiba bulamıyorum o mesajı p40 mıydı acaba yoksa Cg nin white glaze ve waxı mıydı ?

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ellerine sağlık Onur abi. Senin bu performansına hayranım. Bu performansının sırrı nedir acaba? Maşallah :nazar:

caner92

Usta Detaycı
Üye
İl
istanbul
elinize sağlık benim jant ve lastik temizliğini bu kadar süre yapmam imkansız gibi görünüyor :D