Duyuru Yönetim Kadrosu

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Değerli Detail Forum üyeleri, son değişiklikler sonrası forum yönetim kadrosu aşağıdaki gibidir.
Sorunlarınız esnasında önce ilgili mesajda ki " Rapor" butonunu kullanabilirsiniz acil sorunlar için forum üzerinden özel mesajla bizlerle iletişime geçebilirsiniz. :)

Administrator & Site Kurucusu
  1. Pro
  2. Murat
Site Kurucusu & Moderatör
  1. Dragstar
  2. onurçiko
  3. Ozgur_gs_91
  4. MuratYARDIM
  5. _CaN_
Moderatör
  1. can26
  2. @Mentalfeed
  3. @ege
  4. @SubaruOutback
  5. @Berkay
  6. @Sercan20

Bilge Detaycı
  1. Paian
  2. Nobran

Uygulama Uzmanı
  1. bugrahongul
  2. CNR Detailing
  3. Detail Guy

Test Uzmanı
  1. ege
  2. Detail 35
  3. serdar8224
  4. SubaruOutback
  5. technologyst

Son düzenleme:

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul

campingspo

Tecrübeli Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Görev arkadaşlarımın adına ve kendim adıma da güzel düşünceniz için teşekkür ederim
Bu güzel yorum için bende çok teşekkür ederim. :)
ilk arabam 2008 yılında oldu, alınca boya koruma yaptırıp 2 hafta sonra benzinlikte kostik ile yıkadım :) Biraz iş-güç nedeniyle de sadece araç olarak kullandım; ilgilenemedim. Geçen ay yeni bir araba sahibi oldum, Covid nedeniyle oto-yıkama merkezlerine de gitmek istemedim, bu kez ilgi göstereyim dedim ve bu forumu keşfettim. Zaman-mekan uygunluğu da olunca detay işine meyil ettim. Tabi ki bunda forumdaki arkadaşlarımızın çok etkisi var, deneysel tecrübe çok kıymetli olsa da tecrübesi olanları dinleyerek daha hızlı yol alınır. Buradaki sıcak ortam, sizlerin koşulsuz bilgi desteği olmasaydı muhtemelen tarih tekerrür edecekti. Sözü çok uzattım ancak gerçekten en çok istifade ettiğimiz, çok hızlı ulaştığımız arkadaşlarsınız, yeni görevleriniz hayırlı olsun :melekx: