Auto Finesse Caramics Glass Cleaner

Dr HCD

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Herkese merhabalar test konuğumuz auto finesse nin yeni çıkardığı diyebileceğimiz su itici özellikli cam temizleyici ürünü 2 si bir arada yani.
Ürünün görselleri

Bu da arka tarafı ortada olan şişe

Ev camına uygulama videosu
Araç camı üzerine uygulanmış ertesi gün yağmur yağmıştır onun videosu kwazar ile su püskürttüm (not boya üzerindeki koruma wax planet solarized merak edenler için)
İlk defa bu tarz bir ürün kullandığım için su iticilik yorumunu sizlere bırakıyorum
Yorumum
Cam temizleme özelliği standart diyebilirim, çok taze su lekerini alıyor geride iz bırakmıyor eski su lekerine etkisiz. Yüzeyde bıraktığı hafif de olsa kaygan hissiyat bırakıyor. Kaç km/h den sonra su ittiğini ve dayanımını test edemedim muhtemelen 1-2 hafta dayanır. Bir cam seramiği gibi su itmiyor tabi ama kötü de değil 2 si bir arada tembel adam ürünü neticede:)

Brindabella

Uzman Detaycı
Üye
Herkese merhabalar test konuğumuz auto finesse nin yeni çıkardığı diyebileceğimiz su itici özellikli cam temizleyici ürünü 2 si bir arada yani.
Ürünün görselleri

Bu da arka tarafı ortada olan şişe

Ev camına uygulama videosu
Araç camı üzerine uygulanmış ertesi gün yağmur yağmıştır onun videosu kwazar ile su püskürttüm (not boya üzerindeki koruma wax planet solarized merak edenler için)
İlk defa bu tarz bir ürün kullandığım için su iticilik yorumunu sizlere bırakıyorum
Yorumum
Cam temizleme özelliği standart diyebilirim, çok taze su lekerini alıyor geride iz bırakmıyor eski su lekerine etkisiz. Yüzeyde bıraktığı hafif de olsa kaygan hissiyat bırakıyor. Kaç km/h den sonra su ittiğini ve dayanımını test edemedim muhtemelen 1-2 hafta dayanır. Bir cam seramiği gibi su itmiyor tabi ama kötü de değil 2 si bir arada tembel adam ürünü neticede:)
Emeğinize sağlık üstadım, @Murat bunu beğendi:komik:

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emeğine sağlık kesene bereket doktor bey,yoklukta günü kurtarabilir :)

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
@Dr HCD Doktor emeğine sağlık, kesene bereket :) 140 TL ödeyince insanın beklentisi biraz daha fazla oluyor. Ne bileyim pek bana f/p ürünü gibi gelmedi.
Soft99 Glaco De Cleaner var onu almak daha mantıklı gözüküyor :)

Berkay

Master Detailing
Moderator
İl
İstanbul
Ellerinize sağlık. Performans düşük gözüküyor basınçlı pompa ile test edilmesine rağmen.

ormancı

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Güzel test olmuş emeğinize sağlık. Fiyatı performansa göre biraz yüksek kalmış sanki.

Dr HCD

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
@Dr HCD emeğine sağlık. 60 km'ye kadar su itişini test edebilir misin?
Teşekkürler:) Yağmur bitti ama bir dahakine fırsat bulunca denerim
Emeğine sağlık kesene bereket doktor bey,yoklukta günü kurtarabilir :)
Teşekkür ederim:) cam seramikleri gibi değil ama idare ediyor
@Dr HCD Doktor emeğine sağlık, kesene bereket :) 140 TL ödeyince insanın beklentisi biraz daha fazla oluyor. Ne bileyim pek bana f/p ürünü gibi gelmedi.
Soft99 Glaco De Cleaner var onu almak daha mantıklı gözüküyor :)
Teşekkür ederim:) soft un o ürünü denemedim acayip beklentim yoktu zaten ama üzmedi de:)
Ellerinize sağlık. Performans düşük gözüküyor basınçlı pompa ile test edilmesine rağmen.
Teşekkürler:) basınçlı pompayı az pompaladım onu da belirtmek lazım, daha çok günü kurtarmak, cam seramiklerini desteklemek amaçlı gibime geldi benim de

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Temizlik durumuna bir şey diyemiyorum tabi ama su itiş anlamında ikisi bir arada ürün olduğunu gösteren performans vermiş. Sileceklerin atlama yapmasına neden oldu mu? Bu tarz ürünleri ve incelemelerini görünce hep atlama yapan sileceklerim geliyor gözümün önüne :D

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Eline, emeğine sağlık, kesene bereket doktorum. Güzel bir inceleme olmuş. :alkıssx:

Muratcan

Usta Detaycı
Üye
İl
Antalya
İnceleme için teşekkürler doktor. Onur abinin dediği gibi standart af ürünü. Araç hızlanınca oluşacak performansını merak etmiyor değilim ama :)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
@Dr HCD, bey elinize saglık. güzel test olmuş .açıkçası af ürünleri fiyatlarına yaklaşamıyor performans olarak .

iyi detaylar.

Dr HCD

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Temizlik durumuna bir şey diyemiyorum tabi ama su itiş anlamında ikisi bir arada ürün olduğunu gösteren performans vermiş. Sileceklerin atlama yapmasına neden oldu mu? Bu tarz ürünleri ve incelemelerini görünce hep atlama yapan sileceklerim geliyor gözümün önüne :D
Teşekkürler, sileceği 1 defa çalıştırmıştım yanlışlıkla atlama yapmadı
Eline, emeğine sağlık, kesene bereket doktorum. Güzel bir inceleme olmuş. :alkıssx:
Teşekkür ederim:)
Eline sağlık kardeşim öncelikle, tipik af ürünü, fiyatı performansına yetişmiyor. Ama pratiklik açısından iyi ürün.
Teşekkürler Master:) Benim de Af nin beğendiğim ürünleri sadece verso, spritz, bu ürün de pratik orası güzel
İnceleme için teşekkürler doktor. Onur abinin dediği gibi standart af ürünü. Araç hızlanınca oluşacak performansını merak etmiyor değilim ama :)
Yağmurlar bitti ama bir sonraki yıkamaya basınçlı su testi yapabilirim:utan: Yağmur yağarsa tabi yine video çekmeye çalışırım
@Dr HCD, bey elinize saglık. güzel test olmuş .açıkçası af ürünleri fiyatlarına yaklaşamıyor performans olarak .

iyi detaylar.
Teşekkürler:) Bence de yaklaşamıyor yeni seri diye alıp bir ümitle denedim, f/p olmasa da pratik bir ürün

Dr HCD

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Ufak bir video eklemesi yapayım, yağmur kaydırıcı olarak etkisi oldukça zayıf, tabi video Ankara sularında çekildi oraya gidesiye kadar 400 500 km yol sonucu oluşan kontaminasyon biraz su iticiliği zayıflattı
Görüşü olumlu yönde etkiledi
Silecek ses atlama vs yapmadı.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Ufak bir video eklemesi yapayım, yağmur kaydırıcı olarak etkisi oldukça zayıf, tabi video Ankara sularında çekildi oraya gidesiye kadar 400 500 km yol sonucu oluşan kontaminasyon biraz su iticiliği zayıflattı
Doktor sileceğim kapatsaydın etkisini daha güzel görürdük be ya. Eline sağlık boncuklar iyi gibi geldi bana, kaydırır bu hızlarda gibi geldi bana.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Silecekler rahat çalışıyor, hafif yağışta etkisi fena değil ama benim bünyem bu ürüne o kadar parayı verirse error verebilir :(