Civic İç Temizlik

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Teşekkür ederim,

Teşekkür ederim, iç temizlikte resim falan az çekebiiyorum .2 sayfa çıkmıyor:)

Teşekkür ederim kardeşim.

Teşekkür ederim, sabah postasına yetiştireyim dedim:)

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim kardeşim.

Teşekkür ederim kardeşim., o lekeleri kaçırma gibi bir şamsım olamaz tabii ki ama inanki o lekeler çıplak gözle belli olmuyor.lekeleri bende resim çekince ekrandan gördüm. nasıl bir iş anlamış değilim. Oraya detaylı gireceğim, bir kaç güne.
Matkaplı sistemi tavsiye ederim. İşlemi uzatmadan ziyade kısaltıyor ve kolaylık sağlıyor. Birde etkili bir temizlik yapıyor.
Fantazide sınır yok, daha nereleri waxlarım bakalım:tesekkur2:

Bizim araçlar eskimez aksine her defasında dahada güzelleşir.Benim arabam aldığımdan daha iyi kondisyonda kesinlikle. Sürekli kullanıp deforme olan yeler harici.Bunlardan biri o koltuğun ya kısmı.Oraya ben inip binerken sürekli sürtünüyorum alışkanlık, yamayayım diyorum olmuyor.Bu yüzden deforme oldu beyazlama yaptı biraz. Koltuğun ortasındaki leke resimde var gerçekte yok. Yok arkadaş görünmüyor çıplak gözle o leke. Kafayı yiyecem.
Meg ve flowey Glass cleaner edin bence.

Teşekkür ederim, @FloweyTurkiye ile görüştüm mesajınıza istinaden, elinde olmayan sebeplerden geçikmiş siparişleri.Kısa zamanda gelecek diyor.Benimde özellikle beklediğim ürünleri var.Bende sabırsızlanıyorum..

Teşekkür ederim hacı, biraz iç kısmı ihmal etmek durumunda kaldım. Ama neyse toparladım.
Evet koruma ürünüde Flowey.
Rica ederim, marka iyi çıktı ben ne yapayım:)

Teşekkürler kardeşim, temiz arabanın içine binmek çok büyük bir zevk, haz veriyor insana. İçi açılıyor adamın. O hijjen hissi muhteşem.

Teşekkür ederim, aslında bir zahmeti yok sadece nemli bez ile silmesi şart bana göre. Ddiğiniz gibi finali çok hoşuma gitti. Takibe devam:)

Teşekkürler kardeşim.

Teşekkür ederim. Bir taktiğim yok ama taktik sayılırmı bilmem yolcu koltuğuna oturup o taraftan silerim komple ön camı. Beze sıkar silerim, kuru tarafıyla parlatırım.
Ben cama ipa kullanma taraftarı değilim o yüzden kesinlikle meg. yada meg olmasıda önemli değil herhangi bir cam temizleyiciyi ipaya tercih ederim.

Teşekkür ederim:utandim:

Teşekkür ederim Sensei, seninkilere ne demeli.Müzeye kaldırmaları lazım seninkileri.

Kardeşim Allah müstehakını versin, öyle bir kahkaha attım ki karikatürü görünce, hatun ne oluyor deli der gibi süratıma baktı.Çok güldüm ya, Alahta seni güldürsün kardeşim.
Colurlock kullanmadım, o yüzden bir kıyaslama yapamayacağm.Çok fazla markanın ürününüde kullanmadım deri için.Meg. kullandım bir marka daha kullandım hatırlamıyorum.Bu markaların çok üzerinde buldum ürünü. Beni oldukça tatmin etti.

Teşekkür ederim.
Abi belki de koltuğun kumaş yönünden kaynaklı leke var gibi görünüyor olabilir. :dusun:

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
elinize saglık üstad @onurçiko ama bukadar kirli bırakmayı size yakıştıramadım.kötü bir örnek. kızmayın bana ama.
detail waxı nererelere sürdügümü artık hatırlamıyorum. araç harici saatler gözlükler (manevi) degerli takılar eşyalar. çokk yer var çokk.
kısaca zymol detail işini yapar parlatır digerleri arkasından bakar aldanır.

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
elinize saglık üstad @onurçiko ama bukadar kirli bırakmayı size yakıştıramadım.kötü bir örnek. kızmayın bana ama.
detail waxı nererelere sürdügümü artık hatırlamıyorum. araç harici saatler gözlükler (manevi) degerli takılar eşyalar. çokk yer var çokk.
kısaca zymol detail işini yapar parlatır digerleri arkasından bakar aldanır.
Kızacak bir durum yok, bende kendime yakıştıramadım zaten.
Neyse daha fazla bu duruma dayanamadım, arabaya binesim gelmiyordu. Zymöl mükemmel gerçekten.