Her Şey Garajda Detail Forum İndirimi

Her Şey Garajda

Konu Sahibi ✔
Firma Yetkilisi
Üye
İl
İzmir
Ne yazık ki bahsettiğiniz şekilde uygulamalar ticari olarak sürdürülebilir uygulamalar değil. En azından ürünleri bu fiyatta tutarak değil.

eddy35

Amatör Detaycı
Üye
İl
izmir
Leraton grubunun neredeyse tüm ürünlerini severek kullanıyorum ama yeni ürün gelmemesi (uzun süredir) üzüyor, instagramdan leraton kanalını takip edince adamlarda ne ürünler var insan özeniyor:basx: Bence yeni ürünlerle alakalı bir çalışma yapın lütfen, yeni şampuanlar, bez ve kova grubu vs.

sajmora98

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Kastamonu
Merhaba, kampanya için teşekkür ederiz. 1 ay kadar önce sormuştum ama hala gelmemiş gözüküyor. Shiny Garage pure black tire cleaner ürünü ne zaman gelir litrelik veya galon ile ? Glass Cleaner da stok bitmiş çok beğendiğim iki ürün için de sormuş olayım. @Her Şey Garajda

Her Şey Garajda

Konu Sahibi ✔
Firma Yetkilisi
Üye
İl
İzmir
Leraton grubunun neredeyse tüm ürünlerini severek kullanıyorum ama yeni ürün gelmemesi (uzun süredir) üzüyor, instagramdan leraton kanalını takip edince adamlarda ne ürünler var insan özeniyor:basx: Bence yeni ürünlerle alakalı bir çalışma yapın lütfen, yeni şampuanlar, bez ve kova grubu vs.
Merhaba, Rusya'daki durum malumunuz. Bu sebeple ürün getirme ne yazık ki biraz zorlaşıyor.
Merhaba, kampanya için teşekkür ederiz. 1 ay kadar önce sormuştum ama hala gelmemiş gözüküyor. Shiny Garage pure black tire cleaner ürünü ne zaman gelir litrelik veya galon ile ? Glass Cleaner da stok bitmiş çok beğendiğim iki ürün için de sormuş olayım. @Her Şey Garajda
Merhaba, Pure Black Tire Cleaner ürünü stoklarımıza az miktarda ilave oldu ancak tükendi. Siparişimizi oluşturduk, en yakın zamanda stoklarımızda olmasını bekliyoruz.

eddy35

Amatör Detaycı
Üye
İl
izmir
Merhaba, Rusya'daki durum malumunuz. Bu sebeple ürün getirme ne yazık ki biraz zorlaşıyor.

Merhaba, Pure Black Tire Cleaner ürünü stoklarımıza az miktarda ilave oldu ancak tükendi. Siparişimizi oluşturduk, en yakın zamanda stoklarımızda olmasını bekliyoruz.
Rusya hiç ihracat yapmıyor mu hocam:) Rusya'mı işgal edildi Ukraynamı, kafamda deli sorular:) Sağlık olsun madem.

ilker8698

Acemi Detaycı
Üye
Rusya hiç ihracat yapmıyor mu hocam:) Rusya'mı işgal edildi Ukraynamı, kafamda deli sorular:) Sağlık olsun madem.
Aynısını ben yazacaktım yanlış anlaşılır diye vazgeçtim :) Bu yorumlar kesinlikle olumsuz anlamda değil, bilakis sevdiğimiz markaların ürünlerinin devamını istediğimiz için :) Hocam size katılıyorum bende leraton un her ürününü denemek istiyorum umarım temin edilir.

Her Şey Garajda

Konu Sahibi ✔
Firma Yetkilisi
Üye
İl
İzmir
Elbette yapıyor. En son yaşadığımız sorunları şu şekilde özetleyebiliriz. Bazı istediğimiz ürünler stoklarında yok. Ürün 2 aya yakın sürede elimize ulaşıyor. Gümrükte ekstra problemler yaşıyoruz. Nakliye çok büyük bir problem. Ayrıca ürünlerimiz daha öncesinde Odessa tarafından bize ulaştı. Merak etmeyin elimizden geleni yapıyoruz.
Aynısını ben yazacaktım yanlış anlaşılır diye vazgeçtim :) Bu yorumlar kesinlikle olumsuz anlamda değil, bilakis sevdiğimiz markaların ürünlerinin devamını istediğimiz için :) Hocam size katılıyorum bende leraton un her ürününü denemek istiyorum umarım temin edilir.
Çok teşekkür ediyoruz. İlgi olması elbette bizi de mutlu ediyor.

Erkan KOCAKAYA

Usta Detaycı
Üye
İl
Bartın
Merhaba,

Bugün yeni indirimlerimiz başladı. Ayrıca Shiny Garage stoklarımız yenilendi. Yarın sosyal medya hesaplarımızda paylaşmadan önce size bildirmek istedik. Sağlıklı ve bol detaylı günler dileriz.
Merhabalar, sizin sitede takip ettiğim bir ürün vardı. "Shiny Garage Interior Quick Detailer - Araç İçi Temizleyici 1lt" bu ürün son iki ayda 450 lira civarından bugün 637 liraya çıktı. Son iki ayda yaklaşık %40 zamlandi. Tabi ki yanlış takip etmediysem. Bir indirim oranı olacak mı? Sizden bir ürün almamızın bir cazibesi olacak mı? Ben bu detayı belirtmek için yazdım. Bu arada ürünü almasamda takipteyim. :)