Kullanıp Çok Memnun Kaldığınız Ürünler

Mertcankbr

Usta Detaycı
Üye
İl
Manisa
Hızlı cila -Car pro elixir toz tutmama olayı süper
Lastik koruma - gyeon tire
İç koruma - gyeon preserve
Jant temizliği -flowey r1
Cam temizliği - meguiars perfect clarity
Ön yıkama / Vp ansf
Apc - Kc Gs
Motor koruma - Kc Mp
Kova şampuanı - Adams - carpro reset
Dış plastik - Kc pss
Deri - colourlock deri kalkanı

lampsy

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
Hızlı cila -Car pro elixir toz tutmama olayı süper
Lastik koruma - gyeon tire
İç koruma - gyeon preserve
Jant temizliği -flowey r1
Cam temizliği - meguiars perfect clarity
Ön yıkama / Vp ansf
Apc - Kc Gs
Motor koruma - Kc Mp
Kova şampuanı - Adams - carpro reset
Dış plastik - Kc pss
Deri - colourlock deri kalkanı
Elixir ve reset benim de favorim,

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Luxury glossa kıyasla performansı nasıl? Dayanımı bir de :)
Aslında dayanımı oldukça yüksek bir ürün. Benzinlik kostiğine bile dayanıyor. Kendi sitesinde 3 ay kadar diyor, fakat benim bu kadar uzun süre deneyimleme şansım olmadı.

Her iki ürünü de kullandım farklı zamanlarda, luxury gloss parlaklık iyiydi, ama hangisi daha iyidir aracımın o dönem beyaz olması ve farklı zamanlarda kullanmam sebebiyle tam net olarak söyleyemem. Fakat bu ürün su iticiliği ve dayanımı ile ben de iz bıraktı, luxury gloss u da beğenmiştim kullandığım dönem, fakat iz bıraktığını hatırlamıyorum.

Bu ürünü aracına wax veya sealant uygulamakla uğraşmak istemeyen biri olsam bile kullanırdım. Ayda bir veya iki ayda bir yenilerdim. Su itişi ve dayanımı neredeyse wax kadar.

Öte yandan luxury gloss'u ise aracımda uygulama olsa, kostik alttaki korumama zarar vermesin diye benzinlik yıkamalarında her yıkama sonrası uygulardım.

Çok uzun yazdım sanırım. Neyse umarım ifade edebilmişimdir.

MagicofOz

Usta Detaycı
Üye
İl
Samsun
Aslında dayanımı oldukça yüksek bir ürün. Benzinlik kostiğine bile dayanıyor. Kendi sitesinde 3 ay kadar diyor, fakat benim bu kadar uzun süre deneyimleme şansım olmadı.

Her iki ürünü de kullandım farklı zamanlarda, luxury gloss parlaklık iyiydi, ama hangisi daha iyidir aracımın o dönem beyaz olması ve farklı zamanlarda kullanmam sebebiyle tam net olarak söyleyemem. Fakat bu ürün su iticiliği ve dayanımı ile ben de iz bıraktı, luxury gloss u da beğenmiştim kullandığım dönem, fakat iz bıraktığını hatırlamıyorum.

Bu ürünü aracına wax veya sealant uygulamakla uğraşmak istemeyen biri olsam bile kullanırdım. Ayda bir veya iki ayda bir yenilerdim. Su itişi ve dayanımı neredeyse wax kadar.

Öte yandan luxury gloss'u ise aracımda uygulama olsa, kostik alttaki korumama zarar vermesin diye benzinlik yıkamalarında her yıkama sonrası uygulardım.

Çok uzun yazdım sanırım. Neyse umarım ifade edebilmişimdir.
Estafurullah abi 2 sayfa da yazabilirsin. İstediğim cevapları fazlasıyla aldım çok teşekkür ederim

EmirhanYigiter

Uzman Detaycı
Üye
Tunap 121, aracın alt takımından ufak bir gıcırtı geldiği için almıştım ancak aracı lifte kaldırıp burç ve kauçuk parçaları komple yağlayınca araç aşırı derecede keyifli hale geldi gıcırtıyı geçtik aracın esnekliği aşırı derecede arttı. Alt tabla, arka amortisör ve arka helezonları değiştirince bile bu kadar rahatlamamıştı araç çok şaşırdık. Ömrünü ise göreceğiz, şimdiden bol çamur, tuz ve kar yedi şuan en azından suyu görünce 2 günde akmadığını biliyoruz. :D

Berkay

Master Detailing
Moderator
İl
İstanbul
K2 Satina

Parlatmıyor, satinden mata yakın bir görüntüsü var. Rengi ağarmış Audi Q5 aracın torpidosunda denedim orjinal görüntüsünü verdi. Kokusuz olmasını beğendim. Toz çekmiyor. İç mekan için ürün arayanlara duyurulur tam detaycı ürünü.

K2 Velor

Tavan ve alcantara bölgelerde bir süredir deniyorum. Çok başarılı. Durulamaya gerek yok nemli beze sık sil şeklinde uyguluyorum. Yüzeysel lekeleri rahatlıkla alıyor. Köpürme neredeyse sıfır.

raptor187

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Gaziantep
K2 Satina

Parlatmıyor, satinden mata yakın bir görüntüsü var. Rengi ağarmış Audi Q5 aracın torpidosunda denedim orjinal görüntüsünü verdi. Kokusuz olmasını beğendim. Toz çekmiyor. İç mekan için ürün arayanlara duyurulur tam detaycı ürünü.

K2 Velor

Tavan ve alcantara bölgelerde bir süredir deniyorum. Çok başarılı. Durulamaya gerek yok nemli beze sık sil şeklinde uyguluyorum. Yüzeysel lekeleri rahatlıkla alıyor. Köpürme neredeyse sıfır.
Bu k2 ürünleri sürekli forumda ovuluyor ama biz çaylaklar tedarik edemiyoruz ürünlerin linki veya alabileceğimiz yer neresidir iyi günler dilerim.

Berkay

Master Detailing
Moderator
İl
İstanbul
Bu k2 ürünleri sürekli forumda ovuluyor ama biz çaylaklar tedarik edemiyoruz ürünlerin linki veya alabileceğimiz yer neresidir iyi günler dilerim.
Şuan birkaç ürünü trendyol'da satışta var. Site bayramdan sonra açılacakmış o zaman tamamına ulaşabileceğiz hocam. Selamlar