Satılık - Wheel Woolies A Kit ve Wizard Of Gloss Blue Marlin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Noname

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Merhaba,

Yaklaşık 20 gün önce satın aldığım Wheel Woolies A Kit 3'lü fırça seti satılıktır.
Büyük boyu deneme amaçlı sadece bir kere kullandım (08.12.2019 Pazar), o da kullanma sayılmaz, jant boşluklarına girmeyince kullanamadım bile. Satma sebebim de budur. Diğer 2 fırça su ile temas bile etmedi.
Şuan Türkiye'de sadece bir sitede var onun da fiyatı 250 TL. Geçen ay forumda yine 250 TL'ye satılık ilanlarında vardı.

Forumdan bir arkadaştan aldığım Wizard Of Gloss Blue Marlin havlumu da satıyorum. Ben 3 kere yıkadım, daha öncesi hakkında bilgim yok ama kondisyonu sıfırdan farksız.

Kargo anlaşmam yok bu nedenle bunu göz önünde bulundurun. İstanbul içi Eyüp ya da Kağıthane elden teslim edebilirim.

Kargo alıcıya aittir.

Wizard Of Gloss Blue Marlin - 90 TL - SATILDI.
Wheel Woolies A Kit - 220 TL - SATILDI.

Screenshot_20191210-204420_Gallery.jpg

Son düzenleme:

alicankaradag

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İstanbul
@omrslhmms, Abi selamlar,ben de fırçalara talibim kimse sormadıysa. Ama merak ettiğim bir husus var. vw kullanan ya da uygulama yapan arkadaşlara bir sorum olacak. Dijon jantlarda sorunsuz aralara giriyor mu fırça ?

Noname

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
@omrslhmms, Abi selamlar,ben de fırçalara talibim kimse sormadıysa. Ama merak ettiğim bir husus var. vw kullanan ya da uygulama yapan arkadaşlara bir sorum olacak. Dijon jantlarda sorunsuz aralara giriyor mu fırça ?
Aslında ben yanlış belirtmişim, jantlarla bir sorunu yok benimkilere de giriyor ama disk koruması bir sac var ya adını bilmiyorum, benim jant 16 inç olduğu için o sac ile jant arasına girmiyor. Ben zorlamadım açıkçası belki de girerdi. Ama rahat çalışılmıyor yani. Fırsatınız varsa gelin deneyin öyle karar verin bence risk almayın. İstanbuldasınız zaten sanıyorum.

Şöyle söyleyeyim kaliper ve jant arasına imkansız girmez, ama zaten bunun amacı orayı temizlemek değil. 17 inç jantta belki jant ve o sac arasındaki boşluk daha geniştir ve oraya girebilir.

alicankaradag

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İstanbul
Aslında ben yanlış belirtmişim, jantlarla bir sorunu yok benimkilere de giriyor ama disk koruması bir sac var ya adını bilmiyorum, benim jant 16 inç olduğu için o sac ile jant arasına girmiyor. Ben zorlamadım açıkçası belki de girerdi. Ama rahat çalışılmıyor yani. Fırsatınız varsa gelin deneyin öyle karar verin bence risk almayın. İstanbuldasınız zaten sanıyorum.

Şöyle söyleyeyim kaliper ve jant arasına imkansız girmez, ama zaten bunun amacı orayı temizlemek değil. 17 inç jantta belki jant ve o sac arasındaki boşluk daha geniştir ve oraya girebilir.
kaliper jant arası için eğimli fırçası vardı sanırım. Yer neredeydi hocam ben zeytinburnundayım. Böyle bişeye de ihtiyacım var çeyiz diziyorum :) almışken de bir kere alıp iyisini alma taraftarıyım satın alma politikası olarak.

Noname

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
kaliper jant arası için eğimli fırçası vardı sanırım. Yer neredeydi hocam ben zeytinburnundayım. Böyle bişeye de ihtiyacım var çeyiz diziyorum :) almışken de bir kere alıp iyisini alma taraftarıyım satın alma politikası olarak.
Bu arada bahsettiğim en büyük boy olan fırçaydı. Orta boy her yere giriyor, küçük boyun sapı kısa ama o zaten fare deliğine bile girer. Ama şuan en küçük boy olan evde bir yerde kayıp. Onun sözünü veremiyorum, fiyatı ona göre indireceğim zaten bulamazsam.
Ev Eyüp Yelişpınar'da, iş yerim Kağıthane'de.

Doğru bir politika, benden almasanız da bu üründen olmalı çeyizde diye düşünüyorum.

alicankaradag

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İstanbul
Bu arada bahsettiğim en büyük boy olan fırçaydı. Orta boy her yere giriyor, küçük boyun sapı kısa ama o zaten fare deliğine bile girer. Ama şuan en küçük boy olan evde bir yerde kayıp. Onun sözünü veremiyorum, fiyatı ona göre indireceğim zaten bulamazsam.
Ev Eyüp Yelişpınar'da, iş yerim Kağıthane'de.

Doğru bir politika, benden almasanız da bu üründen olmalı çeyizde diye düşünüyorum.
Evdeyse o kesin çıkar ortaya hocam :) en küçüğü de çok işlevli heryerde çalışıyor.

Noname

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Ürünler satılmıştır, konu kapatılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...