Sohbet- Muhabbet Faslı

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Katılım
27 Eki 2017
Mesajlar
3,602
Beğeniler
2,919
Yaş
30
Konum
Bilecik
#5
En sevdiğim ya. Sohbet muhabbet :D Eee beyler daha daha nasılsınız :komik:
 

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
Katılım
26 Eki 2017
Mesajlar
1,399
Beğeniler
2,883
Konum
Kayseri
#18
Sohbet konusunda forum kurallarının sıkı bir şekilde uygulanacağını şimdiden belirteyim ve özellikle dikkat edilecek kuralları tekrar buraya ekliyorum.;)

21.
a) Forum içerisindeki kullandiginiz kelimelere ve üslubunuza dikkat etmeniz gerekir.. Karşı tarafı rahatsız etsin veya etmesin dalga geçmek, alaycı üslup hakaret etmek, küfür vb toplum ahlakına aykırı davranışlar kısa sureli forumdan uzaklaştırılmaya sebep olur.. ( İlkine 1 Gün uzaklaştırma, İkincisine 3 Gün Uzaklaştırma , Üçüncüsüne Süresiz Uzaklaştırma)

b) Hakaret, cinsellik ve özel hayata karşı tehditte bulunan ,kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, huzursuzluk çıkartmaya yönelik, mesajlar yazılamaz.. Bu madde sadece yazı değil; nick(rumuz), resim, link, avatar ve bunun gibi içerikleride kapsamaktdır.. ( İlkine 1 Gün uzaklaştırma, İkincisine 3 Gün Uzaklaştırma , Üçüncüsüne Süresiz Uzaklaştırma)

c) Forum içerisinde üyelerin birbirlerine karşı kanıtsız suçlamalarda bulunması yasaktır. ( İlkine 1 Gün uzaklaştırma, İkincisine 3 Gün Uzaklaştırma , Üçüncüsüne Süresiz Uzaklaştırma)

22. Forumda, din, dil, ırk ve siyaset içerikli paylaşımlar yapılamaz. Bu tür mesajlar silinir, gerekli görülürse başlık kilitlenebilir. Bu mesajları yazanlar forumdan uzaklaştırılır. Bu madde sadece yazı metinlerini değil; resim, link avatar ve bunun gibi içerigi de kapsamaktadır. ( İlkine Uyarı, İkincisine 3 Gün Uzaklaştırma , Üçüncüsüne Süresiz Uzaklaştırma)

23.Özel hayatın ve haberleşmenin gizliligini ihlal eden yazılar (chat kayıtları, özel mesajlar, v.b.), konuda adı geçen isimlerin onayıyla forumda yayınlanabilir. Konuda adı geçen üyelerin onay vermemesi durumunda yayınlanan yazılar yaptırıma tabidir.(Süresiz Uzaklaştırma)

Bu konuya atılacak olan postlar mesaj sayınızı etkilemeyecektir.

Keyifli Sohbetler diliyorum.