Turtle Wax Headlight Cleaner & Sealant İncelemesi

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Aha özürü kabahatinden beter. Öylesine açtım baktım ne demek yahu. Vallahi , üzüldüm :( Şaka yahu, isteyen izler, istemeyen izlemez birşey diyemem ve yapamam :)
Bende açıkçası bez ve bu ürün ile o farda hiçbir değişiklik olmaz diye içimden düşünüyordum ki beni de şaşırttı :)
Yok abi estağfurullah, senin videon olduğu için açtım zaten. Sadece ürüne güvenmeyip öylesine açtım. :)

ugurus

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir-Antalya

Bu başlığı görmeden önce kuzenim ile konuşmuştum. Onun arabasının farları. Bu durumda. Temiz bakar arabasına 10 yaşında. Devamlı gölgeye alır falan .

Ne yapsak bilmiyoruz .

şimdi ne yapabiliriz buna . Sıfır veya ikinci el ile değiştirmek olur mu ? Kaça patlar ?

düzeltme şansı var mı ? Nasıl olur ? Sonra yine bu hale gelir mi ?

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul

Bu başlığı görmeden önce kuzenim ile konuşmuştum. Onun arabasının farları. Bu durumda. Temiz bakar arabasına 10 yaşında. Devamlı gölgeye alır falan .

Ne yapsak bilmiyoruz .

şimdi ne yapabiliriz buna . Sıfır veya ikinci el ile değiştirmek olur mu ? Kaça patlar ?

düzeltme şansı var mı ? Nasıl olur ? Sonra yine bu hale gelir mi ?
Bu anca zımpara, polisaj makinası ile kurtulur. Sonax, meguiars ve turtle waxda zimparali setler var :)
Benim kullandığım ürün ile anca sararmış kısımlar temizlenir. Çok çizik oluşmuş, benim kullandığım ürün bu çizikleri anca okşar. :(

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
İnceleme için teşekkürler Detay Adamı ürün elle uygulama için gayet iyi sonuç vermiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi