21 Quick Wax Karşı Karşıya Büyük Test

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Detailforum si2 wax konusunda jhazırlığını yaptığımız aracımıza elimde bulanan bazı quick wax ve detailer tarzı ürünlerin bir karşılaştırmasını yapmak istedim kendimce. sizin için de sadece bir fikir vermesi açısından uygun olabilleceğini düşündüm. Burada seçerek kullandığım 21 tane ürün var, daha fazlasına aracın boyutu müsaade etmedi, benimde zaten evde unuttuğum ürünler oldu. Onlarda sonra inşallah.

Öncelikle bu deneme daha ziyade dayanıma yönelik oldu, parlaklık konusunda pek bir yorum yapamayacağım zira araç rengi zaten oldukça parlak olduğundan gözümüz ayırt etmede yetersiz kaldı.

Şimdi gelelim ürünlerle ilgili yormlarımıza .

Turtlewax Wax and Dry

Kayganlık:8
Kir tutma:5
dayanım:4

Yorumum.Islak araca sık sil tarzı ugulanan bir ürün. Binim sevdiğim bir üründür pratiklik anlamında. Parlaklık olarak da iyi bir üründür. Fiyatını iyi yakalarsam her zaman alacağım bir üründür. Boncukları hafif yayvan, sheeting i iyi bir ürün.

Koch Chemie QS

Kayganlık:9
Kir tutma:4
dayanım:2

Yorumum: Ürün slikonlu da bir ürün olduğundan pek sevmediğim bir. bana soğuk geliyor. Sevmediğim oranda da kötü çıktı aslında. Kir tutma ve dayanım anlamında çok zayıf kaldı bu testte. Ne beeding ne sheeting ini beğenmedim.

Soft99 6 Months

Kayganlık:6
dayanım:7

Yorumum:parlaklık olarak sevdiğim bir ürün, üstteki ürünlere göre daha iyi bir performansı var. Boncuklama olarak da güzel bir ürün. Sheetingde genel ortalamanın üzerinde bir ürün.

Chemical Guys V7 Hibrit Sealant

Kir tutma:6
Dayanım:4

Yorumum: Fiyatı aşırı pahalı bir ürün, buna binaen hayatta o parayı verip alacağım bir ürün değil. Kaaayganlık hissi yüksek bir ürün sadece. Onun dışında beni cezbeden bir özelliği yok.

Chemical Guys P4

Yorumum: Parlaklık açısından benim çok sevdiğim ürünlerdendir. Aynı şekilde yüzeyde bıraktığı kayganlık da benim çok sevdiğim taraflarında. Dayanım olarak çok geride kalan bir ürün. Boncuklama v sheeting etkiside oldukça zayıf kalıyor. Bıraktığı parlaklık ve yüzeyde hissiyatı ile benim sevdiğim bir ürün, fiyatıda pahalı bir üründür. Ama dayanım arayanlara göre değildir kesinlikle. Her yıkama sonrası kesinlikle yenilenmesi gereken bir ürün.

Zymöl Detailer Deep Gloss

kayganlık:8
dayanım:6

Yorumum: Yine parlaklık olarak çok sevdiğim ürünlerdendir. Boncuklar ve sheeting olarak da fena değil diyebileceğim bir ürün. bir kere adı yeter:) Severek kullandığım ürünlerden.

Turtlewax Essential

Kayganlık:3
Dayanım:7

Yorumum: Fiyatına göre inanılmaz güzel bir ürün:Boncuklaması ve perdelemesi de çoğu üründen bariz bir şekilde başarılı bir ürün. parlaklık olarakta iyidir. Bulursanız kaçırmayın derim. Tabi benim aldığım fiyata:)

Meguiars Quik wax

Kir tutma:8
Dayanım:7.5-8

Yorumum: Bir çok detailer bu ürünü çabuk toz tuttuğu için sevmez, bence güzel bir üründür, Tozlanmaya karşı ıslak kullanım tercih edilebilir. Stabil dengeli bir ürün.Boncuklaması ve perdelemesi oldukça başarılı citanın üst tarafında kalan bir üründür. Eski meg aşıklarının aşkını deprestirir:)

Turtlewax Sealant Hydropobic Wax

Kayganlık:9.5-10
Kir tutma:9
Dayanım:10

Yorumum: harika bir ürün, Diyecek hiç bir lafım yok. Videoda her şey görülüyor zaten. Tosba harika bir iş çıkarmış.

Flowey Quick Shine

Kayganlık:8.5-9
Kir tutma:7
Dayanım:6

Yorumum: Ürünü daha önce kullanmadım sanırım ama ilk kullanım izlenimlerim ve test sonuçları iyi çıktı beklediğimden. Çok düzenli boncukları olmasa da güzel yapıdalar.

Turtlewax Ice Seal and Shine

Kayganlık:10
Kir tutma:10
Dayanım:9.5

Yorumum: Şahane bir ürün. Kokusundan tutun bütün kriterleri benim açımdan tam olarak hakkını vererek geçti. Adeta kaliteli bir wax yapmışcasına tepkiler veriyor ürün bence.

Flowey Cristal Wax

Kayganlık:5

Yorumum: Son derece ilginç bir ürün kendisi, bir nevi abresif quick wax. Aşındırıcı bir özelliği de var, yıkamayla geçmeyelen yüzeye işlemiş is lekelerini falan kolaylıkla çıkarıyor.Özellikle aracında bu tür kirlenme yaşayan beyaz araç sahiplerine tavsiye ederim.

Auto finesse Finale,

Kir tutma:2
Dayanım:2

Yorumum: Benim hiç sevmediğim ürünlerdendir, korumayı eller. Parlaklık olarak güzeldir ama dayanımı yoktur, olanıda götürür zaten. Şu test sırasında araçta en çok kir tutan yer finalenin bölgesiydi. Zaten kendisinide yerinde bulamadık, gitmişti testin en vasatlarından.

Chemical Guys Speed wipe

Dayanım :4

Yorumum: Bunun neyine yorum yapayım:) Kokusu haricinde hiç bir güzel tarafı yok. Ha şu şekilde kullanırsanız kullanılır.Islakken hızlı kurulayayım araçta su lekesi falan kalmasın derseniz bu işe yarar.Güzel de olur.

Soft99 3 Month

Dayanım:7.5

Yorumum:Soft99 ürünleri her zaman alınır kullanılır, pişman etmez.Üst düzey bir yüzey hissiyatı vermesede, kampanya falan yakalanınca kaçırılmayacak ürünlerden. Boncuklama ve sheeting olarak da tatmin edici düzeyde.

AutoBrite P32

Kayganlık:7.5-8

Yorumum:kokusu ve yüzey hissiyatı üst düzey bir ürün. Parlaklık olarakta orta yolu bir ürün. dayanım arayanlar hiç bulaşmasın.

Dr Beasley's Final Finish

Kayganlık:9.5
Kir tutma:3
Dayanım:3

Yorumum: Kaygan yüzey sevenler için çok iyi, onun dışında vasatın altında bir ürün, parlaklık olarak da ortanın az üstündedir.

Adams Quick Detailer

Kir tuma:5
Dayanım:2.5

Yorumum: zaten adı üstünde quick detailer, Speed wipe için yorumlarım bunun içinde geçerli.

AutoBrite Liquid Gloss

Kayganlık:7
Dayanım:9

Yorumum: ad nin en beğendiğim ürünlerinden biri.Derin islak bir parlaklık katıyor. Özellikle açık renk arabalarda dah etkili bence. Beading ve sheetingi de oldukça başarılı. Tavsiye edebileceğim ürünlerden. Kullanımı diğer ürünlere göre biraz daha zahmetlidir. İyi parlatmak lazım.

Gyeon Cure

Dayanım:5

Yorumum: Bu testte beni en sükut-u hayale uğratan ürün. Bu kadar kötü olmasını, bu kadar toz çekmesini beklemezdim. Bence meg. quik wax a çok laf edip hiç beğenmeyen detailerler bu ürünü yerin dibine gömmesi lazım. Ben hiç sevmedim yazık bunu bu kadar verilen paraya.

Sonax Bsd

Kayganlık:1.5-2
Dayanım :9.5

Yorumum. İşte cesaret işte fazilet işte feraset, işte fedakarlık, işte mertlik işte adam gibi adamlık:) Bu ürün 100 yılın ürünü net söylüyorum. harika boncuklama, harika sheeting. eksikleri yok mu var, ama bu ürün her stokta mutlaka olmalı. Kir tutmaya 10 verdim çünkü aracıın en temiz yeri orasıydı. normalde trafik filmi falan yapar aracı mahveder ama bu testte en temiz yer bsdnin yeriydi.

daha yer kalmadığından, unuttuğumdan kalan ürünler var , bakalım onlarada ilerleyen zamanda.

Videomuzu izledikten sonra sizinde yorumlarınızı alalım. Keyifli seyirler.

Son düzenleme:

harunckr

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Ankara-Bilecik
Abi yine rehber niteliğinde konu olmuş, büyük emek vermişsiniz elinize sağlık. Konu uzun ama bir çırpıda okudum, çok değerli bilgiler benim gibi amatörler için

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Nu arada yazmayı unuttum, bu bir hafta süresince araç sürekli yağmura maruz kaldı. O yüzden ürünler için gerçekten zorlu bir test oldu. Tamam çamur yok ama ortalık çol fena polen zaten. Aracı yıka yarım saat içinfe sapsarı polen oluyor.
Bir kaçta reaim ekleyeyim.

IMG-20200327-WA0003.jpg
IMG-20200327-WA0004.jpg
IMG-20200327-WA0005.jpg
IMG-20200327-WA0009.jpg
IMG-20200327-WA0011.jpg
IMG-20200328-WA0002.jpg
IMG-20200328-WA0003.jpg
IMG-20200328-WA0005.jpg
IMG-20200328-WA0008.jpg
IMG-20200328-WA0012.jpg
IMG-20200328-WA0009.jpg

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Gerçekten muhteşem bir çalışma :alkisss:.

Edit: TW’nin buradaki ürünü ile Ice Seal’n Shine arasında fark çıkması da özellikle merak ettiğim bir konuydu. Kir tutma konusunda fark olması üzdü :confused:.

Son düzenleme:

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Detailforum si2 wax konusunda jhazırlığını yaptığımız aracımıza elimde bulanan bazı quick wax ve detailer tarzı ürünlerin bir karşılaştırmasını yapmak istedim kendimce. sizin için de sadece bir fikir vermesi açısından uygun olabilleceğini düşündüm. Burada seçerek kullandığım 21 tane ürün var, daha fazlasına aracın boyutu müsaade etmedi, benimde zaten evde unuttuğum ürünler oldu. Onlarda sonra inşallah.

Öncelikle bu deneme daha ziyade dayanıma yönelik oldu, parlaklık konusunda pek bir yorum yapamayacağım zira araç rengi zaten oldukça parlak olduğundan gözümüz ayırt etmede yetersiz kaldı.

Turtlewax Wax and Dry

Yorumum.Islak araca sık sil tarzı ugulanan bir ürün. Binim sevdiğim bir üründür pratiklik anlamında. Parlaklık olarak da iyi bir üründür. Fiyatını iyi yakalarsam her zaman alacağım bir üründür. Boncukları hafif yayvan, sheeting i iyi bir ürün.

Koch Chemie QS

Yorumum: Ürün slikonlu da bir ürün olduğundan pek sevmediğim bir. bana soğuk geliyor. Sevmediğim oranda da kötü çıktı aslında. Kir tutma ve dayanım anlamında çok zayıf kaldı bu testte. Ne beeding ne sheeting ini beğenmedim.

Soft99 6 Months

dayanım:5

Yorumum:parlaklık olarak sevdiğim bir ürün, üstteki ürünlere göre daha iyi bir performansı var. Boncuklama olarak da güzel bir ürün. Sheetingde genel ortalamanın üzerinde bir ürün.

Yorumum: Fiyatı aşırı pahalı bir ürün, buna binaen hayatta o parayı verip alacağım bir ürün değil. Kaaayganlık hissi yüksek bir ürün sadece. Onun dışında beni cezbeden bir özelliği yok.

Chemical Guys P4

Yorumum: Parlaklık açısından benim çok sevdiğim ürünlerdendir. Aynı şekilde yüzeyde bıraktığı kayganlık da benim çok sevdiğim taraflarında. Dayanım olarak çok geride kalan bir ürün. Boncuklama v sheeting etkiside oldukça zayıf kalıyor. Bıraktığı parlaklık ve yüzeyde hissiyatı ile benim sevdiğim bir ürün, fiyatıda pahalı bir üründür. Ama dayanım arayanlara göre değildir kesinlikle. Her yıkama sonrası kesinlikle yenilenmesi gereken bir ürün.

Yorumum: Yine parlaklık olarak çok sevdiğim ürünlerdendir. Boncuklar ve sheeting olarak da fena değil diyebileceğim bir ürün. bir kere adı yeter:) Severek kullandığım ürünlerden.

Turtlewax Essential

Yorumum: Fiyatına göre inanılmaz güzel bir ürün:Boncuklaması ve perdelemesi de çoğu üründen bariz bir şekilde başarılı bir ürün. parlaklık olarakta iyidir. Bulursanız kaçırmayın derim. Tabi benim aldığım fiyata:)

Meguiars Quik wax

Yorumum: Bir çok detailer bu ürünü çabuk toz tuttuğu için sevmez, bence güzel bir üründür, Tozlanmaya karşı ıslak kullanım tercih edilebilir. Stabil dengeli bir ürün.Boncuklaması ve perdelemesi oldukça başarılı citanın üst tarafında kalan bir üründür. Eski meg aşıklarının aşkını deprestirir:)

Kir tutma:8.5

Yorumum: harika bir ürün, Diyecek hiç bir lafım yok. Videoda her şey görülüyor zaten. Tosba harika bir iş çıkarmış.

Flowey Quick Shine

Dayanım:6.5-7

Yorumum: Ürünü daha önce kullanmadım sanırım ama ilk kullanım izlenimlerim ve test sonuçları iyi çıktı beklediğimden. Çok düzenli boncukları olmasa da güzel yapıdalar.

Yorumum: Şahane bir ürün. Kokusundan tutun bütün kriterleri benim açımdan tam olarak hakkını vererek geçti. Adeta kaliteli bir wax yapmışcasına tepkiler veriyor ürün bence.

Flowey Cristal Wax

Yorumum: Son derece ilginç bir ürün kendisi, bir nevi abresif quick wax. Aşındırıcı bir özelliği de var, yıkamayla geçmeyelen yüzeye işlemiş is lekelerini falan kolaylıkla çıkarıyor.Özellikle aracında bu tür kirlenme yaşayan beyaz araç sahiplerine tavsiye ederim.

Auto finesse Finale,

Yorumum: Benim hiç sevmediğim ürünlerdendir, korumayı eller. Parlaklık olarak güzeldir ama dayanımı yoktur, olanıda götürür zaten. Şu test sırasında araçta en çok kir tutan yer finalenin bölgesiydi. Zaten kendisinide yerinde bulamadık, gitmişti testin en vasatlarından.

Chemical Guys Speed wipe

Yorumum: Bunun neyine yorum yapayım:) Kokusu haricinde hiç bir güzel tarafı yok. Ha şu şekilde kullanırsanız kullanılır.Islakken hızlı kurulayayım araçta su lekesi falan kalmasın derseniz bu işe yarar.Güzel de olur.

Soft99 3 Month

Yorumum:Soft99 ürünleri her zaman alınır kullanılır, pişman etmez.Üst düzey bir yüzey hissiyatı vermesede, kampanya falan yakalanınca kaçırılmayacak ürünlerden. Boncuklama ve sheeting olarak da tatmin edici düzeyde.

AutoBrite P32

Yorumum:kokusu ve yüzey hissiyatı üst düzey bir ürün. Parlaklık olarakta orta yolu bir ürün. dayanım arayanlar hiç bulaşmasın.

Yorumum: Kaygan yüzey sevenler için çok iyi, onun dışında vasatın altında bir ürün, parlaklık olarak da ortanın az üstündedir.

Adams Quick Detailer

Yorumum: zaten adı üstünde quick detailer, Speed wipe için yorumlarım bunun içinde geçerli.

AutoBrite Liquid Gloss

Yorumum: ad nin en beğendiğim ürünlerinden biri.Derin islak bir parlaklık katıyor. Özellikle açık renk arabalarda dah etkili bence. Beading ve sheetingi de oldukça başarılı. Tavsiye edebileceğim ürünlerden. Kullanımı diğer ürünlere göre biraz daha zahmetlidir. İyi parlatmak lazım.

Gyeon Cure

Yorumum: Bu testte beni en sükut-u hayale uğratan ürün. Bu kadar kötü olmasını, bu kadar toz çekmesini beklemezdim. Bence meg. quik wax a çok laf edip hiç beğenmeyen detailerler bu ürünü yerin dibine gömmesi lazım. Ben hiç sevmedim yazık bunu bu kadar verilen paraya.

Sonax Bsd

Dayanım :10

Yorumum. İşte cesaret işte fazilet işte feraset, işte fedakarlık, işte mertlik işte adam gibi adamlık:) Bu ürün 100 yılın ürünü net söylüyorum. harika boncuklama, harika sheeting. eksikleri yok mu var, ama bu ürün her stokta mutlaka olmalı. Kir tutmaya 10 verdim çünkü aracıın en temiz yeri orasıydı. normalde trafik filmi falan yapar aracı mahveder ama bu testte en temiz yer bsdnin yeriydi.

daha yer kalmadığından, unuttuğumdan kalan ürünler var , bakalım onlarada ilerleyen zamanda.

Ayaklı ansiklopedi misin?
Maşallah:nazar:
Bsdyi hiç almayacakken aldım ve şimdi kışın en hamaratı o
Ellerine sağlık masterım

Kzmsefa

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Ellerine koluna sağlık masterım, çok büyük bir emek var ortada maşallah :alkis:
Bsd için yorumuna da koptum :komik:
Turtlewax Ice Seal and Shine da kesin kesin alınacaklar listesine ekledim:D

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Turtlewax Wax and Dry

Koch Chemie QS

Soft99 6 Months

Chemical Guys P4

Turtlewax Essential

Meguiars Quik wax

Kir tutma:8.5

Flowey Quick Shine

Dayanım:6.5-7

Flowey Cristal Wax

Auto finesse Finale,

Chemical Guys Speed wipe

Soft99 3 Month

AutoBrite P32

Adams Quick Detailer

AutoBrite Liquid Gloss

Gyeon Cure

Sonax Bsd

Dayanım :10

Abi ellerinize sağlık ikinizin de @Muratcan .

Bir nokta dikkatimi çekti, soft99 3 ay olanın dayanımına 6 aylık olanından fazla yazmışsın. Yazım yanlışı yok değil mi? Bende ikisinden de var ama birbirleriyle karşılaştıramıyorum bir türlü. Bana da 3 aylık daha dayanıklı gibi geldi hep bu yüzden soruyorum.

Tekrar teşekkürler bu rehber için :)

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Test efsane olmuş @onurçiko hocam dünyada yapan yoktur böyle büyük bir testi. Elinize sağlık.
Teşekkür ederim hocam. Yelpazeyi geniş tuttuk biraaz:)
Abi yine rehber niteliğinde konu olmuş, büyük emek vermişsiniz elinize sağlık. Konu uzun ama bir çırpıda okudum, çok değerli bilgiler benim gibi amatörler için
Teşekkür ederim kardeşim, yararlı olduysa ne mutlu bana.
Gerçekten muhteşem bir çalışma :alkisss:.

Edit: TW’nin buradaki ürünü ile Ice Seal’n Shine arasında fark çıkması da özellikle merak ettiğim bir konuydu. Kir tutma konusunda fark olması üzdü :confused:.
Teşekkür ederim kardeşim. Tw nin burada ürünüyle benim aracımda test halinde şu anda ürün, sadece ikisini karşılaştırıyorum biliyorsun. Aslında benim araç beyaz olduğu için sanırım bu konuda benim arabamda bir fark göremiyorum ama bu araçta renk koyu olduğu için ufak bir fark ortaya çıktı. Aralarında bir uçurum falan yok, çok ufak nüanslar var. İkiside çok başarılı bence. Üzülecek bir durum yok gibi yani.
Ayaklı ansiklopedi misin?
Maşallah:nazar:
Bsdyi hiç almayacakken aldım ve şimdi kışın en hamaratı o
Ellerine sağlık masterım
Estağfurullah kardeşim, teşekkür ederim güzel görüşlerin için.
@onurçiko masterlik test olmus begendigini al eline sağlık
Teşekkür ederim İdrisim
Ellerine koluna sağlık masterım, çok büyük bir emek var ortada maşallah :alkis:
Bsd için yorumuna da koptum :komik:
Turtlewax Ice Seal and Shine da kesin kesin alınacaklar listesine ekledim:D
Teşekkür ederim, kesinlikle eklemelisin.
Sonax bsd 10 üzerinden 10 vermen beni gerçekten şaşırttı :)
Aslında 10 vermedim eksikleri olduğunu yazdım bazı yönlerden ama görüneni yazdım.

Bir nokta dikkatimi çekti, soft99 3 ay olanın dayanımına 6 aylık olanından fazla yazmışsın. Yazım yanlışı yok değil mi? Bende ikisinden de var ama birbirleriyle karşılaştıramıyorum bir türlü. Bana da 3 aylık daha dayanıklı gibi geldi hep bu yüzden soruyorum.

Teşekkür ederim kardeşim, aslında dönüp bakmadım ona ama evet 3 aylık video da görüldüğü üzere daha iyi bir performans gösterdi dayanım olarak.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Eline, emeğine sağlık :) Konuyu sabitlesek mi? Bende favorilere alayım :)

P.S: Seneyi kapattık, dağılabiliriz. Bende youtube kanalıma kilidi vurayım :D :D Youtube'a video upload edemiyorum diyerek kısa video yok kısa çalışma, kısa gösterim işte adı herneyse o ödeneğe başvurayım bari :)

Samatyalı

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul

P.S: Seneyi kapattık, dağılabiliriz. Bende youtube kanalıma kilidi vurayım :D:D Youtube'a video upload edemiyorum diyerek kısa video yok kısa çalışma, kısa gösterim işte adı herneyse o ödeneğe başvurayım bari :)
Sanki ufaktan senin ekmeğinle oynuyorlar gibime geldi :) bu kadar toplu testmi olur:)

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Sanki ufaktan senin ekmeğinle oynuyorlar gibime geldi :) bu kadar toplu testmi olur:)
Canları sağolsun, ben zaten kanaldan ekmek yediğim yoktu. Olması için 1000 abone olması lazımmış. O kuraldan önce başvursaydım belki ufak ufak damlardı. Niyetim zaten, ürünlerin masrafı çıksın bende biraz daha motive olayımdı, olduramadık :)
Kısmet artık :)

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
@Mentalfeed, @Kzmsefa, @Toyota Cressida,

Arkadaşlar bende yeni aldım, daha kullanma fırsatım olmadı, bu konu çok iyi oldu kullanım öncesi. Birazda youtube da bakayım derken karşıma şu video çıktı. anladığım kadarıyla @onurçiko abinin dediği gibi çok yönlü bir ürün.

Sana da dediğm gibi, susuz yıkamadan tutunda, booster, cam su kaydırıcı hatta lastik parlatıcıya destek olarak bile kullanabilirsiniz bu ürünü. Her derde dava yüzyılın ürünü diye boşuna demiyorum.

Sonax Xtreme Tyre Gloss Gel ve Sonax bsd karışımı

Yıkama günü (flowey x50 ve Sonax Bsd Mix)

Muratcan

Usta Detaycı
Üye
İl
Antalya
İlk videosu 38bin İzlenen hızlı cila video serüveninin ikinci kısmındayız :) Tüm yorumlarının altına imzamı atıyorum. Bu testin kazananları Turtle wax cilaları ve bsd oldu. Nice parasını haketmeyen ürünleri ezdiler :) Tüm ürünler arasında favorimiz İce Seal&Shine oldu. Diğer testlerde görüşmek üzere :)

Teşekkür ederiz abi :)

Son düzenleme:

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya

P.S: Seneyi kapattık, dağılabiliriz. Bende youtube kanalıma kilidi vurayım :D:D Youtube'a video upload edemiyorum diyerek kısa video yok kısa çalışma, kısa gösterim işte adı herneyse o ödeneğe başvurayım bari :)
Teşekkür ederim Hakan'cığım, senşn elşne su dökemeyiz, hele senin o davudi sesin bizde yok ki, yumurcak olurum ben konuşmaya kalksam:)
Senin testlerin en büyük fani benim. Bekliyoruz testleri.

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İlk videosu 38bin İzlenen hızlı cila video serüveninin ikinci kısmındayız :) Tüm yorumlarının altına imzamı atıyorum. Bu testin kazananları Turtle wax cilaları ve bsd oldu. Nice parasını haketmeyen ürünleri ezdiler :) Tüm ürünler arasında favorimiz İce Seal&Shine oldu. Diğer testlerde görüşmek üzere :)
Çok şükür @Murat Abi sayesinde hanemizde 2 adet var :) 2 adet de sealentt olan versiyonu yolda, waxa fırsat olunmayan günlerde gerçekten kurtarıcılar.

Ve en önemlisi hidrofobik özellikleri yanı sıra kimyasal dayanımları da çok iyi. Neredeyse tüm seal n shine testlerini izledim youtubedaki :)

Sizlere tekrar teşekkürler, sosyal mesafeyi koruyarak yapılacak yeni testlerinizi bekliyoruz :)

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Teşekkür ederim Hakan'cığım, senşn elşne su dökemeyiz, hele senin o davudi sesin bizde yok ki, yumurcak olurum ben konuşmaya kalksam:)
Senin testlerin en büyük fani benim. Bekliyoruz testleri.
Sabah sabah onore ettiniz efem çok teşekkür ederim. Sesimi montajda kullanabilirsin (Tabi cüzi bir ücret karşılığı :D :D )