3D Carnauba Paste Uygulama Hk.

green_spell

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Arkadaşlar haftasonu boş vakit olunca geçenlerde aldığım bu ürünü denemek istedim.
Ürünü kullanmadan önce ön yıkmada B33 kullandım. Ürün çok koyu bir kıvamda. 2 lt. sechoya 40-50 ml. arası yeterli. Temizlik kabiliyetini beğendim.
Çift kova yıkamada aliekspresden aldığım mikrofiber eldiveni kullandım(şu çakma mikrofiber madness olan :) ) . Eldiveni beğendim. Çok iyi miktarda su tutuyor. Eldivenin performansını merak eden @ttopak ve @Polonur , bu paraya bu ürün alınır arkadaşlar. Koyun yünü eldivende kullanmıştım. Bu kadar su tutmuyordu.
Ardından ürünü uyguladım. Sürmesi ve silmesi çok kolay. Kokusu da güzel.
Boncuklanma kabiliyetini merak eden @Paian hocam içn bol bol boncuk fotosu da aldım :)
Okuduğunuz için teşekkürler...

3D_1.jpg

IMG-20190406-WA0017.jpg

3D_5.jpg

3D_6.jpg

ttopak

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Adana
Arkadaşlar haftasonu boş vakit olunca geçenlerde aldığım bu ürünü denemek istedim.
Ürünü kullanmadan önce ön yıkmada B33 kullandım. Ürün çok koyu bir kıvamda. 2 lt. sechoya 40-50 ml. arası yeterli. Temizlik kabiliyetini beğendim.
Çift kova yıkamada aliekspresden aldığım mikrofiber eldiveni kullandım(şu çakma mikrofiber madness olan :) ) . Eldiveni beğendim. Çok iyi miktarda su tutuyor. Eldivenin performansını merak eden @ttopak ve @Polonur , bu paraya bu ürün alınır arkadaşlar. Koyun yünü eldivende kullanmıştım. Bu kadar su tutmuyordu.
Ardından ürünü uyguladım. Sürmesi ve silmesi çok kolay. Kokusu da güzel.
Boncuklanma kabiliyetini merak eden @Paian hocam içn bol bol boncuk fotosu da aldım :)
Okuduğunuz için teşekkürler...

Ekli dosyayı görüntüle 8838

Ekli dosyayı görüntüle 8841

Ekli dosyayı görüntüle 8839

Ekli dosyayı görüntüle 8840
Elinize sağlık. Teşekkür ederim.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Ellerinize sağlık güzel bir uygulama olmuş en azından farklı bir ürün. Araç rengi sebebiyle carnauba wax tam hakkını vermeyebilir ama izlenimleirnizi burdan paylaşırsınız si itişi dayanımı parlaklığı vs. Zaten hatırladığım kadarı ile çok cüzi bir rakama almıştınız waxı o yüzden problem olmaz. :)

Polonur

Tecrübeli Detaycı
Üye
Wax çok iyi boncuk tutmuş. Fiyat performans ürünü olabilir. Eldiveni sipariş verebilirim. Bu eldivenin aynı cinsinden MJJC marka olanı da var o nasıl acaba. Koyun yünü eldivenler güzel ama kullanım ömrü bence microfibere göre daha kısa gibi, çok dikkatli kullanmak gerekiyor.

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Elinize sağlık hocam , boncuklar güzel görünüyor :)

green_spell

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Ortalık şenlenmiş yine :mutlu:
Dayanımını bekliyoruz
Değerli yorumunuz için teşekkürler.

Elinize sağlık. Teşekkür ederim.

Vakit ayırıp okuduğunuz için ben teşekkür ederim.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ellerinize sağlık güzel bir uygulama olmuş en azından farklı bir ürün. Araç rengi sebebiyle carnauba wax tam hakkını vermeyebilir ama izlenimleirnizi burdan paylaşırsınız si itişi dayanımı parlaklığı vs. Zaten hatırladığım kadarı ile çok cüzi bir rakama almıştınız waxı o yüzden problem olmaz. :)
Aynen hocam, fiyat baya iyiydi :) Yalnız ben beğendim ürünü. Kutuyu ilk açınca fusso gibi beton bir görüntü vardı. Fakat pede çok kolay sürüldü.

Wax çok iyi boncuk tutmuş. Fiyat performans ürünü olabilir. Eldiveni sipariş verebilirim. Bu eldivenin aynı cinsinden MJJC marka olanı da var o nasıl acaba. Koyun yünü eldivenler güzel ama kullanım ömrü bence microfibere göre daha kısa gibi, çok dikkatli kullanmak gerekiyor.
Mjjc @nuriksari ya da @onurçiko da var diye biliyorum. Yalnız bu eldiven bile bu kadar iyi ise, microfiber madness ı ben düşünemiyorum :D

Elinize sağlık hocam , boncuklar güzel görünüyor :)
Teşekkür ederim, :)<3

M U R A T

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
34
wax fiyatınıda göz önüne alınca çok iyi ayrıca eldivenin linkini rica edebilir miyim @green_spell

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Evet ben mjjc olanından almıştım ve herkese önermiştim o fiyata çok iyi diye. Hatta Onurda @onurçiko Klin olanı da var çok daha kalitelisi fiyatı 4-5 kat aralarında fark var o 2sini birden yorumlayabilir. Fazlaca eldiven denedim hepsini de dönüşümlü olarak kullanıyorum memnunum. 10 sene kadar önce aquartz tek taraflı uzun tüylü yün eldiven getirmiştim ingiltereden shinearama ya da cleanyourcar siparişleri rahat rahat veriliyorken. Eldiven 25pound falandı ve birkaç ayda dağıldı. O tarihten itibaren eldivene 10usd dan fazla para vermeyi bıraktım :) güncel eldiven stoğum bu şekilde.

20190116_111855.jpg

Polonur

Tecrübeli Detaycı
Üye
Evet ben mjjc olanından almıştım ve herkese önermiştim o fiyata çok iyi diye. Hatta Onurda @onurçiko Klin olanı da var çok daha kalitelisi fiyatı 4-5 kat aralarında fark var o 2sini birden yorumlayabilir. Fazlaca eldiven denedim hepsini de dönüşümlü olarak kullanıyorum memnunum. 10 sene kadar önce aquartz tek taraflı uzun tüylü yün eldiven getirmiştim ingiltereden shinearama ya da cleanyourcar siparişleri rahat rahat veriliyorken. Eldiven 25pound falandı ve birkaç ayda dağıldı. O tarihten itibaren eldivene 10usd dan fazla para vermeyi bıraktım :) güncel eldiven stoğum bu şekilde.

Ekli dosyayı görüntüle 8857
Teşekkürler nuri bey eldiven konusunda size katılıyorum. Mesela en pahalı eldiven ben de şuan 45 tlye aldığım UFS yün eldiven ancak gelin görün ki 3-4 yıkama sonra eldiven delindi şaka gibi:) diğer eldivenim ise Aliexpressten aldığım 7 tllik ped eldiven çok daha dayanıklı ve memnunum. O nedenle dediğiniz gibi eldivene çok para vermiyorum ben de.

MJJC eldiveni belirtme sebebim yukarıdaki eldivenle aynı yapıda ancak fotoğraflarda MJJC daha kaliteli duruyor diye sordum. Aralarında zaten 4-5 tl fiyat farkı var. Bu arada eldivenleriniz tek kova çoklu eldiven yapmaya uygun:)

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Geçen hafta N11'de önerilen ürünler arasında tekrar karşıma çıktı bu. Hatta kulağınızı çınlattım (iyi manada). Boncuklar iyi duruyor doku ve parlaklık da iyiyse f/p açısından takipteyim.

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Elinize saglik fiyat performansi guzel gozukuyor en azindan simdilik boncuk kismi gayet tatminkar

Sent from my iPhone using Tapatalk

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Boncuklar şahane
3d sanırım bizim için keşfedilmemiş bir marka :dusun:
Sayenizde biraz fikir sahibi olucaz inşallah

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Teşekkürler nuri bey eldiven konusunda size katılıyorum. Mesela en pahalı eldiven ben de şuan 45 tlye aldığım UFS yün eldiven ancak gelin görün ki 3-4 yıkama sonra eldiven delindi şaka gibi:) diğer eldivenim ise Aliexpressten aldığım 7 tllik ped eldiven çok daha dayanıklı ve memnunum. O nedenle dediğiniz gibi eldivene çok para vermiyorum ben de.

MJJC eldiveni belirtme sebebim yukarıdaki eldivenle aynı yapıda ancak fotoğraflarda MJJC daha kaliteli duruyor diye sordum. Aralarında zaten 4-5 tl fiyat farkı var. Bu arada eldivenleriniz tek kova çoklu eldiven yapmaya uygun:)
Mjjc ile daha ucuzları arasında pek bir fark yok, hangisini ucuza bulusanız onu alın. Klin ile bunların arasında bariz kalite farkı var lakin arada da uçurum fiyat farkı var. Klin alacağına 4-5 tane bunlardan alabilirsiniz.

green_spell

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Elinize saglik fiyat performansi guzel gozukuyor en azindan simdilik boncuk kismi gayet tatminkar

Teşekkür ederim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Boncuklar şahane
3d sanırım bizim için keşfedilmemiş bir marka :dusun:
Sayenizde biraz fikir sahibi olucaz inşallah
3D markasının fiyatları çoğu üründe rakiplerine göre daha düşük.
Açıkçası ürünleri de kalitesiz sayılmaz.
Umarım foruma bizimde ufak bir katkımız olur...

Mjjc ile daha ucuzları arasında pek bir fark yok, hangisini ucuza bulusanız onu alın. Klin ile bunların arasında bariz kalite farkı var lakin arada da uçurum fiyat farkı var. Klin alacağına 4-5 tane bunlardan alabilirsiniz.
Hocam klin,gyeon ya da gteqhnic alma planım var benim yine de, tutamıyorum kendimi :D

@green_spell konuyu nasıl olduysa kaçırmışım şimdi gördüm. Beklediğimden çok iyi boncuklama yapmış. Sayende yeni bir yıldız doğabilir gibi. Takipteyiz.
100 tl civarı fiyatı var şu an. 425 gr. olduğu düşünülürse, tercih edilebilir bence hocam :)

TVakit ayırıp okuduğunuz için ben teşekkür ederim üstat...

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Ellerine sağlık ürün sağlam boncuk yapmış birkaç yıkama sonra kalıcık kendi belli eder takipteyiz

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ