3D Magic Dressing VS. Sarp deri ve vinil koruyucu

Hangi ürünü tercih edersiniz?

• 3d Magic Dressing

Kullanılan: 15 75.0%
  • Sarp deri ve vinil koruyucu

Kullanılan: 5 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Yangsagan

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Herkese Merhaba,

Geçen yıl yaptığım ufak bir testi paylaşmak istedim. Lastikler için sık kullanılan 2 ürünü test edeyim dedim.
Fotoğrafları belli aralıklarla çektim.
En son fotoğrafta lastikleri yıkayıp kuruladıktan sonra çektim neredeyse hala parlak. 2 ürünü de başarılı bulduğumu söyleyebilirim.

Yalnı 3d magic biraz pis bir ürün, bulaşıyor ve çok yağlı gibi. Yine de favori ürünlerimden biri. Yorum sizin tabiki.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

someone

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara
3d magic dressing bir tık daha iyi geldi bana. Şimdi bir de jel versiyonu çıkmış magic gel diye, ben de onu denemeyi düşünüyorum. Karşılaştırma için teşekkürler.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esstel

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Elazığ
jel ürünlere bir türlü ısınamadım..her tarafa bulaşıyor, favorim 3d magic veya meg hyper dressing sprey ürünleri seviyorum...süngerle üzerinden geçiyorum 10 numara oluyor..lastiklerin görünüşü ucuz ürün kullanılmış görüntüsüde yok...şahsi görüşüm beni bağlar...

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
3d magic dressing bir tık daha iyi geldi bana. Şimdi bir de jel versiyonu çıkmış magic gel diye, ben de onu denemeyi düşünüyorum. Karşılaştırma için teşekkürler.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Jel versiyonu nereden bulabiliriz?

BlaJKeagle

Amatör Detaycı
Üye
Umarım konu hortlatmak serbesttir.:utan: 3d magic dressing kullanıyorum lastiklere, performansıda tatmin ediyor ama sürekli kullanımda zararı olurmu acaba. Solvent bazlı olduğu için hep soru işareti var kafamda.

Son düzenleme:

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Umarım konu hortlatmak serbesttir.:utan: 3d magic dressing kullanıyorum lastiklere, performansıda tatmin ediyor ama sürekli kullanımda zararı olurmu acaba. Solvent bazlı olduğu için hep soru işareti var kafamda.
Kisa vadede bir sorun yasayacaginizi sanmiyorum. Bir cok marka lastik icin solvent bazli urunler sunuyor. Cokca kullanilan sarpta bu katagoride.

Sent from my iPhone using Tapatalk

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Bir çok arkadaş bende dahil uzun zamandır kullanıyoruz, şimdiye kadar bir şikayet duymadım.

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Davlumbazlara 3d lastiklere sarp kullandığınızı yazmışsınız. Sebebini merak ettim.
Onur abi cevap verir gorunce ama sanirim 3d sivi urun oldugu ve spreylenebildigi icin davlumbazda onu kullaniyordur. Sarp kullanamazsiniz diye bir durum yok ama jel kivaminda oldugundan bir ped yardimiyla uygulamaniz gerekecegi icin fazla vakit alacaktir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

BlaJKeagle

Amatör Detaycı
Üye
@Cangp2 kardeşim tam olarak cevabı vermiş, davlumbazlara sarp sürmem çok zor bir iş, her yere ulaşamam.
Soruyu doğru soramamışım. 3d kullanımı daha kolay bir ürün diye okumuştum yorumlarda. Yukardaki karşılaştırmada da 3dyi bir tık önde görünce.. Lastiklere sarp tercih ettiğinize göre sizi memnun eden 3dye göre bir + sı olmalı diye düşündüm o yüzden sordum.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Soruyu doğru soramamışım. 3d kullanımı daha kolay bir ürün diye okumuştum yorumlarda. Yukardaki karşılaştırmada da 3dyi bir tık önde görünce.. Lastiklere sarp tercih ettiğinize göre sizi memnun eden 3dye göre bir + sı olmalı diye düşündüm o yüzden sordum.
Kalıcılığı daha fazla, finişi lastikte daha hoşuma gidiyor. Ve tabii ki fiyatı daha uygun.