4 Araç 1 Gün Bayram Temizliği + Sürpriz Buluşma..

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Günlerden pazar ve ramazanda olunca akşama kadar bol bol vakit geçirecek bir işin başına geçtik.
Honda'nın ve Corollanın iç Koltukları ve taban döşemesini Valet Pro Carpet Cleaner + Amway Loc karışımı ile temizledik.

IMG_20180603_140224.jpg
IMG_20180603_140251.jpg

Daha sonrasında garaj gölge olmaya başlayınca Hondayı Ansf + Zymöl AutoWash ile yıkadık ,durulayıp kuruladık. :hava:
Sonrasında Sürpriz buluşma olarak gerçekleşen @_CaN_ hocamla buluştuk ve ufaktan detay sohbeti ile birlikte Can'ın Beyaz Aslanını garaja alıp uzun yolun geride bıraktığı sinek - böcek ölülerinden arındırmak amaçlı ceviz prewash + Foam lance ile ansf geçtik ve Zymöl Autowash ile cift kovaya başladık..

image2.jpeg

IMG_20180603_155546.jpg

Can hocam sahnede..<3

IMG_20180603_162138.jpg

Sonrasında mahalle sakinlerinden biri bu manyaklar sabah beri ne yapıyor oto yıkama mı açtılar :kop::kop: diyip aracını yıkamamızı istedi , bende hazır eleman bulmuşken getir yıkayalım dedim . Temprayı garaja aldık ve hızlı yıkama sonrası sahibine teslim ettik.:of:

IMAG0038.jpg
WhatsApp Image 2018-06-03 at 19.41.31.jpeg
image4.jpeg

Sonrasında Corollayı 1 aylık kirlerinden arındırmak için garaja aldık.

image3.jpeg

Kapı altlarına ve çamurlu kısımlara cevizprewash uyguladık sonrasında Foamlance ile Ansf uyguladık.

IMAG0041.jpg
WhatsApp Image 2018-06-03 at 19.41.32.jpeg

Kuruladiktan sonra Soft99 un yeni ürünü olan 6 ay koruma vaad eden ürününü uyguladık.. Ürün yumuşak ve parlak bir yüzey bıraktı dayanımını ilerleyen zamanlarda takip edeceğiz..
Can'ın objektiflerinden Corolla :foto:

IMAG0042.jpg
IMAG0046.jpg

İş bitimi sonrası araçları seyrederken birde biz selfie yapalım dedik..

IMAG0047.jpg

Bunlarda finaller..

image5.jpeg
image6.jpeg

@_CaN_ a çok teşekkürler efenim, Kendisini bıraz yorduk ama moderator varken admin mi yorulacaktı..:para::hava::komik: Konuyu okuyan herkese teşekkürler..

Son düzenleme:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Oncelikle bana evinin , garajinin, detay malzemelerinin kapisini sonuna kadar acan Yusuf'a ve Ahmet'e cok tesekkur ediyorum. Hayatimda boyle sicak kanli boyle candan cok az insan tanidim.
Bizler sanal alemde her ne kadar surekli iletisim halinde olsak da boyle kanli canli tanismak yeni nasip oldu.
Ben Bilecikten bayram nedeniyle gelmistim Kayseriye. Ahmet hocamda sagolsun beni yalniz birakmadi buralarda :)
Ogleden sonra saat 15:00 sularinda yanlarina gittim. Ben gittigimde onlar Hondayi yikamaya baslamislardi zaten :) benden once de detayli ic temizlik yapmislar bile.
Oruclu oruclu 2 ic temizlik 4 dis yikama yapabilecekckadar detayci bir ekip var burada her ne kadar biraz calistirsalarda beni e oalacak o kadar koskoca admin var burada :)
Sinek olulerinin cirit attigi aracim ise gicir gicir oldu.

Tekrar ellerinize saglik beyler. Sizleri cok sevdim. Umarim tekrar gorusuruz
Bende sizi Bilecige beklerim

Bu arada benim aracimin yarisi fukupika strong type 6 ay koruma diger yarisi ise 2 ay koruma olan versiyonu ile test ediliyordu
4 gun ve 630 km sonra ilk yikama yapildi. 6 ay olan versiyonu bariz daha iyi durumda. Bakalim zaman neyi gosterecek?

Ahmetin arabaya da yikama sonrasi fukupika strong type 6 ay uygulandi. Kendisi de takibini paylasacaktir buradan.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
ElleriniZe saglık, Detailforum iş başında güzel buluşma ve yıkama konusu olmuş..

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Vay Admin, buldun gariban moderatörü vur kırbacı vur kırbacı.Can kardeşim sen gel ben senin elini sıcak sudan soğuk suya sokmam:yazik:
Güzel bir buluşma olmuş, buluşma güzel olunca detayda kaçınılmaz olmuş zaten.Allah muhabbetimizi bozmasın.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Sagolun beyler :) Yalniz inanilmaz stres atiliyor boyle ortaklasa arac yikaninca.
@onurçiko abi nazik teklifin icin tesekkur ederim. Senin yanina da gelmeyi planliyorum nasip olursa :)

Aslinda gorundugu gibi degil adminim beni calistirmak istemese de dayanamadim ben :)

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Oncelikle bana evinin , garajinin, detay malzemelerinin kapisini sonuna kadar acan Yusuf'a ve Ahmet'e cok tesekkur ediyorum. Hayatimda boyle sicak kanli boyle candan cok az insan tanidim.
Bizler sanal alemde her ne kadar surekli iletisim halinde olsak da boyle kanli canli tanismak yeni nasip oldu.
Ben Bilecikten bayram nedeniyle gelmistim Kayseriye. Ahmet hocamda sagolsun beni yalniz birakmadi buralarda :)
Ogleden sonra saat 15:00 sularinda yanlarina gittim. Ben gittigimde onlar Hondayi yikamaya baslamislardi zaten :) benden once de detayli ic temizlik yapmislar bile.
Oruclu oruclu 2 ic temizlik 4 dis yikama yapabilecekckadar detayci bir ekip var burada her ne kadar biraz calistirsalarda beni e oalacak o kadar koskoca admin var burada :)
Sinek olulerinin cirit attigi aracim ise gicir gicir oldu.

Tekrar ellerinize saglik beyler. Sizleri cok sevdim. Umarim tekrar gorusuruz
Bende sizi Bilecige beklerim

Bu arada benim aracimin yarisi fukupika strong type 6 ay koruma diger yarisi ise 2 ay koruma olan versiyonu ile test ediliyordu
4 gun ve 630 km sonra ilk yikama yapildi. 6 ay olan versiyonu bariz daha iyi durumda. Bakalim zaman neyi gosterecek?

Ahmetin arabaya da yikama sonrasi fukupika strong type 6 ay uygulandi. Kendisi de takibini paylasacaktir buradan.
Bizde seni çok sevdik efenim, tekrarını gerçekleştirmek dileğiyle.. :fisilti:

Vay Admin, buldun gariban moderatörü vur kırbacı vur kırbacı.Can kardeşim sen gel ben senin elini sıcak sudan soğuk suya sokmam:yazik:
Güzel bir buluşma olmuş, buluşma güzel olunca detayda kaçınılmaz olmuş zaten.Allah muhabbetimizi bozmasın.
Kendisine iş vermeyecektik ama Detaycı adama küfür gibi olur diye bazı kısımlarda biraz yorduk kendisini.. :)