Alınık Soft99 King Of Gloss katı wax

serden

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
eskişehir
Merhaba, Soft99 King Of Gloss katı wax arıyorum.Elinde artan ürünü olan varsa almak isterim.

Veya Eskişehirli arkadaşlarla ortak alıp bölüşebiliriz.

Saygılar

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
@serden" @"Kimyasal Adamlar ın stoklarında mevcut ve fiyatı da uygun bence. Aramak yerine direkt almak daha mantıklı gibi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

serden

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
eskişehir
Murat' Alıntı:
@serden" @"Kimyasal Adamlar ın stoklarında mevcut ve fiyatı da uygun bence. Aramak yerine direkt almak daha mantıklı gibi.

Kutu olarak almak isteyenler için haklısınız,ben denemek için almak istiyorum,yani 1/3 kutu bile yetecek.

2 kişi daha bulabilsem,ortak alınabilir. :)

Teşekkürler

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Murat' Alıntı:
Murat abi bunların gramajı çok fazla. Neden böyle yapıyorlar anlamıyorum. 

Hani tek başına alırsın fiyatı uygun, ama muhtemelen 6 yıl kullanırsın o da çok sıkıcı be hep aynı wax. Bence herkes bir iki kez kullandıktan sonra satmalı bu ürünleri.  :)

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
@umrdmr üstad 6 yıl gitmez bol sür her seferinde 50 gram yersin zaten max 3 ay dayanır 1.5 yolda biter ama tek wax kullanırsın ya da canın sıkılırsa komşunun arabayada yap :)

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
technologyst' Alıntı:
@umrdmr  üstad 6 yıl gitmez bol sür her seferinde 50 gram yersin zaten max 3 ay dayanır 1.5 yolda biter ama tek wax kullanırsın ya da canın sıkılırsa komşunun arabayada yap :)
Hocam ne yaptın 50 gr. Zengin dursun diye mi öyle sürüyoruz.  :) Ben zymol titanium  sample boy ile aracı 3 kere waxladım. Birde evdeki dolap ve masaları waxladım. Halen de az biraz var içinde.

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
technologyst' Alıntı:
@umrdmr üstad 6 yıl gitmez bol sür her seferinde 50 gram yersin zaten max 3 ay dayanır 1.5 yolda biter ama tek wax kullanırsın ya da canın sıkılırsa komşunun arabayada yap :)
Her uygulamada 50gr sürene Allah kolaylık versin ürünü silerken ve de herşeyin bir doğrusu bir usulu vardır herkeisn kendi yöntemi olmasına rağmen temel şeyleri kaçırmamak lazım uygulamalarda. Ne kadar az ince.eşit wax ürüne uygulanırsa o kadar başarılı ve kolay olur silmesi de. Apc uygulanırken de oranlar vardır mesela, daha fazla ürün daha iyi perfprmans demek değildir detau işinde. Aksine hep tersi söz konusudur.

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
@nuriksari üstad az az sürünce wax bitmiyor :) ben geyiğine yazdım bol bol sürsün waxı bitirsin diye yoksa 300 gram king of gloss bitmez zaten. Ömür boyu kalır ben bolcuyumdur iyice yediririm kolumun canına okurum ama güzel kaplama oluyor hemde wax bitiyor yenisini alabiliyorum. Az az sürünce tat vermiyor mesela fussoyu 200 gram bol sürdüm 6 kere gitti :) yani 50 gram geyik zaten :)

Detail Guy

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
İl
Belirtilmedi
technologyst' Alıntı:
@nuriksari üstad az az sürünce wax bitmiyor :) ben geyiğine yazdım bol bol sürsün waxı bitirsin diye yoksa 300 gram king of gloss bitmez zaten. Ömür boyu kalır ben bolcuyumdur iyice yediririm kolumun canına okurum ama güzel kaplama oluyor hemde wax bitiyor yenisini alabiliyorum. Az az sürünce tat vermiyor mesela fussoyu 200 gram bol sürdüm 6 kere gitti :) yani 50 gram geyik zaten :)
Arabada Zymöl bisiklette Soft 99 Fusso favorim şuan :)

serden

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
eskişehir
@Pro Teşekkürler.. Biraz geç yapacağım (Nisan sonu) ama,nasipse sonucu buradan fotoğraflarım

MuratYARDIM

Amatör Detaycı
Moderator
İl
Ordu
serden' Alıntı:
Bu arada wax işimi nuriksari arkadaşımla hallettik arkadaşlar. :)
Hayırlı olsun. Bende bir kutu waxa para verip sürekli ona bağlı kalmayi ya da elde wax varken yine bir dünya para verip wax lari stoklamak yerine, bolunmus olarak ya da 3 5 kisi birlikte almayi daha mantikli buluyorum.

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
MuratYARDIM' Alıntı:
serden' Alıntı:
Bu arada wax işimi nuriksari arkadaşımla hallettik arkadaşlar. :)
Hayırlı olsun. Bende bir kutu waxa para verip sürekli ona bağlı kalmayi ya da elde wax varken yine bir dünya para verip wax lari stoklamak yerine, bolunmus olarak ya da 3 5 kisi birlikte almayi daha mantikli buluyorum.
Wax bölüp kullanmak koleksiyon yapmak güzeldir... Bölünmüş vaziyette bile waxlar 10 sene gider. Bir de hepsini tam miktar düşünsene abicim. :))

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
@nuriksari sizde böyle Bir koleksiyon var gibi görünüyor, doğru mu?

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Yavaş yavaş. Eskiden vardı da sıfırladım. 2018 de başladım gene toparlamaya ufaktan ama biraz daha zaman lazım. ;)