Alınık Stanley Sw22 Foam Lance, Hangisi Uyumlu ?

DonanimciAhmet

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Arkadaşlar Stanley SW22 uyumlu foam lance arıyorum. Yardımcı olacaklar mesaj atarsa sevinirim.

Güncelleme: Arkadaşlar forumda satan çıkmayacak gibi, bu makineye hangi foam lance uyumludur lütfen link atar mısınız ?

Son düzenleme:

DonanimciAhmet

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Giriş kısmının bir resmini atarsanız daha kolay yardımcı olabiliriz belki
Hocam ürün daha gelmedi fakat giriş kısımları çeşit çeşit standart oluyor herhale marka kendine özel bir giriş yapmasında :kop:
aliexpress teki mjjc satıcısına makinenin marka model bilgisini verin size hangi ürünü almanız gerekiyorsa onun linkini atıyorlar. en güvenilir yöntem bu bence...
Dediğinizi yaptım bana geri dönüş yaptı ürünün bir yerini ölçmemi istemiş. Bu arada Youtube kanalınızı takip ediyorum :)

DonanimciAhmet

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Hocam ürün bu şekilde. Neden acele ediyorum diye düşünüyorsunuzdur sebebi ise eğer bu ürüne uyumlu foam lance yok ise siparişi iptal edeceğim. Teşekkürler.

Ekli dosyalar

UrTR

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İzmir
Hocam ürün daha gelmedi fakat giriş kısımları çeşit çeşit standart oluyor herhale marka kendine özel bir giriş yapmasında :kop:

Dediğinizi yaptım bana geri dönüş yaptı ürünün bir yerini ölçmemi istemiş. Bu arada Youtube kanalınızı takip ediyorum :)
İstediği ölçüye göre yardımcı olacaklardır. Bende dediğim yöntemi uygulamıştım.

UrTR

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İzmir
Hocam satıcıdan fotoğraf aldım. Mesaj olaram gönderdim bekliyorum sağol ilgin için.
yardımcı olabildiysem ne mutlu :alkis:

şimdiden iyi günlerde kullanın. bu stanley makineyi bende araştırmıştım fakat hem kullanan kimse bulamadığımdan hemde bu tarz köpük aparatı bulmakta sıkıntı yaşayabileceğimi düşündüğümden vazgeçmiştim. nette fiyatlarına baktım iyide fiyatı var maşallah :)

DonanimciAhmet

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
yardımcı olabildiysem ne mutlu :alkis:

şimdiden iyi günlerde kullanın. bu stanley makineyi bende araştırmıştım fakat hem kullanan kimse bulamadığımdan hemde bu tarz köpük aparatı bulmakta sıkıntı yaşayabileceğimi düşündüğümden vazgeçmiştim. nette fiyatlarına baktım iyide fiyatı var maşallah :)
Hocam cevap geldi uyumlu ürünü buldum. 685 TL ye sipariş vermiştim o halde iptal etmiyorum. Siz hangi makineyi aldınız hocam.

DonanimciAhmet

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
oyuncak demeyelim haksızlık olur fiyatına göre işini yapacaktır...

ülkemizdeki döviz fiyatları her geçen gün artıyor normaldir o fiyatlara çıkması :)
Doğrudur hocam sohbete daldım ürünü paylaşmayı unutmuşum.

Bu ürün Stanley SW22 ye uyumluymuş. Satıcı kendisi söyledi. MJJC offical store geç cevap veriyor. Galiba ürünleri aynı buradan alıp geçmeyi düşünüyorum.

Köpük Tabancası/Köpük Jeneratörü/köpük aparatı/Yüksek Basınç Sabun Foamer için BOSCHE GHP
Online Shop Köpük Tabancası/Köpük Jeneratörü/köpük aparatı/Yüksek Basınç Sabun Foamer için BOSCHE GHP & AR Profesyonel Basınçlı Yıkama carWasher | Aliexpress Mobile kopyala

UrTR

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İzmir
Doğrudur hocam sohbete daldım ürünü paylaşmayı unutmuşum.

Bu ürün Stanley SW22 ye uyumluymuş. Satıcı kendisi söyledi. MJJC offical store geç cevap veriyor. Galiba ürünleri aynı buradan alıp geçmeyi düşünüyorum.

Köpük Tabancası/Köpük Jeneratörü/köpük aparatı/Yüksek Basınç Sabun Foamer için BOSCHE GHP
Online Shop Köpük Tabancası/Köpük Jeneratörü/köpük aparatı/Yüksek Basınç Sabun Foamer için BOSCHE GHP & AR Profesyonel Basınçlı Yıkama carWasher | Aliexpress Mobile kopyala
bildiğim kadarıyla bu ürün mjjc den farklı. bilginiz olsun