Ankaradan bir detaycı :)

ertantekmen

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Aramıza hoşgeldiniz. Amatör ve profesyonel paylaşımlarınızı merakla bekliyorum :D

Keyifli forumlar dilerim ;)
Hoşbuldum. Elbette yaptığım uygulamaları aşamalı şekilde ne uygulamalar yaptığımı buraya başlıklar altında anlatacağım keyifli forumlar sizede :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Hoş geldiniz. aramıza katılmanıza çok sevindik :) sizin gibi profesyonel uygulamacıların burada olması ayrı bir mutluluk.

ertantekmen

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Hoş geldiniz. aramıza katılmanıza çok sevindik :) sizin gibi profesyonel uygulamacıların burada olması ayrı bir mutluluk.
Hosbuldum teşekkür ederim. Ancak öyle ciddi bir profesyonellik yok türkiyede ne ustalar gördüm ağzım açık kaldı kütüphane gibi insanlar var ben onları takip ederek bu işi sürdürüyorum. :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hosbuldum teşekkür ederim. Ancak öyle ciddi bir profesyonellik yok türkiyede ne ustalar gördüm ağzım açık kaldı kütüphane gibi insanlar var ben onları takip ederek hobimi sürdürüyorum. :)
O kütüphanelerden aramızda çok arkadaş var, artık buradaki arkadaşlardan da faydalanırsın umarım.

ertantekmen

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
O kütüphanelerden aramızda çok arkadaş var, artık buradaki arkadaşlardan da faydalanırsın umarım.
Aynen öyle profesyonellik kişinin kendi yaptığı işte ustalaşması. Forumlar sayesinde belkide bilmediğimiz şeyleri, deneyimleri, yapılmaması gerekenleri, sektore yeni katılan uygulamaları öğreniyoruz. Yeni birşeyler öğreniyoruz ; öğretiyoruz.