Ankaradan selamlar.

Mrt

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Ankaradan bütün foruma selamlar. 2 ay önce sıfır aldığım Seat Leon aracımla sizlerleyim. Aracıma gyeon mohs seramik kaplama yaptırmayı düşünüyorum. Aracım opak beyaz renk. Kafam da karışık açıkcası. Daha uygun fiyatlı bir seramik ve ya boya koruma işimi görür mü diye. Neyse uygulama sonrası bakımı, yıkaması, iç-dış plastik aksam koruması vs. gibi konularda, kullanmam gereken ürünler hakkında (özellikle cep dostu ) bilgiler almam için doğru yerde olduğumu düşünüyorum. Herkese sağlıklı günler dilerim.

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Aramıza hoşgeldiniz, aradığınız bilgileri burda bulucaksınız :)

KaiZeN

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Hayırlısı olsun aracınız, kazasız belasız inşallah. Hoşgeldiniz keyifli forumlar.

carking58

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul/Kayseri
Aramıza hoş geldiniz. Her bütçeye uygun özellikle fiyat/fayda açısından iyi olan birçok ürünün detaylı test ve incelemelerini bulabilirsiniz forumda o yüzden kesinlikle doğru yerdesiniz bence. Aktif ve keyifli forumlar dilerim. :)

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Ankaradan bütün foruma selamlar. 2 ay önce sıfır aldığım Seat Leon aracımla sizlerleyim. Aracıma gyeon mohs seramik kaplama yaptırmayı düşünüyorum. Aracım opak beyaz renk. Kafam da karışık açıkcası. Daha uygun fiyatlı bir seramik ve ya boya koruma işimi görür mü diye. Neyse uygulama sonrası bakımı, yıkaması, iç-dış plastik aksam koruması vs. gibi konularda, kullanmam gereken ürünler hakkında (özellikle cep dostu ) bilgiler almam için doğru yerde olduğumu düşünüyorum. Herkese sağlıklı günler dilerim.
Aramıza hoşgeldiniz :)
Aracınız hayırlı olsun, şu ara döviz kurlarından malesef hiçbir ürün cep dostu olamayacak ama aradığınız bilgilerin hepsine bu forumda rahatlıkla ulaşabileceksiniz :)