ARIYORUM - Klin korea drying duo - Wizard of gloss blue marlin

Nonane

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
bu bezleri acil olarak arıyorum elinde sıfır kullanılmamış olan varsa irtibata geçebilirmi?

golf

Tecrübeli Detaycı
Üye
Bu bezlerin özelliği nedir, kurulama silme iyimidir? Bende alabilirim.

Fuel Economy

Amatör Detaycı
Üye
Bu bezlerin özelliği nedir, kurulama silme iyimidir? Bende alabilirim.
Kurula silme konusunda iyi olduğu söyleniyor bende forumlarda okuduğum kadarıyla iyi olduğunu gördüm. Okuduğum kadarıyla @Polonur kullanıyor daha iyi bilgi verecektir. Bende bugün biraz daha baktım New marlin modeli şu videoda oldukça kötü performans sergilemiş ama aynı bezler değiller 1500 GSM bezin oldukça iyi bir performans sergileyeceğini düşünüyorum. Daha önce kullanmış kişiler yardımcı olacaktır ben alıp deneyeceğim umarım iyi çıkar :)
Not: New Marlin modeli 700 GSM değerine sahipmiş.

golf

Tecrübeli Detaycı
Üye
B
Kurula silme konusunda iyi olduğu söyleniyor bende forumlarda okuduğum kadarıyla iyi olduğunu gördüm. Okuduğum kadarıyla @Polonur kullanıyor daha iyi bilgi verecektir. Bende bugün biraz daha baktım New marlin modeli şu videoda oldukça kötü performans sergilemiş ama aynı bezler değiller 1500 GSM bezin oldukça iyi bir performans sergileyeceğini düşünüyorum. Daha önce kullanmış kişiler yardımcı olacaktır ben alıp deneyeceğim umarım iyi çıkar :)
Bu bezleri ıslak zemine serip kaldırıyormuyuz sadece?

Fuel Economy

Amatör Detaycı
Üye
B

Bu bezleri ıslak zemine serip kaldırıyormuyuz sadece?
Serip çekmek daha kolay olur bence. Kurulama yaparken genelde bez farketmeksizin 2 kişi mittle yıkama yaparken uyduğumuz sıraya göre yukarıdan aşağı doğru karşılıklı bezi serip çekerek kuruluyoruz bu yöntemle hem yüzeye temas az oluyor(baskı uyguladıkça çiziklerin arttığını düşünüyorum) hemde kirli bez temiz yere değmiyor. Bildiğim kadarıyla istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz ama bu bezle quick wax benzeri maddeleri silmek ömründen yiyor.

mindthegap

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Marmaris
Twisted pile teknolisine sahip bu tarz premium havlulari sadece arac ustundeki suyu kurulama amacli kullanirsaniz omru daha uzun olur.Wax, hızlı cila vs silmek icin kullanildiginda ozelligini cabuk yitirir ve omru kisa olur. Kurulanacak yere serip elinizle heryerine bastirdiktan sonra katlayarak toplamaniz cizme olasiligini minimuma indirir. Kapi eşiklerinde ve alt kisimlarda daha ekonomik bezleri kullanabilirsiniz (soft 99 kirmizi)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi