Arkadaşlar fikrinize ihtiyacım var

Sizce bu güncellemeyi yapmalı miyim?

• Yapmalısın

Kullanılan: 3 9.1%
  • Orjinalini boyat

Kullanılan: 29 87.9%
  • Başka bir yan sanayi ürün düşünmelisin

Kullanılan: 1 3.0%

• Kullanılan toplam oy
    33

pilotgokhann

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
ANKARA
Ya instagramdan takip ediyorum suan inanılmaz lüks araçlara face liftler yaptırılıyor e serisinden maybach yaptıranlar bile var suan ama haklısınız sonuçta yan sanayi bir sene sonra sağının solunun kendini birakmayacaginin garantisi yok oda bizim gibi detaycı adamları tiksindirir:)
Kesinlikle aynı fikirdeyiz. Tıkırtılar şıkırtılar başlarsa canınız sıkılır. Kolaylıklar dilerim.

tmac61

Tecrübeli Detaycı
Üye
Yan sanayi işleri malesef instagramda yada youtube’da göründüğü olmuyor hocam, bu forumdaysanız detaya takılıyorsunuz demektir ve orjinal harici parçalardaki olan yada oluşacak kusurlar gözünüze batacaktır.

caner92

Usta Detaycı
Üye
İl
istanbul
tampon boyatmada sorun olmaz satarken vs. taiwan ürünlerine gelecek olursa çok iyi kalıpları. yine ondanda memnun kalırsınız. karar tamamen size kalmış ikiside tercih edilebilir.

cerrah

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul

arkadaslar sizlerin fikrini dikkate alarak orijinal tamponu boyattım. Böyle bir forumda olmanın güzelliği de bu sanırım. Boyayı dün pek begenmemistim sanırım vernigi kalın atmış ve hafif portakal kabuğu görüntüsü olmustu sonra tekrar boya dedim
Ustaya sağolsun kıvamı güzel tutturmuş bu sefer. Bir ay sonra yüzeysel bir Polisaj sonrası kaplamasını yaptıracağım. Alt kromaji 600 liraya mengerlerden alıp yenilettim. Boyaya fırın, sökme takma vs dahil 900 lira verdim Bu arada motor kısmının temizliğine bir masallah alırım :) yandan fotoyu ise şunun için koydum. On ve arkada 7 mm lik spacerlar var. Arka tam kaportada bitiyor. Acaba 15 mm kil spacer a gecmeli miyim :)

Dr HCD

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Bence en doğrusunu yaptınız hocam, yıldızda her şey orijinal olmalı. Eski aracımız w204 fl idi güya kaliteli yan sanayi bir balata taktırmıştık 18 bin km de balata bitmişti. Sonra başka başka yerlerden de öğrenince anladım ki yıldıza yıldızlı parça takmak gerekiyor:)

cerrah

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Bence en doğrusunu yaptınız hocam, yıldızda her şey orijinal olmalı. Eski aracımız w204 fl idi güya kaliteli yan sanayi bir balata taktırmıştık 18 bin km de balata bitmişti. Sonra başka başka yerlerden de öğrenince anladım ki yıldıza yıldızlı parça takmak gerekiyor:)
Valla sayenizde oldu bence de en mantıklısı oldu. :) bir ay sonra pasta ve ppf kaplamasinida yaptirdimmi tamamdır :)

afkazankayaa

Usta Detaycı
Üye
İl
Kırşehir
Hocam sizi sanırım hatırladım, mb forumdan, demek beyaz w204 satıp megan alan sizdiniz :)

Dr HCD

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Hocam sizi sanırım hatırladım, mb forumdan, demek beyaz w204 satıp megan alan sizdiniz :)
Aha yakalandık:saskin: w204 fl yi çok özlüyorum cidden. Kalite konfor ses yalıtımı çok iyiydi:gozudolx:
Ama İstanbul şartları berbat, rezalet o yüzden sattığımıza çok da pişman olmadım
Yaklaşık 2 yıl sonra İstanbuldan kurtulursam ve döviz düşerse yeni araba ancak o zamana..

afkazankayaa

Usta Detaycı
Üye
İl
Kırşehir
Aha yakalandık:saskin: w204 fl yi çok özlüyorum cidden. Kalite konfor ses yalıtımı çok iyiydi:gozudolx:
Ama İstanbul şartları berbat, rezalet o yüzden sattığımıza çok da pişman olmadım
Yaklaşık 2 yıl sonra İstanbuldan kurtulursam ve döviz düşerse yeni araba ancak o zamana..
İnşallah daha iyilerini alırsınız hocam :) benim de model yükseltme niyetim vardı ancak bu şartlarda mümkün değil elimde olsa gece yatak odama park edecem o kadar kıymetli oluyor gün geçtikçe, insan o kadar değerli bir şeyi dışarı bırakıp eve giremiyor içi rahat :)