Auto Glym Alloy Wheel Seal

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Hava durumu önümüzdeki günlerde kar,kış gösteriyor diye kirli karşılamak olmaz diyip aracı yıkamışken jantlarada ayrı bir hassasiyetim her zaman var :komik:

Ne yapsak ne uygulasak derken önceden aldığım , kullanıp kullanmadığımı hatırlamadığım:sarki: Alloy Wheel Seal ürününü uyguladım merak eden, aklına gelenler için diyede bir konu olarak buraya bırakayım dedim :)

Malum Zymöl Wheel Coat bizim kış şartlarına pek bir dayanım gösteremediğinden :utandim:

Ürün uygulama talimatları jant yüzeyini kurulayıp sık-sil yönergesi ile çok basit uygulaması var.

Doku olarak baya smooth bir yüzey bıraktı, bu hissiyat hoşuma gitti parlaklık geçenlerde uyguladığım Zymöl’den bir tık geride gibi.

Yine de güzel bir derinlik verdiği inkar edilecek türden değil :dusun: yani genel olarak AG ürünlerini pek vaad yerine getirebilen ürünler olarak görmesemde bu ürünün ilk izlenimini sevdim. Dayanım konusunda da ilerleyen zamanlarda tekrar bi güncel yapabiliriz :fisilti:

Güneş fırsat sundukça fotoğraf almaya çalıştım takdiri sizlere bırakayım:foto:

:nazar::tesekkurr:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ellerine sağlık Can. Ben Autoglym ürünlerini severek kullanıyorum. İlk radiant wax ı kullanmıştım. Arabanın boyasından çıkan kiri görünce inanamamıştım :saskinn:. O zamandan beri ara ara kullanırım ürünlerini.

Bu ürünü hiç bilmiyordum. Bakalım dayanımı nasıl olacak :dusun:

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Ellerine sağlık Can. Ben Autoglym ürünlerini severek kullanıyorum. İlk radiant wax ı kullanmıştım. Arabanın boyasından çıkan kiri görünce inanamamıştım :saskinn:. O zamandan beri ara ara kullanırım ürünlerini.

Bu ürünü hiç bilmiyordum. Bakalım dayanımı nasıl olacak :dusun:

Teşekkürler izleyelim abi , ilerleyen günlerde duruma göre güncelleri veririm :) bende aldığımı bilmiyordum :komik:

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Ellerine sağlık ilerde senin arabadan düşğndüğüm için ayrı bir severek izliyorum. Kız gibi olmuş.

Satacak matacak olursan ilk bana yaz:paraa:
Allah kaza bela vermesin.
Selametle

Teşekkürler hocam , daha iyileri sizin olsun inşallah :) satma düşüncem olursa haber veririm tabi ki aramızdan birine gitmesi güzel olur :paraa::tesekkurr:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Test için teşekkür kardeşim, eline sağlık. Bana avaraj bir ürün gibi geldi. Yani akılda kalacak bir etki bırakmadı bende. Zaten sende de bırakmamış.
Arabaya müşteride çıktı, hadi yine iyisin:kop:

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test için teşekkür kardeşim, eline sağlık. Bana avaraj bir ürün gibi geldi. Yani akılda kalacak bir etki bırakmadı bende. Zaten sende de bırakmamış.
Aynı şekilde düşündüm abi bende,yoklukta gideri varmı diye göreyim istedim :komik: en azından satıldıktan sonra fırçalı yıkamaya girmeyecek bir sahibi olursa uzun yıllar boy gösterir abi :hava:

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Herşey Passat B7.5 ten sonraydı :saskin: @Atocan

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
İnceleme için teşekkürler Can zymöl parlaklığı çok iyi ama dayanım az bakalım autoglym ne kadar dayanacak takipteyim.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
İnceleme için teşekkürler Can zymöl parlaklığı çok iyi ama dayanım az bakalım autoglym ne kadar dayanacak takipteyim.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Ne demek abi , dayanımı güzel olursa f/p durumuna göre tercih edilebilir belki, beraber görelim :)

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Test icin tesekkurler bence de dayanim biraz daha uzun olursa hic degilse alternatif olur. Acikcasi bu aralar @onurçiko nun kullandigi cg wheel wax mi ne onunlada kiyaslamak istedim kafamda

Sent from my iPhone using Tapatalk

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test icin tesekkurler bence de dayanim biraz daha uzun olursa hic degilse alternatif olur. Acikcasi bu aralar @onurçiko nun kullandigi cg wheel wax mi ne onunlada kiyaslamak istedim kafamda

@onurçiko abimizin wheelguard,zymöl yeni aldığı sonax var şimdilik aklıma gelen dr,beasleyi falanda var :komik:

Dayanımda konusunda ümidim olmasada bitene kadar kullanırım tabi :utandim:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya

Wheel guard çok daha parlak bundan. Şu an favorim. Sonax ı da kullanayım bakalım, nasıl çıkacak.